Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse. 4 tema

mes busim Kriksto tevais birzeli irgi vaziuosim i rumsiskes.
Tevai kalbejo su kunigu...pamate,kad nesusisneka tai krikstys Kaune doh.gif
zodziu problemos ir su laiku ir su fotografu ir tt. nu Briedu briedas su tais kunigais ten doh.gif

QUOTE(kalipso82 @ 2012 03 02, 16:44)
Kagi, noriu pasidalinti paskutinem ziniom. kalbejausi su kunigu, kuris krikstija rumsiskese ir isklaisiau visa pamoksla apie tai,kad krikstas ir pagoniskos apeigos pas danute visiskai nesuderinami dalykai. man pasiule vieno is dvieju atsisakyti-arba apeigu, arba... Kriksto mastau.gif

man tai apsurdas kazkoks. dabar baznyciose ir issiskyrusius tuokia, ir nescias it tt. o cia nekrikstyja blink.gif doh.gif
Mano manymu niekas tu pagonisku apeigu labai rimtai nepriima. cia manau labiau grazi svente su lietuvisku tradiciju puoselejimu

QUOTE(erika0518 @ 2012 03 04, 23:05)
ir norejau paklausti o kriksto rubelius kokius tautinius rengsite ar kaip,ir ka pacios?

sveika mirksiukas.gif
Mes savo kriksto dukrytei radom begalo grazia linine suknyte cia viena forumiete siuna wub.gif
o del saves tai lauzau galva,bet kadangi krikstynos rumsiskese tai norisi kazka i tema ax.gif

QUOTE(kalipso82 @ 2012 03 05, 09:29)
Pati galvoju irgi kazka lengvo, "kaimisko" apsirengti, kad prie gamtos deretume taip sakant

drinks_cheers.gif bet ka doh.gif niekas neateina i galva

QUOTE(snapper @ 2012 03 05, 23:02)
blink.gif nu cia dabar, mes pasiskambinome ir susitareme sel kriksto pries keleta menesiu, tai dabar gali musu nekrikstyi, kai suzinos, kad buvome rumsiskese  g.gif gal geriaau keisti baznytele, nes nesinori, kad kunigas nepatenkintas butu krikstydamas vaika, kazkokia nesamone, ar cia slypi smenines problemos tarp ju, ar cia tikrai jam nepatinka tokios apeigos  g.gif

mes nerizikavom...nes neduk D dar atsisakys krikstynu diena doh.gif
man rodos ten pas ji pati yra problemu mad.gif
reikia jau peticija pasirasineti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2012 04 04, 11:59)
mes nerizikavom...nes neduk D dar atsisakys krikstynu diena doh.gif
man rodos ten pas ji pati yra problemu mad.gif
reikia jau peticija pasirasineti lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif kazkas turi daryti tvarka, nes tkrai bus tokiu, kurie atvyks ta diena ir bus nepakrikstyti doh.gif as mastau apie aplinkines baznycias.
rexe, kada krikstysite birzeli?
Atsakyti
QUOTE(snapper @ 2012 04 04, 15:18)
drinks_cheers.gif kazkas turi daryti tvarka, nes tkrai bus tokiu, kurie atvyks ta diena ir bus nepakrikstyti  doh.gif as mastau apie aplinkines baznycias.
rexe, kada krikstysite birzeli?

Birzelio 15d. kada jus?
Atsakyti
QUOTE(Rexe @ 2012 04 05, 08:07)
Birzelio 15d. kada jus?

turejom sia diena bigsmile.gif , bet pakeitem i 17ta biggrin.gif , nes atostogaujam iki 14tos, pagalvojom, kad galim nespeti.
ieskau baznycios, bet nerandu dar doh.gif
Atsakyti

QUOTE(snapper @ 2012 04 03, 16:59)
labai aciu uz informacija, tikrai grazios baznycios, gal kas turi Zaslu baznycios kontaktus? Kiek mazdaug km, nuo rumsiskiu?



Žaslių Švento Jurgio bažnyčia

+370 346 44365
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 04 05, 21:35)
Žaslių Švento Jurgio bažnyčia

+370 346 44365

dekuk, pasiskambinau, labai malonus kunigelis, bet izsiiziojau apie Rumsiskes, tai irgi pries sias apeigas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmmka @ 2011 08 26, 18:55)
baisus dalykai vyksta rumsiskese.kunigas isprotejas,laikia prie koplycios ir neileidzia kitu kunigu,sugadina visa svente. Vienas Grazulis seime jau apsisaukes,o kitas-kunigas (brolis) cirkus rumsiskese krecia. rytoj manes laukia krikstynos tai jei jis pastos mums kelia-iskviesiu televizija. Kazkoks siaubas!!!!!! Ir jis Dievo tarnas vadinasi.

