Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų pakavimas

QUOTE(taramdaram @ 2011 11 06, 00:22)
biggrin.gif Mes gaunam dovanas dažniausiai popieriniuose dovanų maišeliuose. Tvarkingai juos pasidedam, o paskui kam nors dovanodami dovanas, į tuos maišelius ir sudedam. Visai gali būti, kad artimųjų, giminių rate tie maišeliai ne vieną ratą jau yra apsukę.  biggrin.gif


aha, mes lygiai taip pat lotuliukas.gif

QUOTE(Sidabriukas925 @ 2011 11 13, 13:58)
Kartais supakuojam ir i laikrascius. Neseniai atradom paprasta ruda popieriu senukuose rulonais parduodama, jis ten visokiem uzdengimam skirtas (grindim ir t.t.)  Supakuoji, perrisi kaspinu... Jei yra laiko ir minciu, padarai trafareta ir kokiais rastais papuosi, varda uzrasai ir panasiai


dėl laikraščių ir mano kilo mintis,tik jaučiu ne visi gali suprasti unsure.gif reikės ir man pažiūrinėti popieriaus senukuose ax.gif

QUOTE(Jolete @ 2012 03 04, 15:15)
Dovanų maišeliai gerai, aš maišelyje pusseserei padovanojau dovanėlę, ir po kiek laiko tame pačiame maišelyje gavau iš jos  biggrin.gif


todėl visada stengiuosi atsiminti,iš kurio žmogaus kokį maišiuką gavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 03 05, 11:17)

todėl visada stengiuosi atsiminti,iš kurio žmogaus kokį maišiuką gavau  biggrin.gif


Na mes smagiai pasijuokėme biggrin.gif
Atsakyti
kaip cia ne viena jau minejot, as irgi pakuoju dovanas i skareles-salikelius. apsipirkinedama vis uzmetu aki i ala silkinius salikelius ir jeigu kaina gera, o ypac jeigu koks ispardavimas, uzsiperku kelis ir pasidedu. kiek esu dovonojus, tai veliau dazniau pastebu zmones devincius tuos salikelius, o ne naudojancius pacias dovanas smile.gif
Atsakyti
Manau nereikia perspausti su ta ekologija... Dovanas pakuoju artimiem, mylimiem ir svarbiem žmonėm. Man pačiai patinka gauti gražiai įpakuotą dovaną, iš karto pagalvoji,kad tas žmogus daugiau laiko, dėmesio ir meilės įdėjo šitai dovanai. Kitiems žmonėms dovanas įdedu į maišelį, pirmiausia pažiūriu namuose dovanų maišelių jau nuo gautų dovanų, jei niekas netinka - perku naują. Kartais pati padarau tokį maišelį (kaip parduotuvinį), namie visada būna kažkokio popieriaus. Kai pagalvoji tai tie maišeliai tik lašas jūroje, kiek esu senesniais studijų laikais popierių pirkus/ prapiešus/klijavus maketams ir t.t. va ten tai makulatūrą glėbiais naudodavau biggrin.gif o čia.. nereikia perspausti... Nesupakuotos dovanos, va taip tiesiog daikto į rankas gauti tikrai nenorėčiau biggrin.gif Ir tas popieriaus vartojimas pasireiškia ne tik šitoje dovanų pakavimo srityje. Man šita tema panaši į buvusią ala "kodėl kosmetikso priemones pakuoja i pakelį ir dar instrukciją prideda, gi tiek popieriau sunaudota" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2011 06 12, 23:48)
Žinot, nekenčiu dovanų pakavimo. bereikalingas tik šiukšlinimas. namie, kai reikia kad dovanos būtų supakuotos (konrečiai kad po kalėdų egle sudėjus nesimatytų kas), tai stengiuos rasti arba senų įpakavimų (jei labai nesudraskyti, visada pataupom) arba kokius spalvotus laikraščius. bet su svetimais žmonėm tai visad dilema ką daryt. žinau, kad daugybei žmonių gražus supakavimas labai svarbu, ir tokius bajerius kaip naudoti įpakavimai jie laiko skūpumu ir nekultūra. ką daryt? ar spjaut į principus ir pakuot "kaip pridera", ar "auklėt" žmones ir rizikuot apsikiaulint? bet juk įpakavimas tai ne dovana. ką jūs darot?


