Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Laukine....wow...... swoon.gif Ačiū tau, kad pasidalinai...nuostabu....be žodžių...
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 06 10, 12:02)
Laukine.. nu žinok.. nustebau..
gerąja prasme.. tenka pripažinti, gerai susitvarkei..

Nu biggrin.gif Nes maniau viskas saldokai bus pateikta biggrin.gif

Laukine 4u.gif tai matyt kitoks mąstymas žmonių ir tiek, nieko nepadarysi 4u.gif Smagu kad vien dėl mūsų, a būč ir nežinojus, kad Tu tai gali wub.gif
Atsakyti
Sveikos, senai cia pas jus bebuvau
Uzbegau padekot laukinei, kad pasidalino fotografijomis. Niekad nenorejau, kad mano gimdymus kas nors iamzintu. Bet, jei sugalvociau gimdyt trecia - susirasciau Indre. Fantastiskai iamzintas gimdymas. Apverkiau kiekviena fotografija (juk taip nesenai ir paciai ta teko patirt). Saunuole Tu musu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersė @ 2011 06 10, 12:38)
wub.gif tai gerai kad ir nedejai, nes akys butu palikusios raudonos  biggrin.gif


Aš verkiau dėdama tas nuotraukas pati. Ba ta daina labai stipri ir labai gražiai susideda lėliuko gimimas su dainos melodijos pakilimu.

QUOTE(Muggy @ 2011 06 10, 12:38)
Jetau kaip idomu butu paziuret Laukines foto, bet gaila nerodo man  verysad.gif


Duok linką savo, susidraugausim ir pamatysi 4u.gif

QUOTE(<emigrante> @ 2011 06 10, 12:41)
Saunuole Tu musu  wub.gif


Kaip fainiai parašei.. Ačiū.

Ištiesų, labai svarbu matyti nuosekliai nuotraukas, muzika dar labiau įtraukia į visą tai, todėl ir norėjau padaryti filmuką.. Pavienes žiūrint ir dar jei tai lelius, tai gimdo, tai koks vertaliotas- nebetaip viskas susidėlioja..


Su balta spalva, nesusitvarkiau. Niekaip nemoku jos fotkinti. Dabar iš vis paniškai jos bijau, nesuprantu kaip ją reik fotografuot, kad nedegtų.. O krikštynose, vestuvėse ar gimdyme- tos baltos spalvos tai nors vežimu vežk.. doh.gif
Atsakyti
Laukineeee, vau! wub.gif sužavėta.
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 06 10, 13:45)

Su balta spalva, nesusitvarkiau. Niekaip nemoku jos fotkinti. Dabar iš vis paniškai jos bijau, nesuprantu kaip ją reik fotografuot, kad nedegtų.. O krikštynose, vestuvėse ar gimdyme- tos baltos spalvos tai nors vežimu vežk.. doh.gif

Lėkiau kelias žiūrėt, o man nerodo angel_sadangel.gif
ax.gif padraugaukim,a? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 06 10, 10:45)

Duok linką savo, susidraugausim ir pamatysi  4u.gif

http://www.flickr.co...s/62471583@N05/ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ersė @ 2011 06 10, 13:38)
wub.gif tai gerai kad ir nedejai, nes akys butu palikusios raudonos  biggrin.gif

o as per youtube susiradau ir pasileidau ta fona wub.gif ir akys raudonos paliko...
Laukine, labai labai stipru 4u.gif dar dabar drebuliukas purto wub.gif

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 06 10, 10:45)

ir as i draugus prasausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eurik@.k @ 2011 06 10, 13:01)
ir as i draugus prasausi  biggrin.gif


Merginos, tada linkus savo numeskit, nes aš nemoku Jūsų surast ten.
Atsakyti
Laukine, spėjau pažiūrėt, ačiū 4u.gif
stipru, asmeniška, jausminga. Labai taikliai atrinktos foto publikavimui. Ir dar, gal esat kas užmatę gimdymą ne JB (čia tiesiog iš smalsumo klausiu). Gal šitoj vietoj tik JB tinkamas g.gif
QUOTE(Ersė @ 2011 06 10, 12:30)
p.s. bet kokia gimdykla senovine dar  biggrin.gif

šitai ir aš pastebėjau mirksiukas.gif Klaipėdoj prieš 11 metų šviežiau buvo (čia aš apie tą gimdymo lovą kalbu)
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2011 06 10, 08:48)
va čia.

Aga, galima smile.gif

Oi...nu labai grazu...bus nuostabus prisiminimas tevams wub.gif
Atsakyti