Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Susinervinau frusty.gif Tiek citavau iš senos temos, rašiau, o ją uždarė per tą laiką, man reikėjo išeiti, tai viskas dingo... Nepykit, antram kartui neturiu jėgų. Nuotraukėles meginsiu flickr pakomentuoti.

Dėl pirmadienio susitikimo, kurioj vietoj jūs bazuositės?
Atsakyti
blyn, minimum purchase 42,50 EUR, gal netyčia dar kam nors ko nors iš čia reikia?

http://www_macodirec...ets-p-1324.html
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2011 06 16, 23:11)
blyn, minimum purchase 42,50 EUR, gal netyčia dar kam nors ko nors iš čia reikia?

http://www_macodirec...ets-p-1324.html

Aha vat norejau kaip tik dar parasyt sita doh.gif Labai neskubek ir pasiklausinek,arba uzeik i juostininku tema ir ten garsiai pasisakyk.As jau ne karta taip dariau mirksiukas.gif Tikrai atsiras dar kas prisijungs manau mirksiukas.gif O atsiuncia tai greitai.Ne pastu,per siuntu tarnyba atkeliaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievukis: 16 birželio 2011 - 22:15
Labas vakaras.
Atsakyti
Žaidimui Dvi spalvos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dziustik @ 2011 06 16, 23:34)
Žaidimui Dvi spalvos


Man labai patinka 4u.gif Sviesa labai grazi, atrodo kaip lempom susviestas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maija: 16 birželio 2011 - 22:57
Merginos, kaip malonu jus skaityti... as kazkaip visur, su kuo susiduriu visur zveriska konkurencija, pas jus ilindau taip atsargiai...ir likau maloniai nustebinta smile.gif saunuoles jus, kad negailit kritikos (jos deka tobulejama) ir priimat ja...ir taip puikiai bendraujat dziaugiates, palaikot viena kita...super


savaitgali dalyvauju sunu parodoje galvoju paimti savo fotika... gal kas turit kokiu straipsniu ar siaip patarimu kaip/ i ka atkreipt demesi...
Atsakyti
ND nr.5

user posted image

user posted image

Atsakyti
Labas rytas. Vakar taip sausai pasisveikinau.
Tikiuosi nepamiršot manęs? blush2.gif
Bandysiu vėl jungtis...
Porą mėnesių fotoaparatas gulėjo be darbo... Jokios ugnelės, jokio noro nebuvo kažko imtis.
Papildyta:
gotte, vanila ... Man žiauriai patiko jūsų abiejų darbas!!!
Labai gražu.
Atsakyti
Labryt...

Šiandien prisėsiu prie savo konkursantės foto bigsmile.gif uhhhh laukiu...tik prieš tai daugybė dalykų, kaip šuns ir vaiko išvedžiojimas lauke, pasižaidimai...valgio darymai, tada katę nešiu sterilizuot (kaip bijau doh.gif unsure.gif )

Dar kartą ačiū už komentarus ir kritiką mano foto 4u.gif

dziustik, dvi tavo splavos patiko, kaip čia tą padarą nufotkinai šitaip? Juodam fone su tokiu apšvietimu? g.gif
Atsakyti
Kad nebūtų vien tuščios kalbos vieną kadrą atnešiu. Bet palyginus su jūsų, tai čia nieko įspūdingo. Biški pasturgalį nukapojau sad.gif

user posted image
Atsakyti
Sunku pasakyti, vika, nes per mažos nuotraukos.

Refresh, aš nemėgstu kačių, bet šis fainas, toks liūūūūdnas. Pasturgalio gaila smile.gif
Atsakyti