Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviu kvepiantys ziedai

Noreciau padiskutuoti vestuvines floristikos tema.puokstes jaunosiosm ,pamergems,stalo puosmenos ,masinos irt.t. neretas pagailime pinigu gelems.arba norime daug ir pigiai floristai sako -mokate uz geliu skoni.kuo skaniau atrodo tuo brangiau. ir mes giliai ikvepe gerai pakratome kisenes.
aisku ne visi esame floristai,bet galbut galime pakratiti smegenis ,o ne kisenes ir isleisti zymiai maziau sventes puosmenai.noriu,kad prisijungtumete ir pasidalintumete savo idomiomis idejomis..
atsizvelgiant i zezona galime pigiai ir originaliai issisukti .juk turime nevien rozes ,kalijas ar taip populiaras hidrangejas...galbut pamergems galime iteikti po grazu zalia ar raudona obuoli papuosta dailiu kaspinu,arba jaunoji galetu rankose laikyti ne sunkia roziu puokste ar istysusia kaliju kompozicija ,bet dailiai suristu kvieciu puokstele su uogomis...rudeni paraudusiu lapu girlianda puikiai puosia automobili.viska is gamtos ir pagal sezona,tereikia apsidairyti...laukiu jusu minciu .

(Tema perkelta is floros skyriaus,nes naujoke ne ten grybu ejo ieskoti smile.gif )
Atsakyti
nesenai nulauziau savo orchideja schmoll.gif ilgai svarstyt nereikejo ka paradyt su jos ziedais. taip gime korsazas ant rankos.puiki puosmena vestuvems... bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pietu jura: 15 birželio 2011 - 13:37
saunuole,labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(meduksi @ 2011 06 15, 14:55)
saunuole,labai grazu bigsmile.gif

labai aciu,smagu ,kad ne tik man grazu 4u.gif
Atsakyti
Liuks tema thumbup.gif
Kaip tik suku galvą dėl bažnyčios puošimo... Bandysiu pati puošti, turiu šiek tiek idėjų ax.gif Saulėgrąžos jau auga... mirksiukas.gif Tik turiu visoms klausimą (gal kas susidūrėte): dabar pats javų augimo metas, todėl man klausimas iškilęs kada juos geriausia man skinti, kad neišbyrėtų grūdeliai ir gražiai atrodytų pačios varpos? g.gif
Atsakyti
labai gera tema, nes man vien uz auto papuosimus floriste paskaiciavo 200 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmeliuke28 @ 2011 06 16, 06:39)
Liuks tema thumbup.gif
Kaip tik suku galvą dėl bažnyčios puošimo... Bandysiu pati puošti, turiu šiek tiek idėjų  ax.gif Saulėgrąžos jau auga... mirksiukas.gif Tik turiu visoms klausimą (gal kas susidūrėte): dabar pats javų augimo metas, todėl man klausimas iškilęs kada juos geriausia man skinti, kad neišbyrėtų grūdeliai ir gražiai atrodytų pačios varpos? g.gif

smile.gif manau gali nuskinti dar jaunas varpas ir jas padziovinti tikrai neisbyres grudeliai.prisiskink ir graziai surisusi i sluota pakabing gerai vedinamoje sausoje patalpoje tik ne ant saules.manau si gamtine medziaga tikrai labai tinka vasaros ar rudens vestuvems.juk galima priristi girliandu is javu iterpiant dar keleta lauko geliu galbut aguonu galvu, ramuniu,rugiageliu..ir visa sita grozi pakabinti baznycioje ant suolu.graziai nukarusi augalu girlianda galbut virsuje saulegrazos galva .ir visa tai pririsama dailiu tinkanciu kaspinu prie suolo.ir nebutinai kabinti po girlianda ant kiekvienos suolu eiles galbut ant kas antros.graziai ziurisi ivairaus ilgio girliandos.
lygiai taip pat galima papuosti ir altoriu,arba sonuose pastatyti gausiai primerktu saulegrazu vazas.arba viename sone kokias 3 skirtingu auksciu vazas .tarkime vienoje saulegrazos kitoje javai,dar kitoje rugiageles.nebutinai maisyt.labai grazu. 4u.gif man si ideja labai patraukli.aiksu reikalauja laiko ,bet verta to. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(miss_ @ 2011 06 16, 10:08)
labai gera tema, nes man vien uz auto papuosimus floriste paskaiciavo 200  doh.gif

smile.gif 200 litu nemaza suma automobilio papuosimui. bet labai tikiuosi,kad buvo verta tu pinigu mirksiukas.gif na tarkime uz paprastus plastmasinius kaspinus galima susimoket 15 litu uz vieneta.daznas tai naudoja,bet tai juk gana menkaverte puosmena,o kiek kainuoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pietu jura: 16 birželio 2011 - 13:01
QUOTE(Pietu jura @ 2011 06 16, 14:57)


smile.gif  200 litu nemaza suma automobilio papuosimui. bet labai tikiuosi,kad buvo verta tu pinigu mirksiukas.gif na tarkime uz paprastus plastmasinius kaspinus galima susimoket 15 litu uz vieneta.daznas tai naudoja,bet tai juk gana menkaverte puosmena,o kiek kainuoja doh.gif


tai as atsisakiau, as galiu gelems skirti 300lt, ne daugiau...dabar suku galva kaip papuosti sale, auto ir tt
Atsakyti
QUOTE(miss_ @ 2011 06 16, 12:14)
tai as atsisakiau, as galiu gelems skirti 300lt, ne daugiau...dabar suku galva kaip papuosti sale, auto ir tt

ar i ta suma iskaiciuota ir vestuvine puokste? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pietu jura @ 2011 06 16, 12:20)
ar i ta suma iskaiciuota ir vestuvine puokste? smile.gif

dar pagalvojau ,jei pasakytum kokia tema tavo vestuviu .spalvos ,sales tipas.galeciau padet labiau.jei reiks parodyt per skypa kaip kas pasidaryt reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pietu jura @ 2011 06 16, 15:33)
ar i ta suma iskaiciuota ir vestuvine puokste? smile.gif
Papildyta:

dar pagalvojau ,jei pasakytum kokia tema tavo vestuviu .spalvos ,sales tipas.galeciau padet labiau.jei reiks parodyt per skypa kaip kas pasidaryt reikia mirksiukas.gif

taip iskaiciuota...as zinau ko noriu, tik nezinau kiek tai kainuoja... temos vestuviu nera...sale: didele 18x8m. zmoniu mazai-30 tik prisegu ka as noreciau matyti per vestuves user posted imageuser posted image
Atsakyti
tavo puokste is orchideju (phalaenopsis).labai grazi -elegantiska.tokios orchidejos paprastai parsiduoda vazonuose.sakomis nebuna ,nes jos labai trapios.aisku yra rusiu kurios parsiduoda sakomis ,bet netaip elegantiskai ir lengvai atrodo.manau kaina turetu buti nuo 150 iki 250 litu.jei darytum pati viskas priklausytu kaip pigiai rastum augala ir dar keleta floristiniu dalyku.(jei reiks pasakysiu)
pagrindinio stalo puosmena verta apie 100lt.aisku priklauso nuo dydzio ir pasirenkamu geliu kiekio bei rusies.bet tai ka matau verta kazkur tiek.aisku jei darai pati kainuotu maziau nei 50 lt.
Atsakyti