Manau, jog nereikėtų "auklėt" žmonių per prievartą ar juoba jau pačio dovanojimo metu. Jeigu pripratinsite žmones palaipsniui, tarp kitko, tai jie nebežiūrės kreivai į jūsų tiesmukiškai dovanojamą dovaną smile.gif
bet juk yra visokių ekologiškų būdų supakuoti dovaną - rudas pakavimo popierius, seni laikrasčiai + vienas kitas kaspinėlis, medžiagos atraižos ir t.t. tereik įjungti vaizduotę, arba Google paiešką smile.gif

Pati prisipažinsiu, jog man pačiai būtų malonu, kad dovana liktų siurprizu iki paskutinės išpakavimo žinutės smile.gif juk dažniausiai pats išpakavimo procesas teikia daugiausia emocijų (ypač jei supakuota keliais sluoksniais) smile.gif
o jei jau nenorite pakuoti visai - galite sugalvoti visokių užduočių (kaip orientavimosi žaidime), kad jubiliatas paslėptą dovaną susirastų smile.gif
Atsakyti
Siūlau parašyti visą pasiaiškinimą - kodėl nepakuojat dovanų - ir kartu su dovana įteikti jubiliatui biggrin.gif

O jei rimtai, tai minimaliai pakuočiau (Jūsų vietoje) mažiau pažįstamiems žmonėms, o gerai pažįstamiems - duočiau kaip yra.

Nors manau, jog supakuota dovana - smagiau gaunama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2012 03 05, 12:12)
Manau nereikia perspausti su ta ekologija... Dovanas pakuoju artimiem, mylimiem ir svarbiem žmonėm. Man pačiai patinka gauti gražiai įpakuotą dovaną, iš karto pagalvoji,kad tas žmogus daugiau laiko, dėmesio ir meilės įdėjo šitai dovanai. Kitiems žmonėms dovanas įdedu į maišelį, pirmiausia pažiūriu namuose dovanų maišelių jau nuo gautų dovanų, jei niekas netinka - perku naują.
visiškai sutinku, nes ir pačiam malonu gauti gražiai atrodančią dovaną
Atsakyti
Juk svarbiausia – dėmesys, pati dovana, o ne jos pakuotė. O tas "mieliau gauti įpakuotą" yra tiesiog įpročio reikalas. Kaip skaityti popierinę knygą ar e-skaityklėje...

Dovanų pakavimas – tik ledkalnio viršūnė. Bet ji bent jau priklauso nuo mūsų pačių wink.gif, t.y. mes galime RINKTIS nepakuoti ir taip tausoti išteklius. O juk kiek kasdien mes perkame pakuočių ir kiek jų išmetame. O kažkas juk gamina specialiai, dažo, blizgučiais puošia, žodžiu, visaip kaip ĮPAKUOJA, kad tik trauktų mūsų akį ir belstų į smegenis "pirk pirk pirk (arba mirk smile.gif))" Ir dar, būna, keičia pakuočių dizainą kasmet, nes, matai, reikia atsišviežinti ohmy.gif Kiek laiko ir lėšų bei medžiagų tam skiriama. TAM. O KAM? smile.gif))

Labai myliu šiuo klausimu danus ir norvegus. Pavyzdžiui, jogurto gamintojai savo pakuotės nepuošia kaip į karnavalą, o labai santūriai apipavidalina ir dešimt, dvidešimt, trisdešimt metų pardavinėja sau ramiai.

Tiesą pasakius, tai pakavimas (pakuotės) – vienas beprasmiškiausių, mano akimis, dalykų sad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrytelis @ 2011 07 22, 23:13)
Tačiau labiausiai man dovanų pakavimui patinka http://furoshiki.com/techniques/ - ir gražiai, jaukiai atrodo, ir "eco-friendly" ir dar viena dovanytė gaunasi, kurią žmogus gali panaudot smile.gif

Patiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš visad dovanoju tik maišeliuose, o ir pati gaunu juose- galima pasilikti ir perdovanoti. 1+ nesišvaisto popierius ir nešiukšlinama, 2+ susitaupo pinigai.
Atsakyti

Galite žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus dievo dovanų pakavimo idėjai.

Atsakyti