Įkraunama...
Įkraunama...

Bikini depiliacija Kaune

o gal kas be šilainių ką nors žino, centre, žaliakalnyje, ar aplink?
Atsakyti
Na va, buvau vakar pas vilmukas77 bigsmile.gif Maloni moteris, tvarkinga aplinka. Užtruko tik 10 min. Pasidariau išvadą, kad geriau tas 10 min. staigiai atkentėt negu pusę valandos mūčytis po truputį. Ir net nespėjus pusės kelio namo įveikti pamiršau, ką man ten darė biggrin.gif Esu labai laiminga, nes man dabar ten taip gražu wub.gif
Rekomenduoju ir pati lankysiuos toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2011 09 21, 14:24)
O man kaip tik ir nepatiko greitumas ir grubumas, nes dėl to greičio skauda dar labiau doh.gif Jau geriau daro švelniai, taip tikrai skauda daug mažiau (asmeniškai man net nesulyginamai), o ir užtrunka nedaug ilgiau smile.gif


Niekad nejaučiu, kad ji elgtųsi grubiai g.gif

QUOTE(*matrioshka* @ 2011 09 30, 16:31)
Na va, buvau vakar pas vilmukas77 bigsmile.gif Maloni moteris, tvarkinga aplinka. Užtruko tik 10 min. Pasidariau išvadą, kad geriau tas 10 min. staigiai atkentėt negu pusę valandos mūčytis po truputį. Ir net nespėjus pusės kelio namo įveikti pamiršau, ką man ten darė biggrin.gif Esu labai laiminga, nes man dabar ten taip gražu wub.gif
Rekomenduoju ir pati lankysiuos toliau thumbup.gif


Džiaugiuosi už jus thumbup.gif Lankausi pas ją penkis metus, dar neteko nusivilti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Balalaika. @ 2011 09 25, 20:49)
o gal kas be šilainių ką nors žino, centre, žaliakalnyje, ar aplink?


Taikos pr. labai šauni meistrelė Gerda nr. 860062168. Kai negali Vilma priimti, visad važiuoju pas ją.

Laisvės al. 26, priešais Raudonojo Kryžiaus ligoninę, Rita tel. 8-675-29257 (nesu buvusi, bet draugė giria)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocado: 05 spalio 2011 - 08:50
ačiū avocado
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2011 08 22, 13:32)
as kai bunu Kaune visada einu pas Alma, jau pora metu, dirba silainiuose, grozio salone Edita, baltu pr. 37f (jei neklystu), nete yra adresas.
tai uz depiliacija braziliska moku 30lt, kai pastovi kliente smile.gif labai greitai ir gerai padaro, jei reikia kontaktu - az

O as irgi ten lankausi thumbup.gif Man Alma super,dirba labai greitai,kojos,bikini dizainas,rankos ir pazasatys per 1val ir nebrangiai!!!Kad neuzverstumete a.z. laiskais parasysiu tel. nr 860320753
Atsakyti
gal ka galit rekomenduodi aleksote, garliavoje ar centre?
Atsakyti
Jelena, Raudondvario 62, Sima grozio studija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocado @ 2011 10 05, 09:50)
Niekad nejaučiu, kad ji elgtųsi grubiai g.gif
Džiaugiuosi už jus thumbup.gif Lankausi pas ją penkis metus, dar neteko nusivilti 4u.gif
Papildyta:
Taikos pr. labai šauni meistrelė Gerda nr. 860062168. Kai negali Vilma priimti, visad važiuoju pas ją.

Laisvės al. 26, priešais Raudonojo Kryžiaus ligoninę, Rita  tel. 8-675-29257 (nesu buvusi, bet draugė giria)


O ta Gerda kurioj vietoj taikos pr.? ir kiek kainuoja bikini depiliacija? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2011 11 03, 14:55)
Jelena, Raudondvario 62, Sima grozio studija  smile.gif

kaina? ir kaip dirba? 4u.gif
Atsakyti
Oi, kaip gerai, kad radau šią temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2011 09 30, 15:31)
Na va, buvau vakar pas vilmukas77 bigsmile.gif Maloni moteris, tvarkinga aplinka. Užtruko tik 10 min. Pasidariau išvadą, kad geriau tas 10 min. staigiai atkentėt negu pusę valandos mūčytis po truputį. Ir net nespėjus pusės kelio namo įveikti pamiršau, ką man ten darė biggrin.gif Esu labai laiminga, nes man dabar ten taip gražu wub.gif
Rekomenduoju ir pati lankysiuos toliau thumbup.gif

gal galėtum man duoti Vilmos tel.nr.? ax.gif sugalvojau eiti ir aš pirmą kartą tokią procedūrą išbandyti, tik reikia kažkaip prisiversti ir nugalėti baimę blush2.gif
Atsakyti
Man rodos Vilma dirba tik su juostelem?siaip skausmelis neblogas turetu but su juostelem depiliuotis bikini smile.gif
Atsakyti