Įkraunama...
Įkraunama...

"Zefyriukų" suknelė, neriame kartu

Sveikutes,nieks jau tikriausiai nebenerete sitos suknutes? as neriu mazai mergaitei,tai viskas aisku i apacia plateja keiciu vaseli ir tiek, i didesni. bet noriu dukrai nunerti ir iskylo klausimas. motivu daugiau neidesi tai kaip isgauti ta skirtuma kur liemuo ploniau kur klubai placiau.labai didelio skirtumo nera aisku ,bet tiesiog jau formuojasi moteriska figura kaip sakant ne lenta. lotuliukas.gif . ties klubais nerti didesnio numerio vaseliu neuzteks man atrodo.kaip tada darosi?
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2012 06 29, 10:56)


Aš jau nusinėrusi suknutę, tačiau laukiu progos, kai galėsiu ją užsidėti ir vėliau įkelsiu nuotraukytes. kantrybės 4u.gif

Dėl platinimo viskas labai paprasta. Vieno standartinio šešiakampio motyvą sudaro tie burbuliukai, kurių yra trys - na vienoje eilėje, vienas burbuliukas, kitoje jau du, tada trys, ir vėl mažėjimo tvarka (tarkim 1-2-3-2-1). Tai norint nerti didesnius šešiakampius (aš asmeniškai vašelį visada naudojau tą patį!), reikia keisti tų burbuliukų (t.y. eilių) skaičių smile.gif

QUOTE(ramu @ 2011 06 21, 18:22)
user posted image


viršutinėje suknutės dalyje išvis naudojau neišbaigtus šešiakampiukus - nėriau tik iki kol išgavau trikampį (1-2-3). Tokių šešiakampiukų prisinėriau gal 10 - visus sunaudojau viršutinei suknutės daliai. Tada nėriau šešiakampiukus su rombelių motyvais (1-2-3-2). Kai jau kažkur ties suknutės viduriu panaudojau standartinius šešiakampiukus (1-2-3-2-1), tada pradėjau nerti didesnius - 1-2-3-4, 1-2-3-4-3, 1-2-3-4-3-2 ir t.t.
O suknutės dalyje žemiau kelių, jeigu neklystu, naudojau šešiakampius su 1-2-3-4-5 motyvais smile.gif

Aišku abejoju ar kas nors supras, bet gal.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merope87 @ 2012 06 29, 12:58)
viršutinėje suknutės dalyje išvis naudojau neišbaigtus šešiakampiukus - nėriau tik iki kol išgavau trikampį (1-2-3). Tokių šešiakampiukų prisinėriau gal 10 - visus sunaudojau viršutinei suknutės daliai. Tada nėriau šešiakampiukus su rombelių motyvais (1-2-3-2). Kai jau kažkur ties suknutės viduriu panaudojau  standartinius šešiakampiukus (1-2-3-2-1), tada pradėjau nerti didesnius - 1-2-3-4, 1-2-3-4-3, 1-2-3-4-3-2 ir t.t.
O suknutės dalyje žemiau kelių, jeigu neklystu, naudojau šešiakampius su 1-2-3-4-5 motyvais smile.gif

Aišku abejoju ar kas nors supras, bet gal..  4u.gif

taip viska labai aiskiai supratau.na uzbaigsiu maza suknute ir siulu pasiieskojus nersiu dukrai.tame tarpe dar mintyse sau megstinis virbalais.oj kiek noru,kartais galvoju,kad diena per trumpa. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2012 06 29, 21:04)
oj kiek noru,kartais galvoju,kad diena per trumpa. doh.gif


Ne Jums vienai ji per trumpa... smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(merope87 @ 2012 06 30, 08:46)
Ne Jums vienai ji per trumpa... smile.gif))


o as zinau kaip ja pailginti lotuliukas.gif trumpinant naktis,jos tikrai per ilgos:)))
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 06 30, 09:07)
o as zinau kaip ja pailginti lotuliukas.gif trumpinant naktis,jos tikrai per ilgos:)))

tai jau taip.tikra teisybe. nors as tai ne is tu kukiem tik pamiegoti rupi,bet ir tai neuztenka sviesaus paros meto.
Atsakyti
Man nerodo g.gif
Atsakyti
Jau rodo bigsmile.gif atrodote-NUOSTABIAI!!!! wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 08 07, 19:52)
Jau rodo bigsmile.gif atrodote-NUOSTABIAI!!!! wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(bertulka @ 2012 08 07, 21:23)
laaaabai gražu wub.gif



Ačiū labai. Neradau nuotraukos, kur suknutė visame gražume ir kad aš viena būčiau ax.gif
Atsakyti
karališka,sakyčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iveina @ 2012 08 07, 19:23)


net seile nutyso toki grozy pamacius swoon.gif
Atsakyti
Susižavėjau ir galvoju gal yra neriančių šį grožį bigsmile.gif
Atsakyti