Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis (savivaldybės) būstas

QUOTE(zzitukass @ 2011 07 26, 07:15)
Aš dabar po kol kas negalėsiu pasižiūrėti kaip pakrutėjau.
O Jums pasiūlymų neteikia? g.gif

schmoll.gif schmoll.gif nieko tyla g.gif pries 3 m pasiule bet man netiko tai ir nesiulo daugiau doh.gif

gal kita met ka pasiulys g.gif Vis tikiuos rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,
pas mane tokia situacija:
gyvenom su mama savivaldybes bute,mama buvo pagrindine buto nuomininke-(mire).
Mes su vyru turim savo buta,bet nenoretume prarasti ir sito ax.gif
kazin,kaip cia bus? g.gif

ir dar gak kas nors zinot x,del issipirkimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 03 rugpjūčio 2011 - 09:22
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 08 03, 10:02)
sveikos,
pas mane tokia situacija:
gyvenom su mama savivaldybes bute,mama buvo pagrindine buto nuomininke-(mire).
Mes su vyru turim savo buta,bet nenoretume prarasti ir sito ax.gif
kazin,kaip cia bus? g.gif

ir dar gak kas nors zinot x,del issipirkimo?


NA AR NIEKAS NEPAKOMENTUOSIT..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 08 04, 14:07)
NA AR NIEKAS NEPAKOMENTUOSIT..... g.gif

Greiciausiai tektu issipirkti buta jei galima jau (jei praeje reikiamu metu ) g.gif o gal ir ne , bet jei paprasytu pazymas sunesti tai aisku greiciausiai neteksite soc busto unsure.gif Nes vertina pajama ir turima turta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 08 03, 10:02)
sveikos,
pas mane tokia situacija:
gyvenom su mama savivaldybes bute,mama buvo pagrindine buto nuomininke-(mire).
[B]Mes su vyru turim savo buta
,bet nenoretume prarasti ir sito ax.gif
kazin,kaip cia bus? g.gif


Iki šiol buvau įsitikinusi, kad soc. butai skiriami tik tiems, kas neturi kur gyventi, neturi savo butų doh.gif Na manau daugelis norėtų turėti ir savo butą ir dar socialinį...
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 08 03, 10:02)
sveikos,
pas mane tokia situacija:
gyvenom su mama savivaldybes bute,mama buvo pagrindine buto nuomininke-(mire).
Mes su vyru turim savo buta,bet nenoretume prarasti ir sito ax.gif
kazin,kaip cia bus? g.gif

ir dar gak kas nors zinot x,del issipirkimo?


Tai jeigu myre,tai jus galit kreiptis,kad butumete nuomininke,bet tada ziures jusu pajamas ir turta,o jus turit jau buta,todel galit atsisveikinti su socialiniu.
Kiek zmoniu laukia kol duos buta,kurie neturi kur giventi,o jus jau per daug norit,ir cia gyventi ir is savo buto naudos tureti,pagailekit kitu zmoniu.
Atsakyti
Na ir godumas gi žmonių doh.gif
Atsakyti
JEI JUMS ATRODO NORMALU,GYVENTI SU DVIEMS VAIKAIS BERNIUKU IR MERGAITE 40KV. BUTE 4 ZMONEMS,TAI TAI TADA AS NETYURIU KOMENTARU:unsure:
NUPIRKOM SIAIP NETAIP VIENA BUTUKA,KAD BENT JAU VIENAM VAIKUI PAAUGUS BUTU,O NEVISA GYVENIMA GYVENTI NUOMUOJAMAME BUTE......
KAIP JUS ISIVAIZDUOJAT,KUR TURES GYVENTI VAIKAI??????
GAILESIU KITU,O SAVO SEIMOS NEZIURESIU.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrine lape: 04 rugpjūčio 2011 - 16:49
Yra šeimų, gynenančių 1 kambariuke bendrabutyje. Ir gyvena, nes išeities nėra. Aš jau 10 metų nuomojuos, o gauti socialinį dar oi kaip toli, o eilėj stoviu 8 metus.
Socialinį butą gali paveldėti jame buvęs registruotas giminaitis/artimasis. Jei nieko daugiau registruota nebuvo, tai niekas nieko ir nebegaus.
O jūsų vaikai, lygiai taip kaip ir jūs dirbs, taupys ir nusipirks sau butą. O jei ne, tada stovės eilėje 20 metų ir gaus socialinį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelijabalta1: 04 rugpjūčio 2011 - 17:45
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 08 04, 18:43)
Yra šeimų, gynenančių 1 kambariuke bendrabutyje. Ir gyvena, nes išeities nėra. Aš jau 10 metų nuomojuos, o gauti socialinį dar oi kaip toli, o eilėj stoviu 8 metus.
Socialinį butą gali paveldėti jame buvęs registruotas giminaitis/artimasis. Jei nieko daugiau registruota nebuvo, tai niekas nieko ir nebegaus.
O jūsų vaikai, lygiai taip kaip ir jūs dirbs, taupys ir nusipirks sau butą. O jei ne, tada stovės eilėje 20 metų ir gaus socialinį.

kad visi keturi mes jame ir registruoti.
Atsakyti
QUOTE(sidabrine lape @ 2011 08 04, 19:06)
kad visi keturi mes jame ir registruoti.

Tuomet yra tikimybė, kad butas bus perrašytas jūsų vardu (aišku jis ir liks socialinis), bet, kad jūs jau turite nekilnojamąjį turtą, tai gal teks tuomet mokėti už nuomą komercine kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 08 04, 21:27)
Tuomet yra tikimybė, kad butas bus perrašytas jūsų vardu (aišku jis ir liks socialinis), bet, kad jūs jau turite nekilnojamąjį turtą, tai gal teks tuomet mokėti už nuomą komercine kaina  g.gif

mes ir iki siol mokejom uz nuoma.
Atsakyti