Įkraunama...
Įkraunama...

Nepatenkam į darželį

QUOTE(beatka1983 @ 2011 07 06, 16:41)
o galima stoti i eile i kelis darzelius?  g.gif  man musu darzelyje sake kad galiu nevargti - vistiek visa info suvedame i sistema ir matosi kur paduoti prasymai


TIKRAI GALIMA 4u.gif nesvarbu,kad suveda į tą duombazę ir viską mato ax.gif kiekvienam darželį lauki eilės atskirai ir tiek. ir šiaip turi priimti tavo prašymus į bet kokį darželį , kad ir nepriklauso pagal gyv. vietą, tiesiog prašyme pažymi,kad darželis ne iš tavo gyv. teritorijos ir tiesiog tu neturi pirmumo į jį patenkant.
Atsakyti
Pas mus situacija tokia, kad persikraustem nesenai ir kur buvom anksciau irasytos i eile jau praradom pirmenybe, kadangi gyvenam ne pagal adresa. Nueinu pagal dabartine gyvenamaja vieta o vaika iraso tik i eile 2013 metu rugsejo men, aiskinau kad turiu 3 pirmus prioritetus, bet atgal isgirdau atsakyma kad "ka as pasakysiu tevams kurie laukia jau metus" blink.gif Tai kaip dabar gaunasi? Ten jau nepateksim, nes pagrindinio "prioriteto"-gyv.vieta pagal teritorija jau praradom, o naujoje laukit su visais, tik uztikrino kad busim tarp pirmu, bet daug kas gali pasikeisti per tiek laiko, beje ir musu jau seniai kur buvom isirase darzelyje pazadejo 2013 metais priimti vaika, tai kam tie prioritetai? Galu gale kur vaika deti nuo 2 iki 3.5 metu kai dirbti jau reikes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominga @ 2011 07 04, 16:53)
Kadangi nepatenkam i darzeli, tai buvau asmeniskai su direktore pakalbeti.
Pirmoje vietoje i darzelius priima vienisu mamu vaikucius, socialiai remtinus ir jei sese/brolis lanko ta pati darezli ir jei teveliai yra "remejai". Bet remeju irgi tampi tik kai vaikas lanko darzeli. Tai ne visi,norintys paremti darzeli, patenka smile.gif
Jei "tik" gyveni salia darzelio ir vaika vos gimusi uzrasei dar nieko nereiskia  verysad.gif

Dar darzelio grupese buna po 23 vaikucius, bet realiai is ju lanko tik 11. Tai kodel tie nelankantys, uzima lankanciu vietas?


Siaip lopselinese grupese yra po 16 vaiku, tik darzelines didesnes, t.y. nuo 3 metu. Gali buti, kad pvz. vaikai serga daznai, mainosi tie lankantys, nelankantys, o grupejes realiai buna 11-16 vaiku, taigi vietu kaip ir neuzima, juk, jei visi ateis, tai turi buti ir lova miegojimui ir vieta zaidimui.
Siaip man irgi pasirode, kad ta "privilegija" pagal gyvenama vieta tai paskutineje vietoje, nes daugiavaikes, vienisos, aukletoju vaikai, broliai/seses yra aukstesnes privilegijos g.gif
Uzrasiau menesio laiko dukryte, papuolem taip ant ribos rolleyes.gif butent po to liepos menesio sarasu sutikrinimo, nes iki tol man vedeja sake, kad praktiskai be sansu papulti unsure.gif
Atsakyti
jo siais laikais i darzeli eji nori patekti,buk vienisas ir neturtingas,priims iskart,kitu atveju gali sau leisti samdytis aukle
Atsakyti
pas mus irgi panasi situacija buvo, nuejau prasymo priduot del mazesniu vaiku ten kur vyriausia lanke (dabar jau mokykloj), tai net i kalbas direktore nesileido. Darzelis, kuris priklauso pagal gyvenama vieta, priima tik nuo 3 metu ir kadangi yra nedidelis, tai vasara menesi isvis uzsidaro ir iseina visi atostogu, taigi dek vaika kur nori, tai man netiko toks variantas. Beliko susirinkt pazymas i sanatorini darzeli. Taigi kam jau visai blogai, siulau isbandyt sanatorinius darzelius, ten kazkaip greiciau viskas juda
Atsakyti
QUOTE(Šeima @ 2011 07 22, 13:39)
pas mus irgi panasi situacija buvo, nuejau prasymo priduot del mazesniu vaiku ten kur vyriausia lanke (dabar jau mokykloj), tai net i kalbas direktore nesileido. Darzelis, kuris priklauso pagal gyvenama vieta, priima tik nuo 3 metu ir kadangi yra nedidelis, tai vasara menesi isvis uzsidaro ir iseina visi atostogu, taigi dek vaika kur nori, tai man netiko toks variantas. Beliko susirinkt pazymas i sanatorini darzeli. Taigi kam jau visai blogai, siulau isbandyt sanatorinius darzelius, ten kazkaip greiciau viskas juda

