Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių filmuotojai

gal kam bus idomu kaip kinai tuokesi? http://www.youtube.c...h?v=25ofgBS1y3I
Atsakyti
QUOTE(GudriLapė @ 2011 06 15, 10:54)
Sveikos merginos,
norėčiau pasidalinti patirtimi. Gal kam pravers. Kai tik planavom savo vestuves labai norėjom, kad filmuotų . Vyras paskambino p. Tomui iš Fresco dėl filmavimo. Pats šio filmuotojo tonas, arogantiškumas mus labai nustebino. Nepanorėjo pasakyti savo kainos, pareiškė, kad jeigu mums svarbiau kaina, o ne kokybė, tada iš viso nefilmuos blink.gif  Manau kiekvienam svarbu tiek kaina, tiek ir kokybė. Ar ne taip?
Už kelių savaičių tuokaisi mano geriausia draugė. Prieš 3 mėnesius ji susitarė su p. Tomu dėl filmavimo, jis jau nebedirba Fresco. Tuomet šis ponas pradingo kaip į vandenį, vengė sudaryti sutartį, nekėlė mob ir t.t. Vakar paskambino, labai nemaloniu tonu pakalbėjo ir pareiškė, kad jis nefilmuos blink.gif  blink.gif  blink.gif Iki vestuvių liko 2 sav blink.gif  Aišku, mano draugė pati kalta, kad taip ilgai laukė, bet ar galima tokiu žmogumi pasitikėti. kaip šitaip būti be atsakomybės jausmo...
Prieš turėdamos reikalų su šiuo ponu būkite labai atsargios 4u.gif


Aišku, labai nemaloni situacija.. Musu vestuves 2008m. taip pat filmavo FRESCO... Esu be galo laiminga, kad butent jie dirbo musu vestuvese.... Tiek klipas, kuri pristate vestuviu metu, tiek filmas paliko labai gilu ispudi ne tik mums, bet ir musu sveciams... dar ir dabar karts nuo karto paziuriu musu sventes filma... nerealu... darba vertinu PUIKIAI smile.gif Aisku atitinkama ir kaina, bet nei kiek nesigailiu juos isleidusi, juk tos akimirkos iamzintos visam gyvenimui...

Atsakyti
Rekomenduoju Deimanta is Vanilinio Dangaus thumbup.gif nuostabus zmogus, labai siltas, labai lengva bendraut, likom labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
sveiki
ar turi kas atsiliepimu apie Mindauga Gudeli? kiek zinau jis is Klaipedos, paziurejau jo tinklapy vestuviu filmukus tai net asara isspaude, o paprastai man visi vestuviu filmai atrodo pigiai ir nuvalkiotai, ir jais baisiuosi ! tad labai lauksiu atsiliepimu apie ji, isties suzavejo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissR: 14 rugpjūčio 2011 - 22:18
QUOTE(MissR @ 2011 08 14, 22:16)
sveiki
ar turi kas atsiliepimu apie Mindauga Gudeli? kiek zinau jis is Klaipedos, paziurejau jo tinklapy vestuviu filmukus tai net asara isspaude, o paprastai man visi vestuviu filmai atrodo pigiai ir nuvalkiotai, ir jais baisiuosi ! tad labai lauksiu atsiliepimu apie ji, isties suzavejo  4u.gif


Klipukai puse velnio smile.gif permazai filmuotoju perziurejote jei pigiai visi kiti atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mex @ 2011 08 15, 03:43)
Klipukai puse velnio smile.gif permazai filmuotoju perziurejote jei pigiai visi kiti atrodo smile.gif

isties mazai ziurejau, o kas dar verti demesio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2011 08 15, 11:03)
isties mazai ziurejau, o kas dar verti demesio? 4u.gif


Paskaitineti forume reikia, manau tikrai kazka rasite smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Siaip cia esu del vieno klausymo ir vieno pasiulymo.


Kitais Metais rugpjucio 25 planuojame vestuves, ieskome filmotojo. Lietuvoje esame pasiziureja kelius filmukus, bet didelio susizavejimo neturime.
Gal ka galite pasiulyti?


Beja jeigu pazystome vienus nerealius filmuotojus is Rigos, kurie kuria nerealius filmus - kurios dar parodo vestuviu diena ( sumontuoja ir nufilmuoja per vestuves)

Mano draugo vestuvese: http://vimeo.com/14154409
Galite ivertinti video wink.gif


Patys filmuotojai kuria klipus ir reklaminius ir vestuvinius ir muzikinius ir mano galva jiems puikiai sekesi.

Problema tame, kad mes lb noretume kad jie filmuotu musu vestuves, bet jie atvaziuos i Kauna tik tuo met, jeigu mes rasime norincius rugpjucio 24 diena, kurie nores irgi filmuotis Kaune/Vilniuje. Tai jeigu tokie atsyras - rasykite i skype rav3n2005

Kaina apie 3500lt - bet jie verti kiekvieno cento.

http://www.mishkino.eu/ Daugiau info.




Atsakyti
Stedicam sistemos demo filmukas (matomai katik isigijo) ir nieko daugiau, kuri pavadinti galetu... begu begu begu ...ir daug broko filmuojant su DSLR silpnas darbas rezisurine ir montazo prasme doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaitoks @ 2011 08 24, 18:54)
Stedicam sistemos demo filmukas (matomai katik isigijo) ir nieko daugiau, kuri pavadinti galetu... begu begu begu ...ir daug broko filmuojant su DSLR silpnas darbas rezisurine ir montazo prasme doh.gif

Visa laika kritikai turi buti pagrindas, gal turite geresnius pavyzdzius?
Is tikro kazka panasaus ieskau Lietuvoje, bet taip ir nepavyksta surasti - begalo buciau dekingas, jeigu padetume - bet man dar ir nepavyko.



Atsakyti
QUOTE(raV3n @ 2011 08 25, 08:55)
Visa laika kritikai turi buti pagrindas, gal turite geresnius pavyzdzius?
Is tikro kazka panasaus ieskau Lietuvoje, bet taip ir nepavyksta surasti - begalo buciau dekingas, jeigu padetume - bet man dar ir nepavyko.



Man geriau jau tada Fresco arba Vanilinis Dangus mirksiukas.gif Situ darbelis man kazkaip ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raV3n @ 2011 08 23, 21:53)
Kaina apie 3500lt - bet jie verti kiekvieno cento.

Tikrai tiek neverti biggrin.gif

Aš irgi už fresco ir vanilinio dangaus darbus drinks_cheers.gif
Atsakyti