Įkraunama...
Įkraunama...

M.Lenormand kortos

Į šią temą kviečiu tas, kurios turi M.Lenormand kortas, kurios mokosi savarankiškai ar yra baigusios kursus. Temos tikslas- pasimokyti.
Yra kita tema, skirta norinčioms išsiburti. Prašyčiau čia rašyti tik tas, kurios nori mokytis.

user posted image
Atsakyti
O nebaigusiems kursu, besimokaniems savarankiskai galima? ax.gif
Atsakyti
Pries kelias savaites nusipirkau M.Lenormand kortas. Bandau interpretuoti kortas blush-anim-cl.gif2:kolkas dar zalias miskas doh.gif bet galiu pasakyti kad jos man patinka ir traukia prie ju 4u.gif
Atsakyti
Siūlau toms, kurios čia mokytis, dėliotis tik savas situacijas ir tartis , kuri ką mano apie susidėliojusią kortų kombinaciją.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 06 16, 10:26)
Siūlau toms, kurios čia mokytis, dėliotis tik savas situacijas ir tartis , kuri ką mano apie susidėliojusią kortų kombinaciją.

Pritariu drinks_cheers.gif Na tada pirmoji kortu kombinacija
Vienas artimas zmogus pakliuvo i labai nemalonia keblia padeti.
Kaip jam seksis issipainioti is susidarusios situacijos?
23ziurkes 17gandrai 9puokste
Atsakyti
QUOTE(lailina @ 2011 06 16, 09:41)
Pritariu drinks_cheers.gif Na tada pirmoji kortu kombinacija
Vienas artimas zmogus pakliuvo i labai nemalonia keblia padeti.
Kaip jam seksis issipainioti is susidarusios  situacijos?
23ziurkes 17gandrai 9puokste


Kai dėlioju kortas, visuomet turiu kažkokį ketinimą. Tarkim, jei dėlioju tris kortas, prieš tai pagalvoju, ką jos rodys, pvz: pirma korta praeitį, antra dabartį, trečia- ateitį; kitąkart tos trys kortos man reiškia, kaip rutuliosis įvykiai.
Ar turėjai tokį ketinimą, prieš dėliodama kortas?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 06 16, 10:43)
Kai dėlioju kortas, visuomet turiu kažkokį ketinimą. Tarkim, jei dėlioju tris kortas, prieš tai pagalvoju, ką jos rodys, pvz: pirma korta praeitį, antra dabartį, trečia- ateitį; kitąkart tos trys kortos man reiškia, kaip rutuliosis įvykiai.
Ar turėjai tokį ketinimą, prieš dėliodama kortas?

Si karta deliojau kaip klostysis tolimesni ivykiai kaip viskas spresis
Atsakyti
Kiek suprantu, viskas susiklostys palankiai.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 06 16, 09:54)
Kiek suprantu, viskas susiklostys palankiai.

Sutinku, bet turi buti kazkoks praradimas arba auka, kuri iseis i gera. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2011 06 16, 09:59)
Sutinku, bet turi buti kazkoks praradimas arba auka, kuri iseis i gera.  smile.gif


Nemėgstu trijų kortų dėliojimų, piramidė geriau parodo...
Atsakyti
QUOTE(lailina @ 2011 06 16, 09:41)
Pritariu drinks_cheers.gif Na tada pirmoji kortu kombinacija
Vienas artimas zmogus pakliuvo i labai nemalonia keblia padeti.
Kaip jam seksis issipainioti is susidarusios  situacijos?
23ziurkes 17gandrai 9puokste


Jei zmogus kazka prarado/ pamete/buvo apvogtas, tai atsiras ir viskas issispres geruoju.
Papildyta:
Klausimas: ar verta daryti gyvenime posuki (turiu mintyje konkretu veiksma). Kaip rituliosis situacija?

26Knyga,16Zvaigzdes, 24Sirdis

Laukiu interpretaciju smile.gif.
Atsakyti
Taip buvo nemazas finansinis turtinis praradimas, O ar palankiai viskas issispres parodys artimiausi men.
Atsakyti