Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 76 tema

QUOTE(langana @ 2011 06 13, 12:39)
SOFIJA5, pralinksminai biggrin.gif  Pasiskundi kaip tau nesiskaito ir cia pat pateiki keturiu ar penkiu perskaitytu knygu sarasa bigsmile.gif

Bet juk visos minėtos knygos perskaitytos per 1,5 mėnesio verysad.gif Ir paskutiniu metu knyga vis sunkiau mane įtraukia, gal kad vasara g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2011 06 13, 11:51)
Marakeš patvirtino spėjimą, kad tai -  Thomas Brussig. Herojai kaip ir mes. 4u.gif
http://www.manoknyga...as-brussig.html

Kai tik buvo išleista, nusipirkau ir tikrai labai mielai suskaičiau.


dekui 4u.gif reiks pasivartyt

si savaitgali labai maloniai suskaiciau Ha Jin "Laukimas", bandysiu siandien vakare pribaigt ir atsiliepima sumetyt
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2011 06 13, 12:51)
Marakeš patviurtino spėjimą, kad tai -  Thomas Brussig. Herojai kaip ir mes. 4u.gif
http://www.manoknyga...as-brussig.html

Kai tik buvo išleista, nusipirkau ir tikrai labai mielai suskaičiau.


Oi skaičiau ir aš. Gal prieš 10 metų biggrin.gif Niekad nebūčiau atspėjusi schmoll.gif
Galima aš?

"Dailininko dirbtuvėje tvyrojo saldus rožių aromatas, o kai lengvas vėjelis sušnarėdavo sode tarp medžių, pro atviras duris svaigiai padvelkdavo alyvų ar dar švelnesnis rausvažiedžių erškėtrožių kvapas."
....visas romanas....
"Ir tik apžiūrėję žiedus, jie pažino, kas jis"


Visoms labai gerai žinoma knyga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 13 birželio 2011 - 12:24
QUOTE(Forget @ 2011 06 13, 13:22)
Oi skaičiau ir aš. Galprieš 10 metų  biggrin.gif  Niekad nebūčiau atspėjusi  schmoll.gif
Galima aš?

"Dailininko dirbtuvėje tvyrojo saldus rožių aromatas, o kai lengvas vėjelis sušnarėdavo sode tarp medžių, pro atviras duris svaigiai padvelkdavo alyvų ar dar švelnesnis rausvažiedžių erškėtrožių kvapas."
....visas romanas....
"Ir tik apžiūrėję žiedus, jie pažino, kas jis"
Visoms labai gerai žinoma knyga  biggrin.gif
Ar iškart sakyt, ar dar palaukt? hihihi.gif
Atsakyti
Per lengvą parinkau biggrin.gif
Atsakyti
Ar jūs čia googlinat ar atmintinai žinot ? Jei googlinat tai visia neįdomu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 13 birželio 2011 - 13:37
QUOTE(Forget @ 2011 06 13, 12:22)
Oi skaičiau ir aš. Gal prieš 10 metų  biggrin.gif  Niekad nebūčiau atspėjusi  schmoll.gif
Galima aš?

"Dailininko dirbtuvėje tvyrojo saldus rožių aromatas, o kai lengvas vėjelis sušnarėdavo sode tarp medžių, pro atviras duris svaigiai padvelkdavo alyvų ar dar švelnesnis rausvažiedžių erškėtrožių kvapas."
....visas romanas....
"Ir tik apžiūrėję žiedus, jie pažino, kas jis"
Visoms labai gerai žinoma knyga  biggrin.gif

O.Wilde "Doriano Grejaus portretas" wub.gif tai viena is mano mylimu knygu,tokias ir man nesunku atspeti,idomiau,kai siek tiek lengvesnes ir zinomesnes knygos,nes pirmai tai per sunkius uzduodavot,net neidomu spelioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2011 06 13, 16:12)
O.Wilde "Doriano Grejaus portretas"  wub.gif  tai viena is mano mylimu knygu,tokias ir man nesunku atspeti,idomiau,kai siek tiek lengvesnes ir zinomesnes knygos,nes pirmai tai per sunkius uzduodavot,net neidomu spelioti  ax.gif

na jau... mano misle irgi is karto atspejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieplauka @ 2011 06 13, 15:28)
na jau... mano misle irgi is karto atspejo biggrin.gif

man ji sunki buvo,nezinoma ir negirdeta knyga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2011 06 13, 16:12)
O.Wilde "Doriano Grejaus portretas"  wub.gif  tai viena is mano mylimu knygu,tokias ir man nesunku atspeti,idomiau,kai siek tiek lengvesnes ir zinomesnes knygos,nes pirmai tai per sunkius uzduodavot,net neidomu spelioti  ax.gif


Žinoma, kad taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 06 13, 15:42)
Žinoma, kad taip  biggrin.gif

o prizas bus biggrin.gif skirtukai butu fainas prizas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2011 06 11, 21:01)
pirmas:
"Tamsi spalio mėnesio naktis gaubė pašauktąjį Madrido miestą; žmonės buvo išsivaikščioję po namus ir palikę gatves įsimylėjėliams, norintiems išdainuoti mylimosioms po jų balkonais savo širdžių skausmą arba džiugesį; jau gitarų garsai kėlė nerimo tėvams ir pavydiems vyrams; buvo gal apie vidurnaktį, kad donas..............................., išmovė staiga pro stoglangį iš kambario, į kurį jį buvo nuvedęs išdykėlis Citeros deivės sūnus"

antras:
"Mūsų .......  giminės buvo irgi labai patenkinti santuoka, o jis pats liko puikiai atlygintas už kelias laisvės valandas, suteiktas ........................"


o sita kas nors zino? niekaip neisgooglinu verysad.gif visai noreciau paskaityt sita klasika - zodis "Madridas" uzkabliavo
Papildyta:
QUOTE(luiziana @ 2011 06 13, 15:12)
O.Wilde "Doriano Grejaus portretas"  wub.gif  tai viena is mano mylimu knygu,tokias ir man nesunku atspeti,idomiau,kai siek tiek lengvesnes ir zinomesnes knygos,nes pirmai tai per sunkius uzduodavot,net neidomu spelioti  ax.gif


sunkumas sunkumui nelygu tongue.gif as Wilde nebuciau atspejus - neisidemiu pirmu ir paskutiniu sakiniu 4u.gif perskaicius knyga lieka tik jos siuzetas, mintys, emocijos, kurias ji sukele
net citatu nemoku rankiot blush2.gif
Atsakyti