Įkraunama...
Įkraunama...

Juokingos situacijos

QUOTE(Dzindziliaa @ 2007 07 28, 12:16)
As tai karta sode valiau viduj masina, visus uzkaborius su skudureliu tryniau, is po visokiu detaliu ir pan didis.gif . Nu, vaziuot namo - ziurau kokia tai lempute dega, ka as zinau ka ji reiskia,  ka rodo, kai benzino truksta zinau, kai dureles neuzdarytos zinau - daugiau man nieko ir nereikia; na, bet masina vaziuoja ir man gerai.  biggrin.gif Parvaziavau, kita diena i darba nuvaziavau, bet keista buvo, kad kazkaip ne taip vaziuoja - greitis 60, o apsukos 3; pas mane automatas, manau siaip psichuoja mastau.gif . NA, bet del ramumo vis pasiklausineju ka ta lempute reiskia,pazistami nezino,  paskambinus i servisa - nezino, sako reikia paziuret. Na, ir draugaitei kaizkaip uzklausiau, sakau ka reiskia angl. tas ir tas, nepamenu dabar koks ten zodis prie tos lemputes, sako priklausomai nuo viso sakinio, sakau nera sakinio, yra vienas zodis ir lempute dega masinoje:hihihi:  Tai ji sako, taigi kazkas negerai su stabdziais. Ir tada, tik tada man dasuto, kad valydama as uzkeliau rankini stabdi, bet matyt ne iki galo, ir visa laika, beveik savaite su uztrauktu rankinio vazinejau  fool.gif

Griuk negyvas :DDDDD
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2007 11 05, 20:04)
Man irgi buvo juokinga situacija..ir vis per neatidumą smile.gif

Vienądien mano mašinikė nustojo "traukt". Nežinau kaip tiksliai tai vadinasi techniškai, bet realybėje, tai ji pradėjo sunkiau ir ne taip greitai pajudėti iš vietos, net ir stipriai spaudžiant akceleratoriaus pedalą ji vos judėjo blush2.gif  Apskambinau, apsiskundžiau visai pažįstamai vyrijai, niekas iš pasakojimo nesupranta kas gali būti, nieko patarti nelabai gali, o gal ir nelabai nori ax.gif

Nutariau kreiptis į servisą cool.gif Įsėdo žmogus  į mašiną, užvedė variklį, pasilenkė, kažką pakrapštė ir taip rovė iš vietos, kad aš tik spėjau pagalvoti "oooo koooks meistras"  thumbup.gif Aišku klausiu kas buvo. Ir išgirdau reikšmingu tonu sakant - "kilimėlis po greičio pedalu susiraitęs" - ir matau, kad akyse tokios juoko kibirkštys pas žmogų, kad vos tveria doh.gif
Istorija pasklido žaibo greičiu, (visgi servisas rimtų vyrų rekomenduotas, ne šiaip koks) ir dar iki šiol laiks nuo laiko mane patraukia per dantį klausdami ar gerai "mašina traukia"  lotuliukas.gif

IS JUOKO NET PILVAS SUSIRAITE :DDD
Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2011 06 07, 20:53)
Liuks tema atliksiu ispazinti ir as  biggrin.gif Is karto atsiprasau, kad be lietuvybes rasysiu  ax.gif

