Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė: nuodėmė ar laimė?

as irgi taip galvoju padaryt wub.gif parsinesiu namo suniuka, o tada jau zinau, kad neismes jo wub.gif as irgi be suniuku negaliu, turejau nuostabu suni, butu praejusiais metais sueje 16 metu, tikras veteranas, bet deja neliko mano "pukucio" verysad.gif iki siol sazine mane grauzia, kad nebuvo manes tuo metu lietuvoje ir kad negalejau atsisveikint.. o verkiau tai gal puse metu verysad.gif
tai dabar sirdele jau tiek nebeskauda ir noriu suniuko, kad ir mazo 4u.gif


Papildyta:
nu kazkaip cia ne i tema apie sunis...
nors gal ir i tema g.gif juk suo- geriausias zmogaus draugas... kad jau pats istikimiausias tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2006 03 15, 00:08)
as irgi taip galvoju padaryt wub.gif parsinesiu namo suniuka, o tada jau zinau, kad neismes jo wub.gif as irgi be suniuku negaliu, turejau nuostabu suni,  butu praejusiais metais sueje 16 metu, tikras veteranas, bet deja neliko mano "pukucio" verysad.gif iki siol sazine mane grauzia, kad nebuvo manes tuo metu lietuvoje ir kad negalejau atsisveikint.. o verkiau tai gal  puse metu verysad.gif
tai dabar sirdele jau tiek nebeskauda ir noriu suniuko, kad ir mazo 4u.gif
Papildyta:
nu kazkaip cia ne i tema apie sunis...
nors gal ir i tema g.gif juk suo- geriausias zmogaus draugas...  kad jau pats istikimiausias tai tikrai thumbup.gif


Ziurek, kad su suniuku ir taves kartu neisvytu is namu laugh.gif ..
Maniskiui nepatinka kai gudrauju taip smile.gif ..
Juk suauge esat smile.gif .. Susitarsit wink.gif ..
Jo bet mes cia ne i tema laugh.gif .. Geriau jau eti i Fauna skireli wink.gif ..
Atsakyti
kaip tik einu i kitas temas pasizvalgyt
Atsakyti
taip mano draugas vedes.bet as neatimu jo is zmonos .jis pats taip nusprende .ir as manau,kad jei jis myletu savo zmona niekada neisduotu.o gal zmona ji nuvyle,nemoka mylet. kai kada mes sutinkam ne tuos zmones,kankinames gyvenam kartu.gal kaip tik mano atvejis toks.jik tikrai savo zmogu sutinki tik viena kart.ir dazniausiai po ilgu ieskojimu.
Atsakyti
19m
QUOTE(MRTKiciulka @ 2006 03 14, 22:23)
Atleiskite man gal as pasirodysiu ziauri ...
Bet taip ir reikia poniai Skorpionei smile.gif ..
Ir dar mazai Jus vyras apgaudineja laugh.gif ..
Reiketu, kad Jusu meile seile dar parsivestu meiluze i Jusu buta
atsigultu i Jusu lova ir pasimyletu prie Jusu akiu smile.gif ..
Gal tada i prota ateitum  ...

P.s. mato, kad save siuksliu dezes vietoj laikai tai ir elgiasi
kai pridera su siuksliu deze ...




labai jau drąsiai sneki...kai buvau jauna as taip pat sokau aukstai,spjaudziau toli ir šustra buvau,kaip kad tu čia pasireiškei....kai pragyvensi santuokoje daug metu,turesi vaiku su tuo zmogum,tada paziūrėsiu ar jau taip mandrai šnekėsi!!!!ar taip galėsi lengvai viską nubraukti ir lėkti.Ne į tą puslapį įšokai.Jei nori pasireikšti tai truputį lukterk kol subręsi tokioms temoms...
Atsakyti
skarpione,santuokoje isgivenau jau nemazai metu.visko buvo,visaip masciau,daug kartu nusivyliau,bet vis tiek tikiu meile.ir sakau,kad neistikimybe man suteike daug laimes,nes sutikau meile.
Atsakyti
QUOTE(skarpione @ 2006 03 15, 22:46)
19m
labai jau drąsiai sneki...kai buvau jauna as taip pat sokau aukstai,spjaudziau toli ir šustra buvau,kaip kad tu čia pasireiškei....kai pragyvensi santuokoje daug metu,turesi vaiku su tuo zmogum,tada paziūrėsiu ar jau taip mandrai šnekėsi!!!!ar taip galėsi lengvai viską nubraukti ir lėkti.Ne į tą puslapį įšokai.Jei nori pasireikšti tai truputį lukterk kol subręsi tokioms temoms...


