Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

Tęsiam toliau....
Sena tema ČIA
Atsakyti
niekas nieko neplepa..... g.gif
o kaip su bustais panevezyje? gal kuri zino,gal cia yra ir is panevezio bendraujanciu? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutės,netikėtai radau šią man įdomią temą ir norėčiau paklausti 4u.gif
taigi šį socialinį butą gavo žmonės už tai,kad kažkas iš jų buvo atimta. Tiesiog jiem davė tris butus kaip kompensaciją. Vėliau jie mum "padovanojo" šį butą...kaip dabar mum su garantijom? nes niekas nieko konkrečiai nesako...dokumentuose parašyta kaip ir nuoma 80 metų,o kas vėliau? nes tiek gyventi tikrai neplanuojam, max 10 metų,bet kaip jį vėliau parduoti kitiem žmonėm? nes labai keistai skamba "nuoma"...
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 20, 15:33)
Sveikutės,netikėtai radau šią man įdomią temą ir norėčiau paklausti 4u.gif
taigi šį socialinį butą gavo žmonės už tai,kad kažkas iš jų buvo atimta. Tiesiog jiem davė tris butus kaip kompensaciją. Vėliau jie mum "padovanojo" šį butą...kaip dabar mum su garantijom? nes niekas nieko konkrečiai nesako...dokumentuose parašyta kaip ir nuoma 80 metų,o kas vėliau? nes tiek gyventi tikrai neplanuojam, max 10 metų,bet kaip jį vėliau parduoti kitiem žmonėm? nes labai keistai skamba "nuoma"...

O jūs arba tie žmonės, kurie "padovanojo", nuomą mokat? Kaip galima parduoti daiktą, kuris nėra tavo, kuris yra kažkieno, iš kurio nuomojies? Ir tas "dovanojimas" - mano supratimu, šiuo atveju tai kaip leidimas pagyventi, nes juk nesat savininkai šio buto wink.gif
O garantijos.... tai garantija ir yra, kad galit jį nuomotis 80 metų.
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2011 07 20, 16:14)
O jūs arba tie žmonės, kurie "padovanojo", nuomą mokat? Kaip galima parduoti daiktą, kuris nėra tavo, kuris yra kažkieno, iš kurio nuomojies? Ir tas "dovanojimas" - mano supratimu, šiuo atveju tai kaip leidimas pagyventi, nes juk nesat savininkai šio buto wink.gif
O garantijos.... tai garantija ir yra, kad galit jį nuomotis 80 metų.

tai tie zmones kaip minejau gavo kaip kompensacija,todėl nereikia mokėti nuomos tuos metus. Dovanojimas tai vyko per notara,su visais dokumentais ir mes jau lyg ir isiregistrave siame bute, MB dokumentuose jau yra sio buto savininkas tubūt tiems 80 metų. Tai tada tiek ir aišku, įdomu ar dar kas turi tokį butą, gal kažkada bus jį galima išsipirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 20, 17:06)
tai tie zmones kaip minejau gavo kaip kompensacija,todėl nereikia mokėti nuomos tuos metus. Dovanojimas tai vyko per notara,su visais dokumentais ir mes jau lyg ir isiregistrave siame bute, MB dokumentuose jau yra sio buto savininkas tubūt tiems 80 metų. Tai tada tiek ir aišku, įdomu ar dar kas turi tokį butą, gal kažkada bus jį galima išsipirkti g.gif

Tai koks jis socialinis, jei yra nuosavybė. Kažką ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 07 20, 21:31)
Tai koks jis socialinis, jei yra nuosavybė. Kažką ne taip supratau?

susimaisiau pati blush2.gif perziurejau dokumentus ir savininkas yra savivaldybe doh.gif o metai konkreciai niekur neparasyti,reik eiti ir klausti kiek ju liko doh.gif vienu zodziu man cia kazkoks galvos skausmas,nes niekas manes nenuramina,kad viskas gerai...remontuojiesi ir galvoji jog dvigubus pinigus kisi i nezinia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 22, 18:41)
susimaisiau pati blush2.gif  perziurejau dokumentus ir savininkas yra savivaldybe doh.gif  o metai konkreciai niekur neparasyti,reik eiti ir klausti kiek ju liko doh.gif  vienu zodziu man cia kazkoks galvos skausmas,nes niekas manes nenuramina,kad viskas gerai...remontuojiesi ir galvoji jog dvigubus pinigus kisi i nezinia unsure.gif

man idomu kaip notaras patvirtino tokia sutarti?
juk ne savo dovanot ir negali.. jie jums nuoma dovanot galejo (cia kazkas panasaus, kai zmogus perka abonenta su telefonu) ir ji kitam dovanoja moketis toliau..
bet brazauskienes viesbutis irgi panasia sistema buvo, nuoma 100 metu ir panasiai.. bet kaip matot apeiti vadinas galima, tik reikia laiku tai padaryti.
cia labai svarbu kas butent sutarty parasyta tiek tu kurie ta buta gavo, tiek jusu.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 07 20, 15:33)
Sveikutės,netikėtai radau šią man įdomią temą ir norėčiau paklausti 4u.gif
taigi šį socialinį butą gavo žmonės už tai,kad kažkas iš jų buvo atimta. Tiesiog jiem davė tris butus kaip kompensaciją. Vėliau jie mum "padovanojo" šį butą...kaip dabar mum su garantijom? nes niekas nieko konkrečiai nesako...dokumentuose parašyta kaip ir nuoma 80 metų,o kas vėliau? nes tiek gyventi tikrai neplanuojam, max 10 metų,bet kaip jį vėliau parduoti kitiem žmonėm? nes labai keistai skamba "nuoma"...

Nemanau, kad vienai šeimai galėjo duoti 3 butus. Bet bet kokiu atveju dovanoti jo niekas niekam negalėjo. Jūs geriau eikit ir išsiaiškinkit. Galimas daiktas, kad tą notaro sutartį pripažins negaliojančia....
Ir dar, galvoju, jei davė kaip kompensaciją už kažką nusavintą kas buvo nuosavybė žmogaus, tai negalėtų tie butai būti socialiniai schmoll.gif g.gif
Daug čia neaiškumų, ieškokit galų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 22 liepos 2011 - 18:33
Yra jau eilutes patvirtintos perskaiciuotos smile.gif oj..is 15nr i 13 netgi persokau lotuliukas.gif lotuliukas.gif tokiais tempais dar 10m lauksiu doh.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 07 25, 23:49)
Yra jau eilutes patvirtintos perskaiciuotos smile.gif oj..is 15nr i 13 netgi persokau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tokiais tempais dar 10m lauksiu doh.gif  blink.gif

Aš dabar po kol kas negalėsiu pasižiūrėti kaip pakrutėjau.
O Jums pasiūlymų neteikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(* Pati Ta* @ 2011 07 25, 23:49)
Yra jau eilutes patvirtintos perskaiciuotos smile.gif oj..is 15nr i 13 netgi persokau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tokiais tempais dar 10m lauksiu doh.gif  blink.gif

Aš per 8 metus pašokau net nuo 141 iki 76 vietos... Jėga, ar ne??? doh.gif doh.gif doh.gif Bet viliuosi, kad išėjus į pensiją, gulėsiu tarp "savo" buto sienų
Atsakyti