Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Aciu uz tiek komplimentu krepseliui 4u.gif kai spinteleje stovi, taip nesimato mirksiukas.gif o lakus, tai isvis, saldytuve laikau biggrin.gif

O cia bandziau atsakyti i klausimus:
1) Kaip jums kompaktine YSL pudra? As turiu tokia, tai man nelabai gerai islaiko matiskuma (mano veido oda misri, paskutiniu metu gal net riebi ).
-As sia pudra jau kelis metus perku ir man ji labai tinka bei patinka, o matiskumas tai puse dienos laikosi, bet neteko tokios tureti ar bandyti, kuri laikytu ilgiau, o skirtos riebiai oda man per daug dziovinancios ir netinka

2)Kasten per vandenukas La Mer?
3)Mane domina abi LaMer priemonės, vandeniukas ir lūpoms.
-vandenukas vadinasi The Mist, drekina, gaivina, ramina veido oda, geras daiktas ir ilgam uztenka, nes kasdiena nereikia.
-lupu balzamas, tai man vienintelis, kuris tikrai drekina lupas ilgam laikui, nereikia desimtys kartu per diena tepliotis, uztenka viena karta ryte bei vakare ir sausu lupu problema jau seniai pamirsta smile.gif bus kartojamas. Be to, jo taip pat labai ilgam uztenka.

4)kaip tau biotherm priemones veidui?
-Biotherm Biosource Hydra-Mineral Cleanser prausiklis patinka ir tinka, jau kelis kartu perku. Bandziau Aquasource gel, tai visai netiko, kaip kokia plevele aptrauke veida.
Biotherm Biopur SOS Normaliser Moisturiser neblogai drekina, naudoju ji tada, kai nenaudoju makiazo, kazkaip padaro matine oda. O Biopur Pore Reducer vis pamirstu panaudot smile.gif

5)Gal numeriukus glait parasyt ir kuris kokios teksturos?
-Creamy Lips - L104 –kremine tekstura, spalva gyvai, tokia kaip internetiniame puslapyje
-Glazed Lips - L307 – blizgus, spalva tokia i oranzine, kaip matosi mano nuotraukoje

6)kaip jums ranku kremas is loccitane? gal galetumete palyginti su TBC kanapiniu?
-kanapini is TBC esu turejus tik koju krema, vis dar nukrato nuo kvapo biggrin.gif tai palyginti butu sunku, nes loccitane kvepia svelniai ir sudarytas is 20% shea butter. Perku as ji tik del lengvo svorio kelionems, siaip tai jis labai riebus, bet keliaujant sueina..o mano megstamiausias ranku kremas yra is la prairie(nera foto, nes darbe laikau), labai skalsus, uztenka metams ir efektyvus, nes ryte panaudojus nereikia daugiau tepliotis, antras butu clarins. Clarins perku jau daug metu. Jeanne Piaubert ranku krema isigijau pabandymui neseniai, tai toks gerai isigeriantis, bet sunku ka nors tikslaus pasakyti priedo naudojant kitus smile.gif

7)kaip jums Mac kompaktine pudra ir skaistali ? dar Chanel skaistalai domina
-mac pudra pradzioje patiko, kokius 6 men, bet daugiau nepatinka, nes pradejo matytis ant veido ir nemaskuoja poru. Gal pakeite tekstura su laiku? rolleyes.gif Gal mano oda pasikeite? rolleyes.gif O skaistalais patenkinta, grazi spalva, vadinasi Warm Soul, nors ir stiprus pigmentas, bet naturaliai ‘krenta’ ant veido. Chanel lengvesni, nors atrodo daug ryskesne spalva nuotraukoje, gyvai suteikia gaivumo ispudi, tepant stipriai bet maloniai kvepia.
Atsakyti
Moirae, kaip jums Clarins Flash balm? smile.gif fainas krepsiukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 08 10, 15:56)
apčy, dėkit savo 4u.gif


Įdėsiu artimiausiu metu ax.gif
Atsakyti
Paskutinis krepšiukas nuostabus smile.gif Nemažai priemonių, kurių norėčiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(moirae @ 2011 08 10, 13:42)
Sveikos, dariau revizija, tai tuo paciu padariau foto :-) vis galvoju, kad per daug man tos kosmetikos, bet kai cia uzeinu, tai nusiraminu :-)
user posted image

Ohoho koks krepšelis bigsmile.gif wub.gif Ir nuotraukos kokybiškos, gražu akis paganyti rolleyes.gif

