Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kalvė

QUOTE(simoselis @ 2011 07 05, 17:48)
Labai greitai wub.gif Bandau kurti temą, nors nesu niekad ligšiol to dariusi, vadinsis Svočių bumas. Jei nereikės laukt patvirtinimo, tuomet įkelsiu nuorodą 4u.gif


šaunu smile.gif


merginos, nejau vilniečių nedaug, nieks nepataria kur pirkti papuošimus tortui verysad.gif

ir mano vienintelis likęs stambus pirkinys - šeimos židinys, na nerandu patinkančio už priimtiną kainą...molinių nenoriu, vien stiklinis kažkaip irgi per paprasta....gal turit idėjų, patarimą? ir nežinau kur ieškoti žvakės gražios šeimos židiniui, kažkuri rašė, kad Kaune rado gerą parduotuvę, o kur Vilniuje ieškoti? nagi turi būti kažkur, visgi sostinė smile.gif
Atsakyti
Iškilmingai skelbiu mano debiutą blush2.gif .
Pirmas blynas yra pirmas blynas - neturiu tokių paveikslėlių resursų kaip kitos temų kūrikės ir nemokėjau sucentruoti doh.gif
Tik pirmiau pabaikim šitą temą, tik paskui kelkimės į naująją 4u.gif
P.S. Kas nerandat savęs sąraše, švilptelkit - jei nebus vėlu, dar įtrauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 07 05, 19:52)
Iškilmingai skelbiu mano debiutą  blush2.gif .
Pirmas blynas yra pirmas blynas - neturiu tokių paveikslėlių resursų kaip kitos temų kūrikės ir nemokėjau sucentruoti doh.gif
Tik pirmiau pabaikim šitą temą, tik paskui kelkimės į naująją 4u.gif
P.S. Kas nerandat savęs sąraše, švilptelkit - jei nebus vėlu, dar įtrauksiu 4u.gif

grazu, saunuole 4u.gif
VAE liepos 16
pastuka siulyciau paskelbt (nors geltonam fone), nes ne vienoje temoje viesai paskelbtas. tikrai bus maziau nepatenkintu nariu, kai naujoke uzklaus temoje, o kur tas pastas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAE: 05 liepos 2011 - 20:09
o jei, jau as i nauja trioba pritrepsejau biggrin.gif , maniau baigesi si blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2011 07 05, 20:06)
grazu, saunuole  4u.gif
VAE liepos 16
pastuka siulyciau paskelbt (nors geltonam fone), nes ne vienoje temoje viesai paskelbtas. tikrai bus maziau nepatenkintu nariu, kai naujoke uzklaus temoje, o kur tas pastas

Nu kažkaip nesinori man taip viešai g.gif Dėl to ir parašiau, kad kreiptųsi į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 07 05, 20:15)
Nu kažkaip nesinori man taip viešai g.gif Dėl to ir parašiau, kad kreiptųsi į AŽ mirksiukas.gif


manau, kad irgi gal i AZ geriau... siaip kaip as atejau i sia tema, man buvo pasakyta, kad bet kam nedalinam, reikia ir paciam ka idet, o ne tik imt blush2.gif .. bet kaip iseina taip darykit. As visoms dekinga uz pasiulytas idejas, patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 07 05, 20:18)
manau, kad irgi gal i AZ geriau... siaip kaip as atejau i sia tema, man buvo pasakyta, kad bet kam nedalinam, reikia ir paciam ka idet, o ne tik imt  blush2.gif .. bet kaip iseina taip darykit. As visoms dekinga uz pasiulytas idejas, patarimus  4u.gif

Sakyk greitai, kai tekstą sulygiuot - centre padaryt biggrin.gif Kol dar galima doh.gif
Atsakyti
jau pamirsau, kaip dariaus biggrin.gif
lyg pradzioj lauztiniai skliaustai ir pabaigoje teksto tas pats
va radau
tekstas
alio simoseli lauztiniuose parasyk centre ir gale centre lauztiniuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 05 liepos 2011 - 20:26
QUOTE(VAE @ 2011 07 05, 18:14)
kas kurs temele, idekit pirmame puslapyje pastuko duomenis  4u.gif , kad nesikartotu klausimai "kur tas pastas" vos ne kiekviename psl

butu manolu,nes taip ir neradau ax.gif
Atsakyti
As aktyviausias sucentravau biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti