Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras man įbruko narkotikų

QUOTE(F @ 2011 06 12, 12:44)
O kas atsitinka vaikui, jeigu jis per ilgai žindomas?



Labutis,
nezinau,sulaukiau brandaus amziaus,bet nesu girdejus,kad sveika vaika maitint krutimi iki 1,5 metu.Paprastai metu vaikui jau nebereikalingas motinos pienas,nes jis nebeturi jokios teigiamos reiksmes vaiko organizmui,o siuo atveju,tuo labiau.Manau,kad del maitinimo problema tame siuo atveju,kad vaikas yra yprates ir jam reikalinga vakarine porcija mamos pieno,kad lengviau uzmigt,Mama bijosei,kaip bus vakare,jei negaus to pieno.Ogi nieko,Ateina toks metas,kad reikia vaika nujunkint nuo maitinino krutimi,tai dabar ,manau pats metas tam.Tuo labiau,kad jau tapo ir butina ,kad nereiktu nuodyt vaiko.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 06 12, 15:42)
3. Tai tame ir esme, kad tik idiotas speciliai kenkia savo organizmui, protingas zmogus to nedarys. Kaip minejau, darykite jus savo organizmu ka norite, tai jusu pasirinkimas, bet tuomet nevaidinkite "pasiaukojanciu mamyciu" ir netrucikite savo vaiku.

pasiaukojancios mamytes nevaidinu, o kad vaiku netruciju pazadeti negaliu, nes neturiu nuosavo sodo, darzo, bei gyvyliu ukio, kuri galeciau apsaugoti nuo aplinkiniu poveikiu. O kas perkama is parduotuviu, tai su tuo gali visko buti. Lygiai taip pat neatsisaku mikrobanges, mobiliojo telefonu ir kitu aparatu savo gyvenime ( nors pasak ivairiausiu tyrimu ir straipsniu, tai kenkia) ir t.t.
bet tamsta matyt visu tuo nesinaudoji, todel visi aplinkiniai yra idijotai, o tamsta protinguole


QUOTE(Moonte @ 2011 06 12, 15:42)

4. O kodel as sventoji, vien todel kad jums taip norisi, tebunie, man del to nei silta nei salta. Zintau tvirtai, netrucijau ir netrucisiu nei saves, nei savo vaiko. Esu mirtinkga kaip ir kiti zmones, bet nuo kada maistas, aukstakulniai tapatinamas su narkotikais, alkocholiu, tabaku? Jums tai tapatu?

nes teigi
QUOTE(Moonte @ 2011 06 12, 11:49)
As nedarau, nes gyvenime apart organizmo zalojimo, yra aibe maloniu dalyku, kuriu pagalba galima paivairinti savo gyvenima.

o as asmeniskai didelio skirtumo tarp alaus butelio ( Tosk klausimas buvo butent apie ji), avimu aukstakulniu, valgomo maisto - visa tai gali kenkti ( ir esant tam tikromis situacijomis kenkia organizmui), bet dazniausiai naudojami. Svarbu jausti saika
o visi isvardinti dalygai yra tapatu ta prasme, kad jie turi poveiki organizmui ( vieni didesni, kitu mazesni - viskas priklauso nuo kiekio, daznumo...)
QUOTE(Moonte @ 2011 06 12, 11:49)
Man priimtina Voltero ismintis "Valgome tam, kad gyventi, bet gyvename ne tam, kad valgyti".

nu tai ir tegu - as pvz leidziu sau, kad ir kelias valandas paaukoti tam, kad galeciau suvalgyti butent tai, ko as tada noriu, o ne nesvarbu ko bile tik gauciau kaloriju. Arba nueiti i man patinkancia maitinimo istaiga, kad galeciau tenai pasimegauti konkreciu man patikusiu patiekalu. Valgyti vien tam, kad reikia pavalgyti as valgau ganetinai retai - pvz ir per pietus nuvaziavusi i valgykla as is jos asortimento rinksiuos tai, ko as noreciau ( o ne pirma pasitaikiusi), ir leksteje paliksiu tai, kas man neskanu, ko as nevalgau.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2011 06 12, 16:02)
Labutis,
nezinau,sulaukiau brandaus amziaus,bet nesu girdejus,kad sveika vaika maitint krutimi iki 1,5 metu.Paprastai metu vaikui jau nebereikalingas motinos pienas,nes jis nebeturi jokios teigiamos reiksmes vaiko organizmui,o siuo atveju,tuo labiau.Manau,kad del maitinimo problema tame siuo atveju,kad vaikas yra yprates ir jam reikalinga vakarine porcija mamos pieno,kad lengviau uzmigt,Mama bijosei,kaip bus vakare,jei negaus to pieno.Ogi nieko,Ateina toks metas,kad reikia vaika nujunkint nuo maitinino krutimi,tai dabar ,manau pats metas tam.Tuo labiau,kad jau tapo ir butina ,kad nereiktu nuodyt vaiko.

Tai aisku viskam ateina metas ir pampersam galas irgi ateina. Jug nebedeves gi vaikas trimetis, keturmetis, penkiametis, sesemetis ir pagaliau septinmetis pampersu. Tai ir jus juk nemaitinsit penkiameti pienu savu, manau nekisit jam papo i burna, kad nutiltu, nusiramintu. Jus zalojat vaika ir be ekstazi. Viskam yra savo ribos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Horo @ 2011 06 12, 16:01)
Kažkaip perskaičiau ir nusistebėjau, kiek daug greitų smerkti žmonių, susidarė toks vaizdas, kad dauguma vyrus laiko vos ne šunimis, nepatiko - lauk pro duris, todėl tiek daug skyrybų Lietuvoje, šeima visai nevertinama.


Meskite i mane akmeni, jei as vyrus laikau antrarusiais. Nereikia painioti skirtingu dalygku. Manau, kad nei viena is cia rasnaciu visu pasaulio vyru nelaiko antrarusiais. Butent, visos akcentuoja zmogaus elgesi.

Vaikas yra silpna butybe, priklausanti nuo tevu t.y. tevo ir motinos. Jis negali iseiti, negali itakoti savo gyvenimo. Todel jis labiausiai pazeidziama grandis. Negalima keldinti vieno is tevu interesu auksciau vaiko, kalbu apie vaiko sveikata, sauguma.

Manau, kad tevus nesugebancius rupintis savo vaikais, juos nuodijancius, reikia ne tik varyti is namu bet ir traukti baudziamon atsakomyben.
Atsakyti
QUOTE(Minka Kelly @ 2011 06 12, 01:31)
Jei pati būčiau pavartojanti, tai a) nebūtų buvę tikslo man čia rašyti b ) nežindyčiau kūdikio

Išgeriam kartą per savaitę po porą kokteilių plius porą stopkių kokio nors mikso. Žinau, kad negerai, bet vyras nuolat daro psichologinį spaudimą, ir įkalba.. Aišku, ne joks čia ne pasiteisinimas  rolleyes.gif Ir neteisinu nei savęs nei tuo labiau jo. Tiesiog nežinau, kaip toliau gyvent. Na dabar jau nebebus tų visų išgerinėjimų, nusprendėm. Bet santykiai griūna bet kuriuo atveju, ir ne vien dėl šito incidento  verysad.gif

Susimastykit nuo ko ties santykiai griuna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2011 06 12, 16:02)
Labutis,
nezinau,sulaukiau brandaus amziaus,bet nesu girdejus,kad sveika vaika maitint krutimi iki 1,5 metu.


Na jei jus nesat girdejusi, nereiskia, kad nera sveika tongue.gif jei bent kazkiek butumet domejusis zindymu, turetumete kitokia informacija cool.gif taip kad nereikia skubeti zarstyti patarimu, neturint ne elementariausiu ziniu. O ir temos autore neprase patarimu zindymo klausimais, ar ne? gal nepulkim dabar mokyti zmogaus gyventi nuo a iki z cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2011 06 12, 16:04)
1. pasiaukojancios mamytes nevaidinu, o kad vaiku netruciju pazadeti negaliu, nes neturiu nuosavo sodo, darzo, bei gyvyliu ukio, kuri galeciau apsaugoti nuo aplinkiniu poveikiu. O kas perkama is parduotuviu, tai su tuo gali visko buti. Lygiai taip pat neatsisaku mikrobanges, mobiliojo telefonu ir kitu aparatu savo gyvenime ( nors pasak ivairiausiu tyrimu ir straipsniu, tai kenkia) ir t.t.
bet tamsta matyt visu tuo nesinaudoji, todel visi aplinkiniai yra idijotai, o tamsta protinguole
nes teigi


o as asmeniskai didelio skirtumo tarp alaus butelio ( Tosk klausimas buvo butent apie ji), avimu aukstakulniu, valgomo maisto - visa tai gali kenkti ( ir esant tam tikromis situacijomis kenkia organizmui), bet dazniausiai naudojami. Svarbu jausti saika
o visi isvardinti dalygai yra tapatu ta prasme, kad jie turi poveiki organizmui ( vieni didesni, kitu mazesni - viskas priklauso nuo kiekio, daznumo...)

nu tai ir tegu - as pvz leidziu sau, kad ir kelias valandas paaukoti tam, kad galeciau suvalgyti butent tai, ko as tada noriu, o ne nesvarbu ko bile tik gauciau kaloriju. Arba nueiti i man patinkancia maitinimo istaiga, kad galeciau tenai pasimegauti konkreciu man patikusiu patiekalu. Valgyti vien tam, kad reikia pavalgyti as valgau ganetinai retai - pvz ir per pietus nuvaziavusi i valgykla as is jos asortimento rinksiuos tai, ko as noreciau ( o ne pirma pasitaikiusi), ir leksteje paliksiu tai, kas man neskanu, ko as nevalgau.


