Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviu kvepiantys ziedai

QUOTE(Pietu jura @ 2011 06 16, 16:19)
tavo puokste is orchideju (phalaenopsis).labai grazi -elegantiska.tokios orchidejos paprastai parsiduoda vazonuose.sakomis nebuna ,nes jos labai trapios.aisku yra rusiu kurios  parsiduoda sakomis ,bet netaip elegantiskai ir lengvai atrodo.manau kaina turetu buti nuo 150 iki 250 litu.jei darytum pati viskas priklausytu kaip pigiai rastum augala ir dar keleta floristiniu dalyku.(jei reiks pasakysiu)
pagrindinio stalo puosmena verta apie 100lt.aisku priklauso nuo dydzio ir pasirenkamu geliu kiekio bei rusies.bet tai ka matau verta kazkur tiek.aisku jei darai pati kainuotu maziau nei 50 lt.

aciu uz info... bet neisivaizduoju kur tureciau ieskotis tas orchidejas... ant stalo noreciau tai kas foto tik baltos spalvos, o tai kainos manau nelabai keistu...dar noreciau kiekvienam sveciui (30) ant lekstuves po maza gelyte...vat/..nu ir iseina tie mano vargani 300lt doh.gif
Atsakyti
orchideja tikrai rastum vazoniniu augalu parduotuveje.keleta 'Bergraso'smilgeliu tai betkuriame floristikos salone.vielutes ir laikikli floristiniu prekiu parduotuveje arba sodo reikmenyse,reikia netinget pavaiksciot. smile.gif kaip pasidaryt pas mane.per skype. biggrin.gif
arba reikia eit i salona sakyt,kad yra tik 300lt ir gali pasiulyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pietu jura @ 2011 06 16, 11:57)
smile.gif manau gali nuskinti dar jaunas varpas ir jas padziovinti tikrai neisbyres grudeliai.prisiskink ir graziai surisusi i sluota pakabing gerai vedinamoje sausoje patalpoje  tik ne ant saules.manau si gamtine medziaga tikrai labai tinka vasaros ar rudens vestuvems.juk galima priristi girliandu is javu iterpiant dar keleta lauko geliu galbut aguonu galvu, ramuniu,rugiageliu..ir visa sita grozi pakabinti baznycioje ant suolu.graziai nukarusi augalu girlianda galbut virsuje  saulegrazos  galva .ir visa tai pririsama dailiu tinkanciu kaspinu prie  suolo.ir nebutinai kabinti po girlianda ant kiekvienos suolu eiles galbut ant kas antros.graziai ziurisi ivairaus ilgio girliandos.
lygiai taip pat galima papuosti ir altoriu,arba sonuose pastatyti gausiai primerktu saulegrazu vazas.arba viename sone  kokias 3 skirtingu auksciu vazas .tarkime vienoje saulegrazos kitoje javai,dar kitoje rugiageles.nebutinai maisyt.labai grazu. 4u.gif  man si ideja labai patraukli.aiksu reikalauja laiko ,bet verta to. mirksiukas.gif
Papildyta:

smile.gif  200 litu nemaza suma automobilio papuosimui. bet labai tikiuosi,kad buvo verta tu pinigu mirksiukas.gif na tarkime uz paprastus plastmasinius kaspinus galima susimoket 15 litu uz vieneta.daznas tai naudoja,bet tai juk gana menkaverte puosmena,o kiek kainuoja doh.gif

Vau bigsmile.gif Ačiū už puikias idėjas. Aš pati pamišusi dėl saulėgrąžų, tai mano pačios mylimiausios gėlės ir jau seniai žinojau, kad mano puokštė per vestuves bus iš saulėgrąžų. Tuo pačiu pas mamą darželyje užsisėjau didesnį kiekį, kad galėčiau ir bažnyčią papuošti, jos dbr gražiai sau auga, žiūrėsim koks bus rezultatas kai žydės ax.gif Bandysiu savo ir artimųjų jėgomis pasipuošti viską, nenoriu didelių puokščių ant stalo, tokių nežadu net daryti, manau pakankamai užteks gėlių kurias gausime iš svečių. Kadangi mūsų vestuvės be pulko tik su liudininkais, tai puošime vieną mašiną ir tai tik su kaspinais. Tiesa, mūsų vestuvių tema žalia-balta, iš pradžių net neplanavom, kad bus kažkokia tema, bet kažkaip savaime gavosi... thumb_yello.gif

p.s. šiuo metu baiginėju kvietimus, įmesiu (jei pavyks) foto į kvietimų temą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirmeliuke28: 16 birželio 2011 - 15:43
QUOTE(kirmeliuke28 @ 2011 06 16, 14:37)
Vau  bigsmile.gif  Ačiū už puikias idėjas. Aš pati pamišusi dėl saulėgrąžų, tai mano pačios mylimiausios gėlės ir jau seniai žinojau, kad mano puokštė per vestuves bus iš saulėgrąžų. Tuo pačiu pas mamą darželyje užsisėjau didesnį kiekį, kad galėčiau ir bažnyčią papuošti, jos dbr gražiai sau auga, žiūrėsim koks bus rezultatas kai žydės ax.gif  Bandysiu savo ir artimųjų jėgomis pasipuošti viską, nenoriu didelių puokščių ant stalo, tokių nežadu net daryti, manau pakankamai užteks gėlių kurias gausime iš svečių. Kadangi mūsų vestuvės be pulko tik su liudininkais, tai puošime vieną mašiną ir tai tik su kaspinais. Tiesa, mūsų vestuvių tema žalia-balta, iš pradžių net neplanavom, kad bus kažkokia tema, bet kažkaip savaime gavosi... thumb_yello.gif

p.s. šiuo metu baiginėju kvietimus, įmesiu (jei pavyks) foto į kvietimų temą rolleyes.gif

tu tikra saunuole.kuo daugiau ranku silumos ideta tuo graziau.sekmes tau.
Atsakyti
QUOTE(kirmeliuke28 @ 2011 06 16, 14:37)
Vau  bigsmile.gif  Ačiū už puikias idėjas. Aš pati pamišusi dėl saulėgrąžų, tai mano pačios mylimiausios gėlės ir jau seniai žinojau, kad mano puokštė per vestuves bus iš saulėgrąžų. Tuo pačiu pas mamą darželyje užsisėjau didesnį kiekį, kad galėčiau ir bažnyčią papuošti, jos dbr gražiai sau auga, žiūrėsim koks bus rezultatas kai žydės ax.gif  Bandysiu savo ir artimųjų jėgomis pasipuošti viską, nenoriu didelių puokščių ant stalo, tokių nežadu net daryti, manau pakankamai užteks gėlių kurias gausime iš svečių. Kadangi mūsų vestuvės be pulko tik su liudininkais, tai puošime vieną mašiną ir tai tik su kaspinais. Tiesa, mūsų vestuvių tema žalia-balta, iš pradžių net neplanavom, kad bus kažkokia tema, bet kažkaip savaime gavosi... thumb_yello.gif

p.s. šiuo metu baiginėju kvietimus, įmesiu (jei pavyks) foto į kvietimų temą rolleyes.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pietu jura @ 2011 06 16, 15:32)



Ačiū Pietų Jūra 4u.gif paprasta ir taaaaaip gražu.... clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmeliuke28 @ 2011 06 17, 14:18)



Na va, jau prisiskyniau gražių rugių varpų... thumbup.gif Dabar vyksta džiovinimo procesas rolleyes.gif Dar ieškosime rugių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirmeliuke28: 21 birželio 2011 - 10:44
Sveikos.
Gal Jus zinot kuo skiriasti uzsakytos vestuvem geles nuo tiesiog nupirktu salone. Jei as pati nusipirkciau geles salone ir susirisciau puokste ar panaudociau kaip puosmena kazkur jos trumpiau laikytu nei paruostu salonas? Gal jas ten purskia kuo kad ilgiau laikytu?
Dekui.
Atsakyti