Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

QUOTE(Tosk @ 2016 02 12, 00:33)
Velnias.... Kokio dydzio  nuotraukos turi buti, kad normaliai ikelti?

Aš dariau 1000×666 . Antrą skaičių pats portalas nustatė. Photobucket
Atsakyti
user posted image

Ar sios nuotraukos dydis normalus? Man rodo ganetinai maza nuotrauka, nors jos matmenys veik 2200x3000... fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 11 vasario 2016 - 23:48
QUOTE(Tosk @ 2016 02 12, 00:47)
user posted image

Ar sios nuotraukos dydis normalus? Man rodo ganetinai maza nuotrauka, nors jos matmenys veik 2200x3000...  fool.gif

Aš dabar telefone žiūriu, tai čia visos būna vienodos. Bet ji kažkodėl neryški atrodo.
Atsakyti
Sukeliau truputi i Photobucket... Bet daugiau man kantrybe nenesa. Kosmarikas... Va tuom facebookas man daugb labiau patinka.

http://s627.photobuc...l...rt=3&page=1
Papildyta:
Su orais ir mums nepasiseke: saulute palepino tik kelias dienas, o ir tos buvo saltos. O toliau kaip nusileido debesys , tai veik nieko ir nepaveikslavau. Is planuotu kopti isvyku, nelipau niekur. O ir kokio velnio, jei neimanoma paveiksluoti ax.gif Mums si kelione buvo truputi su nostalgijos doze - mb yra gimes tame salyne. Labai noreciau tenais gryzti wub.gif Bet si kelione gavosi visai nepigi... tai ziuresim, kada kita karta prisiruosim.
Atsakyti
Tosk, forume įkelta tavoji nuotrauka normalaus dydžio, ir ryški, viskas gerai su ja. O ir kitos puikios! Ačiū, kad pasidalinai.
Sakai, brangi kelionė... na sutinku, jei ten ilsėtis kaip norvegams, tai kainos kosminės. Mes, kadangi gyvenom kempinguose ir pramogų ar muziejų nelankėm, maistą savą turėjom, tai mums ši kelionė, kaip į Norvegiją, buvo tikrai nebrangi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korespond: 12 vasario 2016 - 09:49
Na musu seima gyvenam patrakusiu tempu. Tai kai atostogos - tai atostogos. Viena is atostogu taisykliu... as negaminu maisto blush2.gif Net jei keliaujam su palapine. Kai paskutini karta su palapine keliavom Prancuzijoje, maista uzsisakinedavom gretimam miesteli lotuliukas.gif
Keliaujant i Lofotena buvo keli punktai, kuriuos norejau patirti. Vienas is ju yra pagyventi rorbu, tai zvejybiniai nameliai ant pastoliu ant vandens. Mano idetoje nuotraukoje yra Sakrisøy rorbuer, kur viename is geltonu namuku ir buvom apsistoje. Tai fantasiski namukai su nemazai senoviniu interjero detaliu. Deja graziose vietose esantys rorbu kainuoja....
Kitas dalykas - maistas. Lofoten zymus zuvimi, juros gerybemis. Musu apsistojimo vietoje buvo restoraniukas (tas baltas namas), kur visas meniu tik zuvies patiekalai. Net mb nemegstantis zuvies, buvo suzavetas maistu. Ypac patiko menkiu liezuvuku kepsniukai wub.gif Midiju sriuba... wub.gif Skanumelis. O kur dar desertai... vyniukai... Kai visa tai susipliusuoja, gaunasi visai neblogos atostogos doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2016 02 12, 18:34)
Na musu seima gyvenam patrakusiu tempu. Tai kai atostogos - tai atostogos. Viena is atostogu taisykliu... as negaminu maisto blush2.gif Net jei keliaujam su palapine. Kai paskutini karta su palapine keliavom Prancuzijoje, maista uzsisakinedavom gretimam miesteli lotuliukas.gif
Keliaujant i Lofotena buvo keli punktai, kuriuos norejau patirti. Vienas is ju yra pagyventi rorbu, tai zvejybiniai nameliai ant pastoliu ant vandens. Mano idetoje nuotraukoje yra Sakrisøy rorbuer, kur viename is geltonu namuku ir buvom apsistoje. Tai fantasiski namukai su nemazai senoviniu interjero detaliu. Deja graziose vietose esantys rorbu kainuoja....
Kitas dalykas - maistas. Lofoten zymus zuvimi, juros gerybemis. Musu apsistojimo vietoje buvo restoraniukas (tas baltas namas), kur visas meniu tik zuvies patiekalai. Net mb nemegstantis zuvies, buvo suzavetas maistu. Ypac patiko menkiu liezuvuku kepsniukai wub.gif Midiju sriuba... wub.gif Skanumelis. O kur dar desertai... vyniukai... Kai visa tai susipliusuoja, gaunasi visai neblogos atostogos doh.gif

Tikiu tikiu, kad tie visi liežuvėliai kainuoja kosmosus. Man vyras pasakojo, kai Sorojoj žvejojo, ir kaip išvalę žuvį ir išmetę atliekas, po jas norvegai kuičiasi, sako nesupratom... paskui paklausė, pasirodo jie toooks delikatesas, o jau kaina jų doh.gif už kilogramą 000 litais... Na tai nenuostabu, kad ir atostogų kaina kita. Bet jūs ir gyvenat No, tai jūsų ir atlyginimai nelietuviški.

