Įkraunama...
Įkraunama...

Meilės ligos

QUOTE(Voveraz @ 2011 06 12, 12:09)
4u.gif
Klausykit, aš visada mėgau gražias moteriškas, bet kaip išgirdau, kad Ukmergėje aptiko 43 naujus AIDS židinius..ir dar tokiomis aplinkybėmis.. Tipo vyrai turėjo drauges. Viena iš tų draugių buvo nešiotoja. Taip gavosi, kad susikrušo visa kompanija, vyrai užsikrėtė ir užkrėtė savo žmonas. Nu ir taip toliau. Rezultatas 43 žmonės ir dar iš tos pačios kompanijos.
43 sugadinti gyvenimai.
Mes visi rizikuojam ir tikimės, kad TAI nutiks kažkam, bet ne man....
(aš ne iš Ukmergės, bet klaiku apie tai girdėti nors tai ir toli nuo manęs)

Visur tokių atvėjų būna,nesvarbu kur begyventume smile.gif
Baisu tos ligos... bet gal ir žiauriai pasakysiu,bet jie gavo ko nusipelnė.
Tik tų nekaltų,vargšių moterų labai gaila. Tikras siaubas turėtų būti
Papildyta:
QUOTE(gyventojas @ 2011 07 05, 17:45)
Mūsų šeimoje irgi buvo nemalonus įvykis, jau ***** pasimetęs buvau. Žmona pareiškė, kad jai siusiojant skauda "tam tikrą vietą", prisiskaitaliojo internete apie visokius cistitus ir ne tik... ir man pareiškė, kad aš su bledėm duoduosi kaip šuva. O aš nieko išvis, liepiau darytis tyrimus, nuėjo pas bobų daktarą, tas jokių tyrimų neatlikęs antibijotikų stipriausių pavarė. Ta grįžo, klykia, tipo aš rysiu antibijotikus, o tu pas bledes trankysies  doh.gif  doh.gif Ką??? Aš skambinu tam daktariūkščiui, duodu velnių- ko tu gaidy tyrimų neatlikęs vaistus skiri, bobą gazdini  doh.gif pastačiau ant blakstienų, padarė tyrimus, jokių lytiškai plintančių ligų nėra. Tik šlapimo takų uždegimas, bet jau čia aš ne prie ko... Čia jau ne mano istorija... ax.gif


Tikrai nemaloni situacija,bet svarbu abu išsiaiškinot viską,ir abu sveiki esate,o uždegimas greitai praeis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Voveraz @ 2011 06 12, 11:09)
4u.gif
Klausykit, aš visada mėgau gražias moteriškas, bet kaip išgirdau, kad Ukmergėje aptiko 43 naujus AIDS židinius..ir dar tokiomis aplinkybėmis.. Tipo vyrai turėjo drauges. Viena iš tų draugių buvo nešiotoja. Taip gavosi, kad susikrušo visa kompanija, vyrai užsikrėtė ir užkrėtė savo žmonas. Nu ir taip toliau. Rezultatas 43 žmonės ir dar iš tos pačios kompanijos.
43 sugadinti gyvenimai.
Mes visi rizikuojam ir tikimės, kad TAI nutiks kažkam, bet ne man....
(aš ne iš Ukmergės, bet klaiku apie tai girdėti nors tai ir toli nuo manęs)

megsti grazias moteriskes, mek ir prezervatyvus detis.
Papildyta:
QUOTE(gyventojas @ 2011 06 12, 18:49)
Nu ir gerai. Man ***** negaila.

o man taves labiau gaila, uzuojauta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alisia31: 10 liepos 2011 - 07:45
QUOTE(Voveraz @ 2011 06 12, 11:09)
4u.gif
Klausykit, aš visada mėgau gražias moteriškas, bet kaip išgirdau, kad Ukmergėje aptiko 43 naujus AIDS židinius..ir dar tokiomis aplinkybėmis..
43 sugadinti gyvenimai.


A kur čia jau taip girdėjote tokius gandus??? Kažko niekur niekas neskelbė, ar čia VBS telegrafas? biggrin.gif

http://www.ukzinios....o-protrkis.html
Va čia tai apie sifilį rašo, bet juk jūs skiriate šitas dvi skirtingas ligas, ania? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Netikėta: 12 liepos 2011 - 18:00
wub.gif sveiki ir sveikos (būkit sveikos- to linkiu)

Naršėm su sese po internetą, skaitinėjom apie sveikatą ir radome labai negerų dalykėlių būtent oralinio sexo mėgėjams. Ten rašo, kad moterys ir merginos net nesusimąsto, kad santykiaudamos be sargio (o oralinis paprastai būna be jo..) užkrečia savo burnos gleivinę įvairiausiomis grybelinėmis bakterijomis. Kartais būna nepagydoma, tik apgydoma.
Požymiai: sunykę liežuvio receptoriai, blogas kvapas iš burnos, skausmingos dantenos, apnašos, burnos džiūvimas, nemalonus pojūtis burnoje net ir išsivalius dantis, klampios seilės, karštis burnoje ir t.t...