o kur tie sanatoriniai darzeliai? gal galima siek tiek placiau info?
Atsakyti
Na ir man skaitant jau baisu ir liudna darosi verysad.gif atsikraustem i Fabijoniskes, vaika norim vesti nuo kitu metu, mums priklauso darzelis Ozas, dabar tik prasyma nesiu, o kiek girdejau kad kas nuo gimimo uzsirase ten net nepatenka unsure.gif
Tiesa, girdejau, kad dabar keiciasi sistema ir viska pradeda reguliuoti savivaldybes, direktores jokios itakos netures, tai turetu sumazinti kysininkavimo ir uzlindimo su dovanomis cool.gif nors ka cia gali zinoti, gyvenu tik viltimi, kad po metu situacija pageres doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pasakore @ 2011 07 28, 11:57)
Tiesa, girdejau, kad dabar keiciasi sistema ir viska pradeda reguliuoti savivaldybes, direktores jokios itakos netures, tai turetu sumazinti kysininkavimo ir uzlindimo su dovanomis  cool.gif nors ka cia gali zinoti, gyvenu tik viltimi, kad po metu situacija pageres  doh.gif


Tai jau dabar savivaldybe reguliuoja vietas darzelyje. Jei direktore sistemoje kazka pakeicia, pasikeicia ir savivaldybeje. Sumanus ras kur pareguliuoti ir taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasakore @ 2011 07 28, 13:57)
Na ir man skaitant jau baisu ir liudna darosi  verysad.gif  atsikraustem i Fabijoniskes, vaika norim vesti nuo kitu metu, mums priklauso darzelis Ozas, dabar tik prasyma nesiu, o kiek girdejau kad kas nuo gimimo uzsirase ten net nepatenka  unsure.gif 
Tiesa, girdejau, kad dabar keiciasi sistema ir viska pradeda reguliuoti savivaldybes, direktores jokios itakos netures, tai turetu sumazinti kysininkavimo ir uzlindimo su dovanomis  cool.gif nors ka cia gali zinoti, gyvenu tik viltimi, kad po metu situacija pageres  doh.gif

galiu tik pasidziaugti darzelio direktore. ji tikrai sazininga ir laikosi eiliskumo. thumbup.gif thumbup.gif daugiau tokiu zmoniu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka35 @ 2011 07 28, 18:57)
galiu tik  pasidziaugti  darzelio direktore. ji tikrai sazininga ir laikosi eiliskumo. thumbup.gif  thumbup.gif  daugiau tokiu zmoniu bigsmile.gif  bigsmile.gif


Koks eiliskumas, jeigu pirmuma teises yra.... Kai pirmumas yra antram vaikui lankanciam, vienisom mamom, socialiai remtiniems...tai paprastiems vaikams tiesiog nelieka vietu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šeima @ 2011 07 22, 13:39)
pas mus irgi panasi situacija buvo, nuejau prasymo priduot del mazesniu vaiku ten kur vyriausia lanke (dabar jau mokykloj), tai net i kalbas direktore nesileido. Darzelis, kuris priklauso pagal gyvenama vieta, priima tik nuo 3 metu ir kadangi yra nedidelis, tai vasara menesi isvis uzsidaro ir iseina visi atostogu, taigi dek vaika kur nori, tai man netiko toks variantas. Beliko susirinkt pazymas i sanatorini darzeli. Taigi kam jau visai blogai, siulau isbandyt sanatorinius darzelius, ten kazkaip greiciau viskas juda


visi darzeliai uzsidaro vienam vasaros menesiui t.y. iseina atostogu. O vaikus det kur nori nereikia,tam jau is anksto paruosia pats darzelis,paklausdamas kiekvieno tevo atskirai,ar ju vaikui ta menesi bus reikalingas darzelis,jei taip,tai priima kitas darzelis esantis etoliese.
Nezinau kaip tvarka kituose miestuose,bet Kaune taip yra visur.
Atsakyti
Violencija tikrai ne visi darzeliai uzsidaro vasara schmoll.gif sakau,nes zinau kadangi mano mama dirba darzelyje,tai bent jau paskutinius 4 metus jos darzelis vasarai nebuvo uzsidares, o kaip tik priima vaikucius is kitu kauno darziuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesyte: 31 liepos 2011 - 12:41