Per mano visa trumpa tavo manymu gyvenima buvo tokiu izgyvenimu
kokiu tu tuikrai nesulauksi (nors as tau ju ir nelinkiu, toks silpnas kaip
tu zmogus ju neistvertum) .. O sneku as ne tik uz save, bet ir dvi suaugusiais
moteris su kuriom aptariau tavo pasisakymus smile.gif .. Nuraminau, kad jos dar
ne kvankos laugh.gif .. Kad yra ir blogesniu uz jas laugh.gif ..
Vienai uzteko proto izgrusti vyra is karto po jo neistikimybes ...

O del tu vaiku, tai man kaip peilis skamba laugh.gif ..
Mano pacios motina buvo daug metu nelaiminga, kai ja apgaudinejo
ir veliau man pareiske, kad likau su tavo (mano) tevu tik del taves (manes) ...
Mano atsakymas buvo toks:" geriau jau tu ji butum metusi !!! Negu amzini barniai
paskui vel susitaikyumai, paskui asaros ir t.t" Ir as budama vaikas
tikrai nesidziaugiau matydama tokia mama ...

As galiu sneketi uz save 100% .. As nebuciau tokia kaip tu ...
Mano savigarba stipresne uz meile zmogui kuris mane sumenkino ...

Gali mane pulti, galite visi pulti smile.gif .. Bet kazkur juk sirdies tolimoj kertelej
tu pati zinai,kad as pasakiau tiesa apie Jus ponia smile.gif ...

P.s. man ne 19 metu laugh.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRTKiciulka: 16 kovo 2006 - 08:25
pritariu MRTKiciulkai, matyt tos, kas mate tokius santykius savo seimose kitaip ziuri i sita reikala. Mano mama issiskyre, ir aciu Dievui. Situacija buvo kiek kitokia, bet uzteko ir to. Taigi as, kaip tai maciusi savo net pati mylimiausia vyra taip vyciau von per duris, kad kelio atgal nerastu. Ir butent del vaiku, ir aisku del saves. Ir nei pragyventi metai, nei meile cia ne prie ko. Greiciau baime likti vienai ir buti paciai atsakingai uz savo vaikus.
Atsakyti
QUOTE(kukuska007 @ 2006 03 16, 10:37)
pritariu MRTKiciulkai, matyt tos, kas mate tokius santykius savo seimose kitaip ziuri i sita reikala. Mano mama issiskyre, ir aciu Dievui. Situacija buvo kiek kitokia, bet uzteko ir to. Taigi as, kaip tai maciusi savo net pati mylimiausia vyra taip vyciau von per duris, kad kelio atgal nerastu. Ir butent del vaiku, ir aisku del saves. Ir nei pragyventi metai, nei meile cia ne prie ko. Greiciau baime likti vienai ir buti paciai atsakingai uz savo vaikus.

Visiškai sutinku, tokį vyrą reikia vyti šalin būtent dėl savęs. Tačiau gyvenime būna visokių situacijų, kai tai padaryti labai sunku, reikia tvirto pasiryžimo ir savigarbos, nes taikstytis ir nieko nekeisti yra patogiau ir lengviau, ypač kai moteris yra priklausoma nuo vyro finansiškai, eiti nėra kur ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gita.N.: 16 kovo 2006 - 08:56
norint buti stipriai-reikia pirmiausia ismokti gerbti pacia save...tada nekils jokiu abejoniu ar griauti savo gyvenima toliau ar statyti taip kaip tik as esu verta wub.gif

pritariu toms,kurios turi stiprybes tvarkyti savo gyvenima thumb_yello.gif
Atsakyti
Man tai ziauru, kai zmogus sako,kaip jis niekinamas ir dar kalba apie meile. na atleiskit, kokia ta meile, apspjaudyta, isniekinta. Cia ne meile, kazkoks mazochizmas.
Graudu isties sad.gif
Atsakyti
Ir man graudu dėl skorpionės:verysad: Bet kiekvienas sukasi kaip gali, o mes, moterys, linkusios vadovautis jausmais, dėl to dažnai pačios ir nukenčiam, ir nemanau kad reikia šį žmogų mokyti kaip gyventi, kiekvienas savo laimės kalvis. Palinkėsiu tik stiprybės 4u.gif
Atsakyti