Vadinasi, visur reikia labai saugotis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malvinuke: 14 liepos 2011 - 14:46
Nu tai tada mums vyrams tuo labiau laižyti nevalia. Nes pas moteris ten dar daugiau grybų auga. Ištisi grybienojų plotai....... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Jo, reikia saugotis. Blogai, kad ir prezervatyvas ne 100% apsauga.
Atsakyti
QUOTE(Netikėta @ 2011 07 12, 17:58)
A kur čia jau taip girdėjote tokius gandus??? Kažko niekur niekas neskelbė, ar čia VBS telegrafas? biggrin.gif

http://www.ukzinios....o-protrkis.html
Va čia tai apie sifilį rašo, bet juk jūs skiriate šitas dvi skirtingas ligas, ania? rolleyes.gif


blush2.gif blush2.gif

manau, kad sifilitikų gyvenimas - irgi sugadintas.
Atsakyti
QUOTE(gyventojas @ 2011 07 05, 17:45)
Mūsų šeimoje irgi buvo nemalonus įvykis, jau ***** pasimetęs buvau. Žmona pareiškė, kad jai siusiojant skauda "tam tikrą vietą", prisiskaitaliojo internete apie visokius cistitus ir ne tik... ir man pareiškė, kad aš su bledėm duoduosi kaip šuva. O aš nieko išvis, liepiau darytis tyrimus, nuėjo pas bobų daktarą, tas jokių tyrimų neatlikęs antibijotikų stipriausių pavarė. Ta grįžo, klykia, tipo aš rysiu antibijotikus, o tu pas bledes trankysies  doh.gif  doh.gif Ką??? Aš skambinu tam daktariūkščiui, duodu velnių- ko tu gaidy tyrimų neatlikęs vaistus skiri, bobą gazdini  doh.gif pastačiau ant blakstienų, padarė tyrimus, jokių lytiškai plintančių ligų nėra. Tik šlapimo takų uždegimas, bet jau čia aš ne prie ko... Čia jau ne mano istorija... ax.gif

ne i tema, bet as su tokia boba panikiere isproteciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gyventojas @ 2011 07 05, 17:45)
Mūsų šeimoje irgi buvo nemalonus įvykis, jau ***** pasimetęs buvau. Žmona pareiškė, kad jai siusiojant skauda "tam tikrą vietą", prisiskaitaliojo internete apie visokius cistitus ir ne tik... ir man pareiškė, kad aš su bledėm duoduosi kaip šuva. O aš nieko išvis, liepiau darytis tyrimus, nuėjo pas bobų daktarą, tas jokių tyrimų neatlikęs antibijotikų stipriausių pavarė. Ta grįžo, klykia, tipo aš rysiu antibijotikus, o tu pas bledes trankysies  doh.gif  doh.gif Ką??? Aš skambinu tam daktariūkščiui, duodu velnių- ko tu gaidy tyrimų neatlikęs vaistus skiri, bobą gazdini  doh.gif pastačiau ant blakstienų, padarė tyrimus, jokių lytiškai plintančių ligų nėra. Tik šlapimo takų uždegimas, bet jau čia aš ne prie ko... Čia jau ne mano istorija... ax.gif

Durna boba , durnas daktaras . O uzdegymas irgi persiduoda ir nuo moters vyrui ir atvirksciai .
Papildyta:
QUOTE(Onomotopėja @ 2011 07 12, 18:58)
A kur čia jau taip girdėjote tokius gandus??? Kažko niekur niekas neskelbė, ar čia VBS telegrafas? biggrin.gif

http://www.ukzinios....o-protrkis.html
Va čia tai apie sifilį rašo, bet juk jūs skiriate šitas dvi skirtingas ligas, ania? rolleyes.gif

Nu nafig doh.gif as jau isigandau ,kad AIDS Ukmergeje , tai vos ne puse miesto . Nu vis gi yra skirtumas tarp ligu
Atsakyti
QUOTE(Voveraz @ 2011 06 12, 12:09)
4u.gif
Klausykit, aš visada mėgau gražias moteriškas, bet kaip išgirdau, kad Ukmergėje aptiko 43 naujus AIDS židinius..ir dar tokiomis aplinkybėmis.. Tipo vyrai turėjo drauges. Viena iš tų draugių buvo nešiotoja. Taip gavosi, kad susikrušo visa kompanija, vyrai užsikrėtė ir užkrėtė savo žmonas. Nu ir taip toliau. Rezultatas 43 žmonės ir dar iš tos pačios kompanijos.
43 sugadinti gyvenimai.
Mes visi rizikuojam ir tikimės, kad TAI nutiks kažkam, bet ne man....
(aš ne iš Ukmergės, bet klaiku apie tai girdėti nors tai ir toli nuo manęs)

gaila tik zmonu ir pastoviu draugiu kurias apgaudinejo
Atsakyti
Nu nafig doh.gif as jau isigandau ,kad AIDS Ukmergeje , tai vos ne puse miesto . Nu vis gi yra skirtumas tarp ligu
[/quote]

A tai sifiliuko jau norėtum? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Snikers: 20 rugsėjo 2011 - 11:45
QUOTE(gyventojas @ 2011 07 05, 15:45)
Mūsų šeimoje irgi buvo nemalonus įvykis, jau ***** pasimetęs buvau. Žmona pareiškė, kad jai siusiojant skauda "tam tikrą vietą", prisiskaitaliojo internete apie visokius cistitus ir ne tik... ir man pareiškė, kad aš su bledėm duoduosi kaip šuva. O aš nieko išvis, liepiau darytis tyrimus, nuėjo pas bobų daktarą, tas jokių tyrimų neatlikęs antibijotikų stipriausių pavarė. Ta grįžo, klykia, tipo aš rysiu antibijotikus, o tu pas bledes trankysies  doh.gif  doh.gif Ką??? Aš skambinu tam daktariūkščiui, duodu velnių- ko tu gaidy tyrimų neatlikęs vaistus skiri, bobą gazdini  doh.gif pastačiau ant blakstienų, padarė tyrimus, jokių lytiškai plintančių ligų nėra. Tik šlapimo takų uždegimas, bet jau čia aš ne prie ko... Čia jau ne mano istorija... ax.gif




bet cia pas daktarus ,,gerus labai"lankotes ziuriu,nors sundaktariu visur pilna.o zmonu tai tikrai gaila,kai pagerinti vyrai parnesa ligu.cia gali kiekvienam buti taip
Atsakyti