Sedziu darbe, skambutis mobiliu. Gryzo drauge is JAV, sako uz kokios 1,5 val. prileksiu iki tavo darbo kavos. Ok sakau. Nesimatem 100 metu pasiilgau. Bet negerai gaunas. Neturiu jokios dovanos. Greit sumetu plana, kad prekiaujam tai mes merinoso patalyne, gi galeciau nupirkt jai kokia pagalvele. Pasisneku su direktorium, sako ok, tik iki sandelio paciai reiks pavaziuot, nes nebeves siandien nieks prekiu. Nu ka, as del drauges gi galiu. Lapkricio menesis, lauke smagiai vesu, ai galvoju baike, su baltu dzemperiuku gi su masina nesusalsiu. O vaziuot is Vilniaus centro iki Zujunu. Sedu i savo masina ir minu. Prie kazkelinto sviesoforo pastebiu, kad o velnias pas mane ausinimo skystis tuoj uzvirs, temperatura apie 100. Stoju pirmoj autobusu stotelej skambinu vyrui KA DARYYYYT. Nu sako, ka as zinau man per telefona nesimato, skambink meistrui. Skambinu meistrui. Tas bando issiaiskint situacija. Sako atsidaryk kapota. Nu atsidariau, ausinimo skystis yra? sakau aha yra, beveik pilnas. Aha, pagazuok dabar ventiliatorius isijungia? Aha isijungia. Testavomes mes taip geras kokias 20 min. As su baltu megztuku graksciai sokinejau is masinos salono iki kapoto ir atgal. Galu gale, nu bala zino kas ten yra, bet perkaitint masina tai negerai. Sako isijunk salono sildyma ir varyk. Matysi kyla temperatura stok ir lauk kol atves. Nu pasakyta - padaryta. Masina pas mane, kaip as sakau "zieminis variantas". Sildymas veikia super puikiai, net ziema pilnai ikaitusioj masinoj sildymo atsukinet nereikia, nes salone ziauuuriai karsta. Atsidarau langus ir minu. Kiek galiu pagal situacija, aisku greiti virsiju. Kyla *****. Stoju stotelej. Laukiu. Vel varau. Vel stoju stotelej. Laukiu. ir t.t. Po gero pusvalandzio tokio "vaziavimo" jau sedziu bordo i melynuma spalvos veidu nuo karscio ir pilku megztiniu nuo landziojimo po kapotu. Po kokiu 50 - 60 min. pasiekiu sandeli. Pasiimu reikalinga daikta. Dar salia direktoriaus tevai gyvena, paprasau vandens i masina. Duoda ausinimo skyscio. Del visa ko pripilu, galvoju psio bus jau dabar geriau. Nifiga. Atgal vaziuoju dar 50 min. Drauge jau sedi ofise ir trypia manes belaukdama. O mano 20 min kelione baigiasi po 2,5 val. O linksmiausia sioj istorijoj, kad kai meistriukas pasieme masina, tai gedimas buvo - termostatas sugedes. Rode pieviska temperatura  doh.gif
Ir man labai panasi situacija buvo. Pradejo oziuotis masina, sutariau kad meistras paziures. Nuvarau ir zinoves tonu aiskinu. Man reikia ta paziuret, ana padaryt ir dar sita. Ir tiesa, labai prastai faros sviecia, nu nieko nematau vakarais jei neapsviestos gatves. Sakau, zinok as apziurejau, ten is vidaus stiklai faru prirasoje, jauciu del to nesviecia. O meistriukas toks geras zmogus, puole prie tu faru net normaliai nepasiziurejas. Iseme lemputes persikreipes per kapota (is isores ten kazkaip ar tai sunkiai issima ar visai neissiima net nezinau). Per mazyte skylute, kur statosi lempute bando valyt is vidines puses tas faras, nepasiekia. Tada susirado ilgesni strypa, apvyniojo ranksluostiniu popierium ir pradejo valyt.
Kita diena atvaro jis man masina ir sako, zinai, faras tai as tau isvaliau, bet, kad tavo lemputes abi trumpu perdege dar buvo... Galvojau prasmegsiu skradziai zeme...  cool.gif Bet dabar kaskart kai priduodu masina remontui vis primenu "kad ir faras dar isvalytu"  lotuliukas.gif

biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif geros pas jus istorijos biggrin.gif
Pas mane ir viena: Dar tik buvo mano vairavimo pradzia, atvaziavau pas drauge, uzsisedejom, vakaras, vaziuoju namo, nu pagrindine gatve vaziavau visai nieko viskas gerai, tik taip zmones vis atsisuka taip keistai ziuri, nu galvoju ko cia spoksot smile.gif paskui ivaziavau is salutine gatvele, galvoju nu ***** kaip tamsu, nu nejau negali mieste visur apsvietimo padaryti, galvoju, ka dabar daryti, kaip matyti kur vaziuoju....tik sast mintis, taigi be sviesu vaziuoju doh.gif pati viena uz vairo emiau kvatoti, tada supratau ko tie zmones i mane taip ziurejo lotuliukas.gif
Atsakyti
o mano bajeris kelyje tai griuk negyvas.tamsu,vezu vaikus ir ikaususi vyra.isuku vos ka ne i pagrindine miesto gatve ir vaziuoju,jausmas keistas.kelios masinos is kelio kaip ir pasitrauke tik po to dasilo,o galvojau,kad jos ant lenkimo eina.kol sunus nepradejo rekti,kad mama vaziuoji pries eisma.tai ne maza smota gatves vaziavau pries eisma.dar mintis buvo kodel ta juosta ne toje puseje. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2011 09 17, 23:40)
,vezu vaikus
vaziavau pries eisma.
dar mintis buvo kodel ta juosta ne toje puseje. lotuliukas.gif