1. Zinot kuo skirasi infantilus nuo brandziu. Kad brandus is dvieju blogybiu isrenka maziausia, ir suvokia, kad tai yra visvien blogybe ir jei bus jo valioje jis pasistengs iseliminuoti ta maziau negatyvu veiksni is savo ir jo vaiku gyvenimo. Ir nemano, kad jei jau negali savo vaikam nupirkti ekologisku produktu, gali pateisinti ju trucijima narkotinem medziagom, tabaku, alkocholiu. Tai netapatu. Chamisko, nusikalstomo elgesio nebando pateisinti kitu, maziau kenksmingu elgesiu.

Dar karta kartoju, jus su savo sveikata darykite ka norite, bet trucyti tabaku, narkotikais, alkocholiu vaikus, kurie yra priklausomi nuo jusu, dangstantis prielaidomis, nes maistas nera ekologiskas ir genetsikai modefikuotas ir t.t. Yra svelniai tariant amoralu.

Na jei vadovautis jusu logika, jei as sventa, tuomet jus alkocholike, nes deklaruojate, jog... (savaime suprantama, as taip negalvoju, man uztenka proto suvokti, jog tai netiesa)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 12 birželio 2011 - 15:22
QUOTE(Måke @ 2011 06 11, 13:55)
As zindau daugiau nei 3m.ir isgeriu vyno arba sampano.nurimkit, praeis kelios dienos, nusitraukit pienuka ir toliau zindykit i sveikata maziuko ir jusu  wub.gif  4u.gif

o del vyro tai jei buvo pirmas ir paskutinis kartas atleisciau  mirksiukas.gif


Pyzė kazė, ožka bazė... doh.gif Mano nuomonė tokia, jog:
1. Alkoholio gėrimas kai dar žindomas vaikas yra VISIŠKAI nepriimtina. Aiškiai matosi tamsuolės esat (autorė ir kitos - truputį išgeriančios šampo). Kas nežinojo, žinokit
Alkoholis iš kraujo (ir organizmo) pasišalina tik per maždaug 28 dienas!
2. jei be alkoholio ar kitų narkotinių medžiagų negalit užsiimti seks, tai čia jau gydytis reikia. Aš rimtai, čia reik kažkokių sveikatos problemų turėt, jei nesugebat atsipalaiduoti.
3. jei vyras nepatinka - tai kokio velnio su juo dar "fakintis"? arba aiškinatės su juo santykių problemas arba skiriatės.

reziumavus, tiesiog žodžių trūksta... nei moralės, nei minimalaus suvokimo apie vaikų auginimą ir šeimyninius santykius. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fluctus: 12 birželio 2011 - 15:23
Merginos, jus man galite paaiskinti prie ko cia narkotikai ir vaiko zindymas. Nejau norite pasakyti, kad tai yra pateisinama priezastis nuodyti zmones? Nera kitokiu budu ispresti problemos, jei ji yra?

Kodel jus norite pateisinti amoralu vyro elgesi?
Atsakyti
QUOTE(Fluctus @ 2011 06 12, 16:23)

Alkoholis iš kraujo (ir organizmo) pasišalina tik per maždaug 28 dienas!



Sita, as neteisinu zindymo isgerus, bet man labai idomu pasidare- is kur sis skaicius? gal kokia nuorodele turit? g.gif as cia be jokio sarkazmo, nes nematytas neregtas toks faktas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 06 12, 16:27)
Kodel jus norite pateisinti amoralu vyro elgesi?

Sutinku pilnai su Moonte ir man toks klausimas iskilo... Ar siais laikais moterys isvis isprotejo? Kaip Jus galite pateisinti toki vyro elgesi? Nu virsune... Suprantu, kad nusizengimas kazkoks, o cia kisimas narkotiku zmonai nezinant, jos prievartavimas ir negerbimas jos pasirinkimo (siuo atveju zino, kad zindo kudiki)... Nesuprantu, jei siom dienom narkotikai yra smulkmenele, o toks elgesys yra norma, tai man baisu... Tuoj bus vien osocialios seimos aplink doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 06 12, 16:27)
Merginos, jus man galite paaiskinti prie ko cia narkotikai ir vaiko zindymas. Nejau norite pasakyti, kad tai yra pateisinama priezastis nuodyti zmones? Nera kitokiu budu ispresti problemos, jei ji yra?

Kodel jus norite pateisinti amoralu vyro elgesi?


Nemaciau ne vieno posto, kuris pateisintu nakrotikus+zindyma g.gif
Mes zinom tik kelis epizodus is sios seimos gyvenimo, tai gal neskubam nulinciuoti tu dvieju zmoniu? Aisku, kad baisu skaityti apie brukamus narkotikus ,neramu skaityti apie zindancia motina, kuri kelis kartus per savaite vartoja alkoholi +vaistus, akivaizdu, kad yra rimtu bedu seimoje, bet gal nereikia uzsideti dabar mums angelu aureoliu, teiseju mantiju ir lyginti siuos zmones su zeme?
Atsakyti