___________________________________
Na stai, ka galiu pakomentuoti apie mano suneno, dabar jau kriksto sunelio kriksta Rumsiskese. Musu krikstynos vyko butent ta diena kai Jus rasete si komentara. Kadangi mano sesuo labai norejo krikstyti toje naujojoje koplytele ir susitare su Grazuliu, tai sis i ta ceremonija, kuria cia maciau ir pagoniska vadina, sukviete komisija. Isivaizduokite, vyksta musu svente, dalyvauja musu seimos nariai, ir toje pacioje troboje salimais sedi dar keletas zmoniu, kunigu ir egzorcistu. Tai va ceremonija buvo klaiki, ta Danute atsiprasant is vis "klaiki boba" (nenoreciau jos sutikti niekada,niekur gyvenime) kaip ji ten izeidinejo negaliu papasakoti, suprantu ji isitempusi buvo, bet galejo suprasti, kad ir mums nelengva buvo. Isejo tik superines nuotraukos, bet ispudziai liko, kaip s........, gaila mano sesuo kazkaip nuleido pykti, nes jei mano sventei taip butu nutike buciau rasius tam Etnografiniam muziejui laiska apie tai, jog grazintu pinigus.
Atsakyti
Sakykite merginos ar galima leisti dangaus zibintus toj muziejaus teritorijoj. Mes uzsisakem krikstynom rugpjuti. 4u.gif Gal zinot kaip toli yra Ziezmariu baznycia? Mes uzsirasem ten, nes Grazulis atsisake krikstyti... verysad.gif Ir dar, cia minejot apie Uzeiga netoli tos baznycios, noretume duomenu, jei galima, kad nereiketu atgal i Karciama grysti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kalipso82 @ 2012 03 02, 16:44)
visa pamoksla apie tai,kad krikstas ir pagoniskos apeigos pas danute visiskai nesuderinami dalykai. man pasiule vieno is dvieju atsisakyti-arba apeigu, arba... Kriksto mastau.gif


QUOTE(Alabama @ 2012 03 02, 17:08)
Idomu, muziejaus administracija zino apie tokia savivale?

Čia ne savivalė, čia tiesa, kurios atkakliai nenori suprast "gražios šventės" panorėję tėveliai. cool.gif Kunigas yra visiškai teisus, jis privalo tėvams taip pasakyti, kai mato, kad patys tėvai nė bum bum, t.y. nė neskiria krikščionybės nuo pagonybės, bet bėda, kad iš to gražumo ir žūtbūtinio "Rumšiškių" norėjimo lengviau matyt kunigėlio negeranoriškumą... Krikštas iš tiesų niekaip nedera su pagoniškom apeigom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 balandžio 2012 - 21:45
smile.gif+2012 04 13, 21:45-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 13, 21:45)
Čia ne savivalė, čia tiesa, kurios atkakliai nenori suprast "gražios šventės" panorėję tėveliai.  cool.gif Kunigas yra visiškai teisus, jis privalo tėvams taip pasakyti, kai mato, kad patys tėvai nė bum bum, t.y. nė neskiria krikščionybės nuo pagonybės, bet bėda, kad iš to gražumo ir žūtbūtinio "Rumšiškių" norėjimo lengviau matyt kunigėlio negeranoriškumą... Krikštas iš tiesų niekaip nedera su pagoniškom apeigom.

ar tik jus tamsta ne is tu paciu pagoniu kilusi g.gif pasikapstykit po gimines medi mirksiukas.gif
as vel kartosiuos,bet man tos pagoniskos apeigos net laba grazu,nes puoselejam proteviu tradicijas kurios yra labai grazios ir nematau jose nieko blog blink.gif nei ten jie setona garbina, nei Jezu peikia...kame problema g.gif
ir vel kartojuos....jei jau tevai krikstija vaika tai reiskia,kad jie krikscionys...o jei jiem idomu prisiminti lietuviskas tradijas ir paprociuus tai dar sauniau.
to pacio kungi proprosenele nese aukas Azuolui,nes neturejo Biblijos,o tyketi i kazka reikejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyte1 @ 2012 04 13, 18:38)
Gal zinot kaip toli yra Ziezmariu baznycia? Mes uzsirasem ten, nes Grazulis atsisake krikstyti... verysad.gif

Apie 15-20 km. O kunigui sakėt apie Rumšiškes? Nes prieš 3 metus jis buvo prieš.
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2012 04 14, 10:45)
Apie 15-20 km. O kunigui sakėt apie Rumšiškes? Nes prieš 3 metus jis buvo prieš.

Jis nieko neklausinejo, tai as ir neuzsiminiau... g.gif
Atsakyti