Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew aptariame ir patariame, 24 tema

QUOTE(sanasa:) @ 2011 06 10, 18:38)


o vat sitos foto su GIGI nereikejo doh.gif musu lietuvaites kai apsrengia Jcrew rubeli, tai ne rubas jas, o jos ruba papuosia. Bet si Gigi tai neduok Die.... blink.gif issityciojimas is drabuziu. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pgituke @ 2011 06 10, 19:21)
o vat sitos foto su GIGI nereikejo doh.gif musu lietuvaites kai apsrengia Jcrew rubeli, tai ne rubas jas, o jos ruba papuosia. Bet si Gigi tai neduok Die.... blink.gif issityciojimas is drabuziu. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif kažin derinių temoj ką jai lietuvaitės pasakytų g.gif
Atsakyti
Sorry uz poster_offtopic.gif nesuprantu kaip sazines reikalas neleidzia jo ideti i j.crew isparduotuve jei jis toks yra doh.gif as esu kelis rubelius gavusi na ir netinka kazkuo buna, tai idedu ir parduodu, juk NE BROKAS cia doh.gif
Rapoja L d ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wish7: 10 birželio 2011 - 18:33
QUOTE(sanasa:) @ 2011 06 10, 18:38)
na pamaciau as tatema (beje, cia ta ale piktoji mamyte smile.gif  ) negaliu tylet...

na jei toks modelis turi buti tai kodel internete radau tiesia megztuko foto? tai gal tik i LT tokie atkeliauja? beje jei jau modelis ale toks tai kodel manojo rankove viena visiskai tiesi,o kita sukta? krinta skirtingai,net rankoviu ilgiai skirias..negi esu kalta, kad nenoriu but apgauta? juk visi sandoriai cia sudaromi pasitikejimo pagrindu?

http://4.bp.blogspot...nendip-dyed.JPG

na nemanau,kad jis toks turi but nors tu ka,sazine neleidzia kitai parduot g.gif


Dekit ramia sazine i isparduotuve 4u.gif
Dar ir dazais terliotu kelniu JCREW buna biggrin.gif ir "panesiotu" wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2011 06 10, 20:33)
Dekit ramia sazine i isparduotuve  4u.gif
Dar ir dazais terliotu kelniu JCREW buna  biggrin.gif  ir "panesiotu" wub.gif

Va va - dar ir visai "nunešiotų" - kaip ne kurie Jcrew šortukai - ne tik "padriskę" bet ir kelios "knopkutės" iškritę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laputa @ 2011 06 10, 17:27)
Bistro ta? Esu turejus, bet is jcrew, labai smagus jis.

Aha, bistraji.
Atsakyti
QUOTE(sanasa:) @ 2011 06 10, 17:38)
na pamaciau as tatema (beje, cia ta ale piktoji mamyte smile.gif  ) negaliu tylet...

na jei toks modelis turi buti tai kodel internete radau tiesia megztuko foto? tai gal tik i LT tokie atkeliauja? beje jei jau modelis ale toks tai kodel manojo rankove viena visiskai tiesi,o kita sukta? krinta skirtingai,net rankoviu ilgiai skirias..negi esu kalta, kad nenoriu but apgauta? juk visi sandoriai cia sudaromi pasitikejimo pagrindu?

http://4.bp.blogspot...nendip-dyed.JPG

na nemanau,kad jis toks turi but nors tu ka,sazine neleidzia kitai parduot g.gif


Jei jums nepatinka, galite perparduoti kažkam, nes megztukas toks ir turi būti, prie jo aprašymo parašyta "specialiai sukonstruotas, kad suktųsi (natūralus pasisukimas sukuria figūrą apglėbiančią formą, unikalią kiekvienam produktui)" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanasa:) @ 2011 06 10, 17:38)

o siaubo košmare, ir kaip ji taip apsirengt sugeba biggrin.gif
Atsakyti
na nepatiko tai nepatiko, bet zinot ir man jis tiesus atrodo...uzjauciu jus sanasa,nes kaip matau pardavejos cia susijungusios yra i viena klana, komentrai atsirado jau po dvieju minuciu, kokia tikimybe kad butent toki megztuka tures ir butent ta tema ziures..hmmm idomiai lotuliukas.gif tiksliau viskas aisku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linikiz: 10 birželio 2011 - 20:44
QUOTE(linikiz @ 2011 06 10, 21:37)

hihihi.gif nesupratau kas piktos ir kas puola, bet kad cia klanas tas tai tiesa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linikiz @ 2011 06 10, 21:37)
na nepatiko tai nepatiko, bet zinot ir man jis tiesus atrodo...uzjauciu jus sanasa,nes kaip matau pardavejos cia susijungusios yra i viena klana, komentrai atsirado jau po dvieju minuciu, kokia tikimybe kad butent toki megztuka tures ir butent ta tema ziures..hmmm idomiai lotuliukas.gif tiksliau viskas aisku...

Jau tik nereikia cia lialia... Ne pardavejos, o tos kurios perka ir nesioja Jcrew rubus. Kuom cia stebetis, kad kometara parase, ar kad toki megstini turi nemazai sioje temoje aktyviai diskutuojanciu.
Apie ji buvo kalbeta ankciau, kreivai susiutas jis, tai faktas, foto aiskiausiai matosi, isdidinu, nes gal nepastebejot.
user posted image
O jus kiek matau cia nauja, tai atejote turbut tik pakomentuoti greiciausiai drauges pasisakymo, atsiprasau jei klystu, bet taip manau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2011 06 10, 21:47)
hihihi.gif nesupratau kas piktos ir kas puola, bet kad cia klanas tas tai tiesa  lotuliukas.gif



O man tai mielas ir malonus sis klanas wub.gif Draugiskos mergaites renkasi, patarimais bei patirtimi pasidalina 4u.gif Taip yra toli grazu ne daugelyje SM temuciu g.gif
As kas vakara isijungiu sia temute po visu dienos darbu, vaikeliu zyzaliojimu ir t.t. Atsigauna sirdis, pailsiu kazkaip net blush2.gif

Atsakyti