Įkraunama...
Įkraunama...

Catrice dekoratyvinė kosmetika

O as apzejau ta nauaja palete, kur seseliai ir skaistalai ar kas ten.. nu kur deze ta tokia biggrin.gif grazios spalvos, bet 30lt as uz ja nemokeciau schmoll.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif tie keli gramai seseliuku tikrai neverti 30 Lt schmoll.gif
perlenke kainas cool.gif

QUOTE(netarsiu @ 2011 12 02, 22:37)
Prieš savaitę universalinėj vilniaus pirkau iš big city kolekcijos laką.
Tą ružavą

ir kaip jis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 03 gruodžio 2011 - 09:05
Labai patenkinta geliniu laineriu thumbup.gif
user posted image
Spalva graži juoda, netepli, gerai laikosi (tik suklydus reiktų greičiau nuvalyti), o ir taupiai naudojasi, žodžiu nerealiai patenkinta.
Nebūna jų kitokių spalvų? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 03 gruodžio 2011 - 12:26
QUOTE(Etama @ 2011 12 03, 13:25)
Spalva graži juoda, netepli, gerai laikosi (tik suklydus reiktų greičiau nuvalyti), o ir taupiai naudojasi, žodžiu nerealiai patenkinta.
Nebūna jų kitokių spalvų? 4u.gif


Žinau, kad buvo tikrai dar grafito spalvos ir dar viena kažkokia, bet nepamenu kokia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 12 03, 13:25)
Labai patenkinta geliniu laineriu thumbup.gif
user posted image
Spalva graži juoda, netepli, gerai laikosi (tik suklydus reiktų greičiau nuvalyti), o ir taupiai naudojasi, žodžiu nerealiai patenkinta.
Nebūna jų kitokių spalvų? 4u.gif

aš kaip tik neseniai apžiūrinėjau šitą lainerį, bet sudvejojau - turiu tokią bėdą - vokai šiek tiek užkritę, tai man atsispaudžia, ar šitas gerai laikosi? nes turiu ir skystą pravedimą, bet su juo labai daug vardo - rankos dreba ir t.t. o tarkim dar turiu made to stay šešėlius (ten kur visoki metalo spalvų), tai naudojant juos kaip pravedimą man super, ar ir šitas kažkas panašaus? (tarkim made to stay šešėliai kaip laineris man netepa vokų, o ir paletės vienas pravedimas, taip pat Catrice, tepa). kaip su šituo? jei netepa, tai pirksiu lotuliukas.gif beje, man rods yra ir kitokių spalvų. iš esmės tai norėjau paklausti, ar jis ant voko uždžiūsta ar visada atrodo drėgnas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 04 gruodžio 2011 - 11:57
QUOTE(Etama @ 2011 12 03, 12:25)
Labai patenkinta geliniu laineriu thumbup.gif
user posted image
Spalva graži juoda, netepli, gerai laikosi (tik suklydus reiktų greičiau nuvalyti), o ir taupiai naudojasi, žodžiu nerealiai patenkinta.
Nebūna jų kitokių spalvų? 4u.gif

Sudomino, bet ar sepetelis prie jo yra? Ir kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 12 04, 11:56)
aš kaip tik neseniai apžiūrinėjau šitą lainerį, bet sudvejojau - turiu tokią bėdą - vokai šiek tiek užkritę, tai man atsispaudžia, ar šitas gerai laikosi? nes turiu ir skystą pravedimą, bet su juo labai daug vardo - rankos dreba ir t.t. o tarkim dar turiu made to stay šešėlius (ten kur visoki metalo spalvų), tai naudojant juos kaip pravedimą man super, ar ir šitas kažkas panašaus? (tarkim made to stay šešėliai kaip laineris man netepa vokų, o ir paletės vienas pravedimas, taip pat Catrice, tepa). kaip su šituo? jei netepa, tai pirksiu  lotuliukas.gif  beje, man rods yra ir kitokių spalvų. iš esmės tai norėjau paklausti, ar jis ant voko uždžiūsta ar visada atrodo drėgnas?
Pas mane irgi užkritę šiek tiek, pieštukas būna, kad atsispaudžia, bet šitas laineris tikrai greit sudžiūna ant voko, užtat rašiau dėl laikymosi-valymo. Jei iškart nenuvalai, po to jau sunkiau nusikrapšto smile.gif Manau, kad būsi patenkinta drinks_cheers.gif Reiks pažiūrėti daugiau spalvų eurokose, nors gal pirmiau šį sunaudoti, man rodos merginos rašė, kad jis pats gan greit uždžiūna, gaila būtų kelis prisipirkti ir išmesti unsure.gif Nes ir tikrai taupus, sodri ta juoda spalvytė, manau ilgai naudosis smile.gif Man su juo piešti visai patogu, skystas pravedimas kaip ir rašai-ranka dreba atrodo, bangomis gaunasi. O čia pasiimi šepetėlį, vos įmerki-perbrauki linija ir ji lieka, tylu ramu biggrin.gif

QUOTE(Eljerny @ 2011 12 04, 14:00)
Sudomino, bet ar sepetelis prie jo yra? Ir kokia kaina?  4u.gif
Šepetėlį reikia atskirai pirkti, iki 15lt berods kainuoja jei iš catricės, tas lenktu galu. O laineris irgi apie 15-16LT 4u.gif
Aš puikiai nusibrėžiu ir tokiu, nepirkau specialaus irnesakyk.gif
user posted image
Turėjau daug šepetėlių rinkinį, bet jau kažkur nugaravo mylimiausias, kirstus galu (antakiams ir t.t.) doh.gif tai reiks kogero pirktis naują.
Atsakyti
Dabartines kolekcijos ispardavimas, lakai po 4.95lt, paletes 12.95 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 12 06, 15:05)
Dabartines kolekcijos ispardavimas, lakai po 4.95lt, paletes 12.95 lt 4u.gif

Kiek mačiau Klaipėdoj jau daug kur nebėra tų LE palečių. O ir šiaip daugelyje Eurokos nebuvo šitos kolekcijos. Gal dar užmatėt, kur dar yra likusių? rolleyes.gif
Atsakyti
Užėjom su drauge į Eurokos ir pagriebėm paskutines Berlin paletes biggrin.gif
user posted image

Ir dar nagų laką Berlin pasiėmiau. Už 30lt nebūčiau pirkusi, bet kaip už 12lt tai tiesiog negalėjau atsispirti biggrin.gif Spalvos nuostabios, vienintelė kuri turbūt nebus naudojama tai skaistalai viršutiniai, va jie nesižiūri man schmoll.gif O šiaip dar liko berods dvi ar trys London paletės ir gal keturi London lakai, tie šviesiai geltoni 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti