Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

QUOTE(Bozena83 @ 2011 08 17, 11:17)
Lankysim Vilniaus rajono darželį, matyt reikės eiti į savivaldybę, kad viską tiksliai pasakytų.
O kaip su pažymom iš darbo (kad esu VPA)ir darbo biržos? galbūt kai sirgsim, ar vaikas pasiliks namie nereikės mokėtį už maitinimą tomis dienomis g.gif

mokesit abonentini mokesti 2.50lt per d.
Atsakyti
QUOTE(vestinka @ 2011 08 17, 13:39)
mokesit abonentini mokesti 2.50lt per d.

kiek sakė per susirinkimą, kad tik 1lt g.gif , o kad Vilniuje padidino iki 3lt doh.gif
bet vat tuo metu nebuvo kada isklausinet daugiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 08 17, 14:49)
kiek sakė per susirinkimą, kad tik 1lt g.gif , o kad Vilniuje padidino iki 3lt doh.gif
bet vat tuo metu nebuvo kada isklausinet daugiau verysad.gif

1lt man atrodo tiems kuriu pajamos nesiekia 350 vienam asmeniui, o jei virsija tai uz ugdyma reikes moketi daugiau
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 08 17, 14:49)
kiek sakė per susirinkimą, kad tik 1lt g.gif , o kad Vilniuje padidino iki 3lt doh.gif
bet vat tuo metu nebuvo kada isklausinet daugiau verysad.gif

1 lt moka socialiai remtini, o kiti - po 2,50 lt. O kada padidino, nes jokios informacijos apie padidinimą savivaldybė nepateikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 08 20, 21:26)
1 lt moka socialiai remtini, o kiti - po 2,50 lt. O kada padidino, nes jokios informacijos apie padidinimą savivaldybė nepateikia  g.gif


mačiau Vilniuje daržely mokėjimo kvitą už darželį, tai už birželį ir liepą skaičiuoja buhalterė po 2,50 lt už lavinimą, dėl 3 lt neteko girdėti nieko.

Tik mūsų darželio direktorė pyksta dėl vėluojančių pažymų apie šeimos soc. remtinumą . Tai galvoju kai dukra eis į priešmokyklinę grupę tai gal verta man užpildyti prašymą vienoj vietoj socialiniam dėl mokymosi reikmių (atrodo 156 lt bus) ir nemokamų pietų dukrai į priešmokyklinę grupę , o kitoje vietoje jau kai gausiu tas soc. remtinos šeimos pažymas tai tada jas ir nešiu - jei neskaičiuos kokį mėnesį kai pavėluosiu po 1 litą, tai bent už pietus tikiuosi Vilniuje nereikės mokėti.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 08 21, 06:15)

Tik mūsų darželio direktorė pyksta dėl vėluojančių pažymų apie šeimos soc. remtinumą . Tai galvoju kai dukra eis į priešmokyklinę grupę tai gal verta man užpildyti prašymą vienoj vietoj socialiniam dėl mokymosi reikmių (atrodo 156 lt bus) ir nemokamų pietų dukrai į priešmokyklinę grupę , o kitoje vietoje jau kai gausiu tas soc. remtinos šeimos pažymas tai tada jas ir nešiu - jei neskaičiuos kokį mėnesį kai pavėluosiu po 1 litą, tai bent už pietus tikiuosi Vilniuje nereikės mokėti.


Tegul pyksta, ne jusu kalte, kad pazymas isduoda menesiu atgal 4u.gif Jei labai spaudzia - galima paprasyti, kad soc.skyrius paskambintu darzeliui ir "nuramintu", kad pazyma bus. As irgi esu susidurusi, kai reikejo pazymos, kad darzelis savo duomenis suveda anksciau, nei realiai tos pazymos isduodamos. Vienu zodziu, nesamoningai, bet ne mes taip sugalvojome.

Del pietu ir mok.reikmenu uzpildykite is karto, o pietus vaikas gaus gal jau net kita diena, tam pazymu nereikes.. Ten truputi greiciau sutvarko, nei kad su soc.pazymom.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2011 08 20, 22:26)
1 lt moka socialiai remtini, o kiti - po 2,50 lt. O kada padidino, nes jokios informacijos apie padidinimą savivaldybė nepateikia  g.gif

Vis tik buvau teisi,Vilniaus rajone mokestis uz ugdyma 1lt ax.gif
http://www.lopselis....lt/?page_id=104
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 08 21, 11:49)
Vis tik buvau teisi,Vilniaus rajone mokestis uz ugdyma 1lt ax.gif
http://www.lopselis....lt/?page_id=104

Vilniaus rajone gali buti,bet vilniaus mieste tai jei nesi soc.remtinas tai moki 2.50 lt.
Atsakyti
Sveikos,
Laukiuosi trečio vaikelio, gimdyti jau šiomis dienomis, ar nuo rugsėjo 1 d. savo antro vaiko galiu neleisti į darželį kol vyras bus išėjęs menesiui tėvystės atostogų?
O gal užsiskaito mano dekretas?
Veiksmas Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2011 08 25, 11:05)
Sveikos,
Laukiuosi trečio vaikelio, gimdyti jau šiomis dienomis, ar nuo rugsėjo 1 d. savo antro vaiko galiu neleisti į darželį kol vyras bus išėjęs menesiui tėvystės atostogų?
O gal užsiskaito mano dekretas?
Veiksmas Vilniuje.

Galit nevesti, tik darželio auklėtojas perspėkit. Bet mokėti teks, nes Vln jokių lengvatų nei dėl dekreto, nei dėl vaiko priežiūros atostogų - nėra. Kai gims trečias vaikutis - pristatysit dokumentus ir gausit 50 proc. lengvatą už maitinimą.
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2011 08 25, 11:05)
Sveikos,
Laukiuosi trečio vaikelio, gimdyti jau šiomis dienomis, ar nuo rugsėjo 1 d. savo antro vaiko galiu neleisti į darželį kol vyras bus išėjęs menesiui tėvystės atostogų?
O gal užsiskaito mano dekretas?
Veiksmas Vilniuje.

Jei tėtis išeis tėvystės atostogų, būtinai pristatykit pažymą į darželį iš darbovietės ir už tą laikotarpį, jei vaikas neis į darželį mokėsit tik ugdymo mokęstį t.y. 2,50Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2011 08 26, 17:01)
Jei tėtis išeis tėvystės atostogų, būtinai pristatykit pažymą į darželį iš darbovietės ir už tą laikotarpį, jei vaikas neis į darželį mokėsit tik ugdymo mokęstį t.y. 2,50Lt smile.gif

Nuo kada Vln už tėvystės atostogas nereikia mokėti g.gif Juk aiškiai nurodyta:
10. mokestis už vaiko maitinimą nemokamas, jeigu:
10.3. vaikas nelanko įstaigos dėl:
10.3.2. tėvų (globėjų) kasmetinių ar nemokamų atostogų, pateikus dokumentą iš darbovietės;

Išsamesnė informacija
Atsakyti