Įkraunama...
Įkraunama...

Bėrimas po kontraceptinių tablečių nutraukimo

Gal kam nors taip buvo? nutraukiau KT, ir va jau trecias menuo neatsiginu vis gausejancios gvardijos spuogu unsure.gif budavo ju ir seniau, bet taip vienas-kitas uzklysdavo, o dabar tiesiog uzpludo, ir ne tik veida, bet jau visa kuna okupuoja dry.gif bandau juos gainiot Avon piestuku spuogams, zalsvu tokiu, bet jis jau matyt per silpnas... jei kam buvo tap - sakykit, kas padejo. nes as vasara degintis neisdrisiu, toki kuna demonstruot blink.gif dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 06 18, 08:17)
Gal kam nors taip buvo? nutraukiau KT, ir va jau trecias menuo neatsiginu vis gausejancios gvardijos spuogu unsure.gif budavo ju ir seniau, bet taip vienas-kitas uzklysdavo, o dabar tiesiog uzpludo, ir ne tik veida, bet jau visa kuna okupuoja dry.gif bandau juos gainiot Avon piestuku spuogams, zalsvu tokiu, bet jis jau matyt per silpnas... jei kam buvo tap - sakykit, kas padejo. nes as vasara degintis neisdrisiu, toki kuna demonstruot blink.gif dry.gif

ryškiai hormonų darbas. mad.gif O tu nenoretum issitirti ar jie normos ribose? Juk visko gali buti po KT (pati net nusipurciau nuo tos minties)... doh.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 06 18, 10:19)
ryškiai hormonų darbas. mad.gif O tu nenoretum issitirti ar jie normos ribose? Juk visko gali buti po KT (pati net nusipurciau nuo tos minties)... doh.gif

ohmy.gif vaje, o kas jiems gali buti nutike? tiems mano hormonams? ohmy.gif blink.gif
Atsakyti
na as kai geriau KT irgi buvo susitvarkes veidas,o kai pastojau ,ir zindziau iki metuku dukra,tai savaime aisku jokiu KT ,tai veida net furunkulais buvo siaubingai isbere,tai jau menuo kaip nemaitinu ir vel geriu KT,po truputi mazeja,matyt ir tau tas pats bus sad.gif
Atsakyti
Mano sesei tas pats buvo. Tai jinai tuos spuogus iveike vitaminais kuriu sudetyje yra truputi hormonu. Pavadinimo deja nezinau, reiketu turbut gydytojos teirautis.
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 06 18, 10:17)
Gal kam nors taip buvo? nutraukiau KT, ir va jau trecias menuo neatsiginu vis gausejancios gvardijos spuogu unsure.gif budavo ju ir seniau, bet taip vienas-kitas uzklysdavo, o dabar tiesiog uzpludo, ir ne tik veida, bet jau visa kuna okupuoja dry.gif bandau juos gainiot Avon piestuku spuogams, zalsvu tokiu, bet jis jau matyt per silpnas... jei kam buvo tap - sakykit, kas padejo. nes as vasara degintis neisdrisiu, toki kuna demonstruot blink.gif dry.gif