blink.gif cia jau nejuokinga o graudu,dziaukites kad sveiki likot.sitaip vazinet vaikus gale vezant blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2011 09 17, 22:40)
o mano bajeris kelyje tai griuk negyvas.tamsu,vezu vaikus ir ikaususi vyra.isuku vos ka ne i pagrindine miesto gatve ir vaziuoju,jausmas keistas.kelios masinos is kelio kaip ir pasitrauke tik po to dasilo,o galvojau,kad jos ant lenkimo eina.kol sunus nepradejo rekti,kad mama vaziuoji pries eisma.tai ne maza smota gatves vaziavau pries eisma.dar mintis buvo kodel ta juosta ne toje puseje. lotuliukas.gif

Apsaugok Dieve nuo tokių bajeristų . Vyro draugo tėvas nuo tokio bajeristo žuvo mad.gif . Ar jus nesuprantat, kad mašina yra šaltas ginklas??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2011 09 17, 23:40)
o mano bajeris kelyje tai griuk negyvas.tamsu,vezu vaikus ir ikaususi vyra.isuku vos ka ne i pagrindine miesto gatve ir vaziuoju,jausmas keistas.kelios masinos is kelio kaip ir pasitrauke tik po to dasilo,o galvojau,kad jos ant lenkimo eina.kol sunus nepradejo rekti,kad mama vaziuoji pries eisma.tai ne maza smota gatves vaziavau pries eisma.dar mintis buvo kodel ta juosta ne toje puseje. lotuliukas.gif

Ir jums tai juokinga? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dumza @ 2011 09 17, 22:40)
o mano bajeris kelyje tai griuk negyvas.tamsu,vezu vaikus ir ikaususi vyra.isuku vos ka ne i pagrindine miesto gatve ir vaziuoju,jausmas keistas.kelios masinos is kelio kaip ir pasitrauke tik po to dasilo,o galvojau,kad jos ant lenkimo eina.kol sunus nepradejo rekti,kad mama vaziuoji pries eisma.tai ne maza smota gatves vaziavau pries eisma.dar mintis buvo kodel ta juosta ne toje puseje. lotuliukas.gif


Ačiū D., ne Vilniuj važinėjatės.
Gal vertėtų kurį laiką ne su vaikais, o su instruktorius pasivažinėti doh.gif
Atsakyti
Tai žinoma. Juk žmogaus gyvybė yra vieni juokai. Ji nieko neverta mad.gif
Man net įdomu pasidarė ar pati autorė blaiva buvo, kad taip važiavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 18 rugsėjo 2011 - 10:52
QUOTE(Dumza @ 2011 09 17, 23:40)
o mano bajeris kelyje tai griuk negyvas.tamsu,vezu vaikus ir ikaususi vyra.isuku vos ka ne i pagrindine miesto gatve ir vaziuoju,jausmas keistas.kelios masinos is kelio kaip ir pasitrauke tik po to dasilo,o galvojau,kad jos ant lenkimo eina.kol sunus nepradejo rekti,kad mama vaziuoji pries eisma.tai ne maza smota gatves vaziavau pries eisma.dar mintis buvo kodel ta juosta ne toje puseje. lotuliukas.gif

Ir Jūs pati kaip niekur nieko parašote apie tai kaip apie juokingą situaciją schmoll.gif Bijočiau sutikti kelyje...
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2011 09 18, 12:52)
Ir Jūs pati kaip niekur nieko parašote apie tai kaip apie juokingą situaciją  schmoll.gif  Bijočiau sutikti kelyje...

vairuoju 15metu ir neturejau jokio eismo ivykio.o juokinga todel ,kad sitaip apsizioplinau.is iki siol negaliu patiketi. blush2.gif
Atsakyti