Norėjau paklausti koks ten maskuoklis (kairėje, sidabrinis) ir kaip patinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stilla @ 2011 08 07, 17:28)
Dėkui 4u.gif Gintaro pudrą naudoju kaip pilingą,arba kartai į molio kaukes įsimaišau.
O Avalon Biotin šampųnas patinka,skalsus,gera iputoja,plaukai minkšti po plovimo lieka smile.gif


o ta gintaro pudra tai dar maisot su kazkuo ir sveiciat kuna ? g.gif blush2.gif niekada nebuciau pagalvojus (nors dirbu su gintaru ir tos purdos nors kibirais semk ) biggrin.gif
Atsakyti
Super krepsiukas wub.gif
Norejau paklausti kaip Dior'o rinkinukas (kaireje apacioje) su seseliais ir lupdaziukais? Kaip vadinasi? Ir kokie ispudziai?
Taip pat kaip antakiu dazai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 08 10, 21:25)
Moirae, kaip jums Clarins Flash balm?  smile.gif fainas krepsiukas  wub.gif

toks neutralus, nes taip ir nepastebejau jokio efekto, siaip nepirkciau, gavau ji kartu su kazkokiu clarins rinkiniu smile.gif
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Panelė Rožė @ 2011 08 11, 08:40)
Ohoho koks krepšelis bigsmile.gif wub.gif Ir nuotraukos kokybiškos, gražu akis paganyti rolleyes.gif

Norėjau paklausti koks ten maskuoklis (kairėje, sidabrinis) ir kaip patinka? 4u.gif

4u.gif

La Prairie Light Fantastic Cellular Concealing Brightening Eye Treatment - daro viska, kas zadama, niekur nesubega ir nematomas, patinka labiau nei touche eclat is YSL. Ipakavime dvi porcijos, nes vidus keiciamas. Jei skaitote angliskai, tai cia smulkiai aprasyta, galiu tik sutikti su kiekvienu zodziu, puikus daiktas, bet jei reikia stipraus maskavimo, tada touche eclat geriau. smile.gif
http://skincarebeaut...irie-light.html

Papildyta:
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 08 11, 09:56)
Super krepsiukas wub.gif
Norejau paklausti kaip Dior'o rinkinukas (kaireje apacioje) su seseliais ir lupdaziukais? Kaip vadinasi? Ir kokie ispudziai?
Taip pat kaip antakiu dazai? g.gif

4u.gif
Dioro rinkinukas vadinasi Minaudiere, 002 pink golds, patiko, seseliai suteikia svytejimo, o lupoms tai cia lupu blizgesys, toks permatomas, bet irgi suteikia grazaus svytejimo. Gerai keliaujant. Bet turbut jau jo neparduoda, nes buvo ribotas leidimas 2010 kaledoms.
O antakiu dazai puikiai isryskina antakius ir visiskai nesimato, kad butu kas daryta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stilla @ 2011 08 06, 21:49)

Kūno odai:
user posted image


Papasakokite, prašau, kas per "Bronzinio įdegio..." ...neprimatau kas per daiktas smile.gif Įdomu, kam skirtas, kur pirktas, koks poveikis.
Atsakyti
ne visas turtelis,bet panasu,kad visa tai,ko siuo metu man reikia.Senai besirodziau,tad smile.gif

Veidui :
user posted image
Veido prieziurai:
user posted image
Plaukams:
user posted image
Lupu blizgiai:
user posted image
Lupu dazai ir piestukai
user posted image
user posted image

Papildyta:
Akims:
user posted image

user posted image

user posted image

teptukai :
user posted image

Kvepalai:
user posted image

Naguciams:
user posted image

Atsakyti
Saules Siela, fainuoliskas krepsiukas. bigsmile.gif

Kaip jums dior pudra ? kokia jusu oda ?
Ar patinka garnier paakiu maskuoklis ?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2011 08 15, 12:58)
Saules Siela, fainuoliskas krepsiukas.  bigsmile.gif

Kaip jums dior pudra ? kokia jusu oda ?
Ar patinka garnier paakiu maskuoklis ?


aciu lauryna 4u.gif
apie kuria butent pudra is dior klausiat?nes viena biri,kitos dvi skystos.
Mano odele misri,T- zona linkusi blizgeti,skruostukai sausesni,oda stipriai linkusi i jautruma.
Garnier maskuoklis ,tai tiesa sakant antro tokio nepirkciau,ne pats geriausias is mano turetu,taciau smalsu buvo ismegint,tad po biskuteli bandau ji pabaigt:)
nepatinka tuo,kad panasu,jog siek tiek sausina paakiu oda,ir spalva mano odai siek tiek per tamsi,ji pirkau pries kokius 7 menesius,dabar jau atsirade ir sviesesniu spalvu,ir svarbiausia,koki sluoksni beteptum subega i rauksleles.Su juo mane gelbeja tik dior biri pudra,kuri ir uzfiksuoja,kad nesubegtu taip stipriai smile.gif
Atsakyti