Man irgi 3 mėnuo ir spuogai, ir plaukai su nagais "šaibom" parėjo mad.gif
Bet kiek teko dometis, sakė, kad taip būna... Organizmas ilgą laiką buvo pripratęs prie tam tikros vienodos hormonų dozės, ir kai nutrauki KT sutrinka visa grandinė. Kiekviena ląstelė savaip reaguoja į tuos hormonų pokyčius... Tai lyg nurimau ir tikiuosi, kad viskas susitvarkys... Aš labai tikiuosi unsure.gif
O su spuogeliai kovoju arbatmedžio aliejumi thumbup.gif
Atsakyti
tu KT daugiau gyvenime negersiu mad.gif .Nustojus gerti, po puses metu mazdaug, ir mane pradejo baisiai berti mad.gif .Buvau pas dermatologe, tai ji israse kazkokio skyscio veidui tepti. Na jis siek tiek apmazino ta berima, bet vistiek ne galutinai sad.gif O manes tai net paauglystej neberdavo sad.gif .Gal sakau paveluotas brendimas laugh.gif
Ydomu butu suzinoti kaip atstatyti tuos hormonus, kad jie butu tokie patys kaip pries pradedant vartoti tas nelemtas KT.
Atsakyti
džiaukitės kad tik spuogai. Gėriau kontraceptikus kokius penkis metus. Dabar jau koki 10 mėnesiu negeriu. Tai nuslinkę plaukai jau ataugo, veidas plėmėtas taip ir nepraėjo. Nugara visa pigmentinės dėmės. Plaukai augo ant viso kūno kokį pusmetį,dabar jau stovi tokio ilgio kokio yra. Ciklo sutrikimai. Hormonų tyrimas parodė kad viskas normoje. Gydytoja puse lūpų pasakė kad nuo kontraceptikų. Bet mano ginekolgė ir vėl norėjo mane pasodinti ant kontraceptikų. Ciklas susitvarkė nuo Hormeelio. Gaila kad laiko nepasuksi atgal. Ir tikiu kad su laiku į kontraceptikus pardės žiūrėti kaip į vaistus, o ne kaip į vitaminus. Bet dabar fantastiškas orgazmas,buvau per tuos metus su kontraceptikais užmiršusi kad taip gali būti.
Atsakyti
Siaubas , perskaiciau jusu komentarusir isigandau, dabar jau gal 2 menuo nebegeriu KT su vyru planuojame vaikeli, bet mane velnioniskai beria spuogais. sad.gif sad.gif
Atsakyti
As KT geriu jau apie 4 metus, ir nepasakyciau, kad manes neberia, kartas nuo karto vis tenka man su tais spuogais kovot, bet dabar paskaicius kaip daugeli beria nustojus gerti KT, issigandau, jog reikes vaikscioti kaip didziuliam "spuogui" blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Blembacki.... doh.gif Dabar susinervinau galutinai. As irgi esu dabar prirista prie KT, nes jei tik pabandau mesti jas ar bent jau pertrauka padaryti, tai isberia taip, kad geda is namu iseit. O geriu jas tik del sitos vieninteles priezasties. Kosmaras kazkoks. O kai dabar perskaiciau, kad pas kitas cia ir nepraeina tas berimas, tai isvis nebeisivaizduoju ka daryt. Nerealiai noriu mesti tas prakeiktas KT. Bet tai kaip gyventi visai spoguotai? cry.gif
Bukit geros, jei kam pavyko issigelbet is sios bedos, parasykit mums vargsems, kokiais budais.
Atsakyti
QUOTE(Eria @ 2005 04 07, 23:47)
Bukit geros, jei kam pavyko issigelbet is sios bedos, parasykit mums vargsems, kokiais budais.

Gėriau KT 6 metus, mečiau prieš berods jau 4 mėnesius, gal visus 5... Iš pradžių bėrė žiauriai, ne tas žodis, po to mažėjo, mažėjo, o dabar susitvarkė, deja plaukai tebesiriebaluoja (ilgus žemiau pečių plaukus galėčiau plaut kasdien doh.gif ), o daryt nedariau nieko dėl bėrimo, na kelis kartus neišlaikius pasispaudinėjau spuogus (per nagus man bash.gif ), pasitepiau salicilio rūgšties spiritu, tepiausi kaukes gal dažniau (o gal dėl to, kad reikia sunaudot - kam pirkau? g.gif ) ir viskas... Niekada nebuvau lygiu veideliu, bet viskas grįžo į vėžes - veidas toks pats kaip ir geriant KT, gal sakau organizmas baiginėja valytis (ko negaliu pasakyt, kaip minėjau, apie plaukus).
Atsakyti