Beje, aš per atostogas irgi negaminu. Taip susiklostė, kad viską vyras padaro, aš tik namuose priruošiu pusfabrikačių. Tik indus tai jau man tenka plauti. Bet būna ir taip, kad visi tingim ar pavargę ir einam kur nors pavalgyti. Bet No tai neteko, bet tikiuosi, kada nors ten sugrįšim. Vat kaip gaila, kad grįžus neparašei, kad ten ir ten verta pavakarieniaut ax.gif Rourber pagyvent tikrai autentika ir prabanga, mačiau per Travel kaip ten faina ir pan. sutinku sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na nera lengva pasakoti apie keliones. Nes tada reikia ivardinti ir kiek kas kur kainuoja. O zmones labai skirtingai reaguoja... Esu siame forume velniu gavusi, nes drysau pasipasakoti apie vienas atostogas blush2.gif Ir su norvegais tas pats.. Esu pavydo komentaru sulaukusi ir is kolegu. As juos suprantu. Kai matau kai yra kolegiu kurios metu metus niekur neisvaziuoja, nes neturi tam pinigu. O as per metus keliauju labai daug blush2.gif
Atsakyti
Šio forumo keliautojai, kurie dalinasi maršrutais, reportažais ir patarimais jei ir klausia kainų, tai tikrai nesidyvija. Galima papasakoti įspūdžius ir neaptariant kainų. Kas keliauja, tie žino, kad tai kainuoja ir maždaug kiek. Keliautojų patarimai aukso vertės! Todėl tam ir forumas, kad mūsų kelionės būtų pilnavertiškesnės.
Net įdomu kas jums davė tų velnių? Forumiečiai? Keista...
Atsakyti
Ačiū abiems už nuotraukas ir įspūdžius! smile.gif

Atsakyti
Sveiki keliautojai! 4u.gif
Planuojuosi kelionę. Nors kruopščiai perskaičiau visą temą, klausimų -milijonai blush2.gif
Pirmiausia- kamuoja klausimas ar verta blokštis iki Nygardsbreen ledyno, jei į ledyną norisi tik "akį užmesti", na gal saugiais takeliais 1-2 val. pasivaikščioti, bet ne daugiau... g.gif T.y. ar privažiavę iki ten, kur arčiausiai galima privažiuoti, neturėsim šutinti kelias valandas iki "vaizdų"? Kiek laiko ten paprastai užtrunkama?
Atsakyti
Korespond, nuostabus vaizdai wub.gif

Mes su vyru esame isimylėję Norvegiją ir kiekvienais metais ten vaziuojame palankyti draugu, kartais ir 2 k/metus. Tai vis stengiames per tas kelias viesnages dienas kazka aplankyti.
Pernai rugpjuti lankemes Jotunheimeno nacionaliniame parke, lipome į Besseggen, kalną. Labai labai patiko, nuėjome 15 km tą dieną, pavargome, bet smegenis taip "išvalėme", kad grįžus į darbą nebemokėjom kompų įsijungt smile.gif

Siemet MB svaigsta apie auksciausia Norges virsukalne, bet man lengviau ir labiau patinka ne tokie auksti kalnai. Tai nezinau, kaip nuspresim...


Beje, del tos veidrodines skulpturos tai suintrigavote. Mes prie savo kempingo irgi bevaiksciodami aptikome stikline, atsispindincia skulptura, nelabai supratome, kas cia ir prie ko smile.gif Pabandysiu foto ikelt, nors ne visa ji matosi:)
user posted image

Papildyta:
Pakeliui į Jotunheimeną, o gla jau ir pačiame parke...
user posted image

Čia matosi, kokios minios ir eilės žmonių lipa: lipa su vaikais, nešynėse, vedasi vaikus 5 metų... eini, lenkia tave. Sako, kad norvegas negali saves vadinti tikru norvegu, jeigu neuzlipo i si kalna smile.gif Me sjau glaime save vadinti Nrvegais:) gal...
user posted image

Arčiau Dievų smile.gif
user posted image

Aukštyje... suprastėja oras...
user posted image

Valgomi peraugę grybai (šalia telefonas Samsung Galaxy III) biggrin.gif
user posted image
Atsakyti