Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinai Kaune

QUOTE(Evut @ 2010 11 15, 00:33)
Sveiki plaukikai ir plaukikės biggrin.gif

Paskutiniu metu pagalvojau, kad labai norėčiau paplaukioti. Ne į aerobiką ar šiaip, bet kad fiziškai jaustųsi, nes labai trūksta judėjimo. Galvojau apie Dainavos baseiną Atžalyno mokykloj. Ar vis dar veikia jis? Kokios kainos, daug žmonių būna, gal kas lankot? Gal daugiau kauniečių yra, norinčių paplaukiot, o ne į aerobiką ar tik šiaip?  mirksiukas.gifGalvoju eit ten šeštadienį pasipūškint.
Atsakyti
ar yra kur toks baseinas, kad butu ir vaikui tinkamas, ir suaugusiam?
Atsakyti
sveikos mamytes . pries tris savaites nusipirkom baseina 366x76 6 tonu . bet kilo bedeliu del prieziuros kaskur skaiciau kad galima y vandenuka pilti paprastos namu druskos ,,, ka ji daro? ar daro vandenuka skaidresny ? ar ji sustapdo vandens zaliavima patarrkit mamytes !!
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 05 24, 09:53)
ar yra kur toks baseinas, kad butu ir vaikui tinkamas, ir suaugusiam?


mane ir domina, vyras nori su sunumi pradet vaiksciot i baseina, vaikui 3 metai, ydomu i bendrus leidzia toki jau? jei kas zinote i az parasykite nes tema matau mirstanti tai neseku as jos.
Atsakyti
laba, gal kas nors lankote aerobiką (ar gimnastiką, kaip ten vadinas) Girstučio baseine? Labai domina bet kokia informacija kaip ten kas vyksta. Jų psl. internete informacijos mažoka. laukčiau info apie tokius užsiėmimus ir kituose baseinuose. ax.gif
Atsakyti