Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

bigsmile.gif
QUOTE(Kristuciuke @ 2011 06 19, 14:38)
Sveikos,

Ziuriu labai reikia virusiuku situose namuciuose tai siunciu ju daauuug 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
Linkiu visoms pagaliau isvysti issvajotus II wub.gif


Jau 22 savaiteles bigsmile.gif Ne nu mergaites laikas lekia taip greitai kad jau niekaip as jo nepaveju, bent jau kitu nestukiu savaiteles lekia, nezinau kaip bus kaip pati lauksiu jau nebe 2-os savaites pabaigos bet 40-os savaites pabaigos smile.gif


QUOTE(zaliuze @ 2011 06 19, 15:37)
Sveikos mergaites, na senokai cia nesilankiau, bet pamaniau reikia informuoti jus kad siandiena savo snaigiukus ruosiuos pasiimti ir tikiuosi viskas praeis sklandziai, noretus kad pagaliau galeciau nudziuginti save ir jus visas, bei pagerinti statistika, na o kaip bus bus matyt, kolkas megaujuos ramybe ir su nekantrumu laukiu vakaro smile.gif


Sekmes, aisku kad atsils maziukai ir lauksim teigiamu rezultatu po 10 dienu mirksiukas.gif

Beta1 - as susibalamutinau visai, as maniau kad tau ispunktavo 9, o tavo jau kleckiukai 9 rolleyes.gif Tai labai geras rezultatas. beveik mano trecio karto istorija kartoji is 12 apsivaisins o 9, ka deti tikrai turesi ir dar bent dvynukams pagrandukams snaiguciu tures mirksiukas.gif i
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 19 birželio 2011 - 17:36
QUOTE(zaliuze @ 2011 06 19, 15:37)
Sveikos mergaites, na senokai cia nesilankiau, bet pamaniau reikia informuoti jus kad siandiena savo snaigiukus ruosiuos pasiimti ir tikiuosi viskas praeis sklandziai, noretus kad pagaliau galeciau nudziuginti save ir jus visas, bei pagerinti statistika, na o kaip bus bus matyt, kolkas megaujuos ramybe ir su nekantrumu laukiu vakaro smile.gif


Sėkmės! Mano kumštukai stipriai suspausti biggrin.gif
Atsakyti

Dievas nežadėjo dienų be skausmo, juoko be liūdesio, saulės be lietaus, tačiau Jis tikrai žadėjo stiprybę visai dienai, paguodą ašaroms, šviesą kelyje...

Kazkuom ypatingi zodziai man pasirode ,tokie suteikiantys vilties ...
Atsakyti
QUOTE(bonuska @ 2011 06 19, 17:39)
Dievas nežadėjo dienų be skausmo, juoko be liūdesio, saulės be lietaus, tačiau Jis tikrai žadėjo stiprybę visai dienai, paguodą ašaroms, šviesą kelyje...

Kazkuom ypatingi zodziai man pasirode ,tokie suteikiantys vilties ...

Labai prasmingi zodziai wub.gif
Visoms mergaitem besiruosiancioms procedurai ir jau laukianciom rezultatu linkiu kuo didziausios sekmes,tikiuosi daug smagiu naujienu greitu laiku.Sekmes ir stiprybes Jums 4u.gif
Atsakyti
Uz simboline kaina dovanoju Gonal 450 VV. Galiojimo laikas iki liepos menesio pabaigos. Rasykit AZ
Atsakyti
Aciu visom uz palaikyma, matyt suspausti kumsciai ir geri zodziai padejo, atsilo is 2-ju 2 biggrin.gif geriau ir negalejo buti, dabar 2 turtus turiu pilve ir tikiuosi po 10 dienu galesiu dar placiau nusisypsoti nestuke.gif nestuke.gif dvynukai butu nerealu, vienas turtas irgi svarbu kad ilgai laukta svajone issipildytu, sekmes visom mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaliuze: 20 birželio 2011 - 07:59
QUOTE(zaliuze @ 2011 06 20, 08:59)
Aciu visom uz palaikyma, matyt suspausti kumsciai ir geri zodziai padejo, atsilo is 2-ju 2 biggrin.gif geriau ir negalejo buti, dabar 2 turtus turiu pilve ir tikiuosi po 10 dienu galesiu dar placiau nusisypsoti nestuke.gif  nestuke.gif dvynukai butu nerealu, vienas turtas irgi svarbu kad ilgai laukta svajone issipildytu, sekmes visom mirksiukas.gif


thumbup.gif Isivaizduoju kaip tau palengvejo.Dabar nusiteik laukimui ir nepamirsk duoti ataskaitos apie ypatingus pojucius belaukiant tongue.gif Vis prisimenu kaip Citas duodavo kasdiene ataskaita hihihi.gif Kaip rytine malda budavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 20 birželio 2011 - 08:01
QUOTE(zaliuze @ 2011 06 20, 07:59)
Aciu visom uz palaikyma, matyt suspausti kumsciai ir geri zodziai padejo, atsilo is 2-ju 2 biggrin.gif geriau ir negalejo buti, dabar 2 turtus turiu pilve ir tikiuosi po 10 dienu galesiu dar placiau nusisypsoti nestuke.gif  nestuke.gif dvynukai butu nerealu, vienas turtas irgi svarbu kad ilgai laukta svajone issipildytu, sekmes visom mirksiukas.gif

laikau kumstukus uz tave ir siunciu dviguba virusiuka tau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mergaites, mano visi 9 vaikai kol kas gyvena thumbup.gif Skambinau ka tik Trejsui, tai nelabai suprantamai man paaiskino, bet supratau tik tiek, kad visi dar yra.Kalbejo kazka apie auginima iki blastu, bet vis tik paprasiau, kad isodintu rytoj.....Tikiuosi sitas mano sprendimas bus geras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 06 20, 09:44)
Mergaites, mano visi 9 vaikai kol kas gyvena  thumbup.gif  Skambinau ka tik Trejsui, tai nelabai suprantamai man paaiskino, bet supratau tik tiek, kad visi dar yra.Kalbejo kazka apie auginima iki blastu, bet vis tik paprasiau, kad isodintu rytoj.....Tikiuosi sitas mano sprendimas bus geras  unsure.gif

thumbup.gif
Jei Treijsas neklausis, patrepsėk kojom, kaip žadėjai hihihi.gif
Sėkmės rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 06 20, 09:50)
thumbup.gif
Jei Treijsas neklausis, patrepsėk kojom, kaip žadėjai hihihi.gif
Sėkmės rytoj 4u.gif


Jau matau, kad kito budo pasiekti savo kaip ir nera biggrin.gif O dar kai pasakysiu, kad noriu 3 embrionu, tai jau matau kaip jis man pirsta aplink smilkini pasukios ax.gif Bandziau as jam ta paaiskint po punkcijos, tai net i kalbas nesileido.Liepe atsipaipalot pirmiausia po narkozes ir isejo biggrin.gif Atseit, nesamones sneku hihihi.gif Nu bet jeigu kuri isgirsit, kad mergaite trypia kojom ir reikalauja kazko, tai zinokit, tai busiu as lotuliukas.gif Planuoju nenusileisti, o kaip iseis, matysiu..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 06 20, 08:59)
Aciu visom uz palaikyma, matyt suspausti kumsciai ir geri zodziai padejo, atsilo is 2-ju 2 biggrin.gif geriau ir negalejo buti, dabar 2 turtus turiu pilve ir tikiuosi po 10 dienu galesiu dar placiau nusisypsoti nestuke.gif  nestuke.gif dvynukai butu nerealu, vienas turtas irgi svarbu kad ilgai laukta svajone issipildytu, sekmes visom mirksiukas.gif


Nu tikrai 100% sekme, po 10 dienu tikrai bus ne maziau nei dvynukai 4u.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 06 20, 09:01)
thumbup.gif  Isivaizduoju kaip tau palengvejo.Dabar nusiteik laukimui ir nepamirsk duoti ataskaitos apie ypatingus pojucius belaukiant  tongue.gif  Vis prisimenu kaip Citas duodavo kasdiene ataskaita  hihihi.gif  Kaip rytine malda budavo  biggrin.gif


Juokis juokis hihihi.gif Citas tuoj vel cia vaiduokliaus su savo ataskaitom, nu gal si karta ne kasdien, bet vis tiek raportuosiu smile.gif

Beje mes tikimes ir tavo ir keberiokst ir zaliuzes ir kitu mergaiciu ataskaitu laiks nuo laiko smile.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 06 20, 09:44)
Mergaites, mano visi 9 vaikai kol kas gyvena  thumbup.gif  Skambinau ka tik Trejsui, tai nelabai suprantamai man paaiskino, bet supratau tik tiek, kad visi dar yra.Kalbejo kazka apie auginima iki blastu, bet vis tik paprasiau, kad isodintu rytoj.....Tikiuosi sitas mano sprendimas bus geras  unsure.gif


Dar vienas 100% variantas, pavarot mergaites smile.gif Hmmm matai kaip idomiai, tu isitikinus kad 3 dienu geriau, ane? as tai noreciau blastukiu, nes dar niekada ju neturejau, nu niekaip nenori maniskiai isaugti iki ju blush2.gif
Atsakyti