Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(bituttte;) @ 2011 07 11, 12:24)
http://i54.tinypic.com/141p1z9.jpgvaisinis tortukas esu naujoke tortu kepime blush2.gif


grazu 4u.gif toks valgomas essen.gif smagu,kad jungiesi i musu buri mirksiukas.gif
Atsakyti
pasta222 labai dailus pirmas jusu tortukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 11 liepos 2011 - 13:21
QUOTE(Solen @ 2011 07 11, 13:49)
grazu 4u.gif toks valgomas essen.gif smagu,kad jungiesi i musu buri mirksiukas.gif

labai aciu mokausi is cia jusu visu esanciu 4u.gif visas temas skaitinejau nutariau pasirodyti ir prisijungti prie jusu
Atsakyti
Labas merginos smile.gif .

Nuostabių tortukų įdėjot wub.gif ...tas su šlepetėmis uiiiiii koks bigsmile.gif thumbup.gif .

Aš irgi vieną sulipinau , 5 ryto dariau doh.gif , nes maniau , kad vėliau nepapuošiu , kai oras įkais .

Medutis , pastilažas ....rankos voržmogio sukryžiuotos , bet susiliejo , nesimato .

user posted image

Atsakyti
Merginos, labai nesupykite, kad cia patersiu eteri savo darbais...cia patys pirmi mano tortai...be galo daug klaidu, bet tikiu, kad su patirtim ir darbu dar tobulesiu...
rafaelo, grietinele
user posted image

Zozefina, sokoladas
user posted image

Snikeris, pastilazas, ideja is kazkurios jusu sedevro, tik aisku manajam iki j toli grazu dar
user posted image
Atsakyti
gabijux , na kodėl taip kalbi , " teršiu eterį " ....tu pagalvok , vien ką reiškia , kad dirbai , kad tortas namie darytas , taip sakant " naminis " ....puošimas tobulės su kiek vienu sekančiu tortuku , pamatysi mirksiukas.gif , sėkmės .
Atsakyti
Laba dienele kepejeles...
Smigo pries gera pusmeti ir man 'kablys' giliai nugaron... draugyte mane uzkrete smile.gif Dabar jei reikia sventei torto, tik naminis... pries uzduodama man taip labai rupimus keleta klausimeliu pasirodau ka pavyko nuveikti ax.gif
Mano pirmas kreivas blynas, mazosios gimtadieniui
user posted image
user posted image
MB gimtadieniu namie ir nesimuisi i darbuka
user posted image
user posted image
Tecio 60meciui (tortas ir keksiukai)
user posted image
user posted image

Dabar si savaitgali pas mus seses dukrytes krikstynos, sumasciau padaryt batukus, radau kitoj temoj formeles, bet... is kokios teslos juos daryti? as visad dariau is tu zefyriniu saldainiu su cukraus pudra; MB torto gelytems dejau kukuruzu krakmolo ir per nakt bliudelyje 'dziovinau'. O kaip daryt su matukais? kaip tas detales sulipint tarpusavyje ir is ko jas padaryt kad nesusmuktu ir nesigautu kaliosai... doh.gif
Dar... kai pirkau formeles vienoj parduotuvej , norejau pirkti strukturini kocela, bet pardaveja sake kad pigiau galima issisukti - dengimo mase perkociot per gipiuro gabala, bet ar bet koks tinka? anakart tiesiog paeksperimentavau ir man ta mase su gipiurine juostele tiesiog sulipo doh.gif
Vienu zodziu... bandau issokti auksciau bambos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 07 11, 15:59)
gabijux , na kodėl taip kalbi , " teršiu eterį " ....tu pagalvok , vien ką reiškia , kad dirbai , kad tortas namie darytas , taip sakant " naminis " ....puošimas tobulės su kiek vienu sekančiu tortuku , pamatysi  mirksiukas.gif , sėkmės .


Dekui labai uz padrasinima 4u.gif
Atsakyti
As neisivaizduoju kokiom menininkem reik but ,kad tokius tortus sukurpt!!!!
Taip noriu padaryt torta mazajai medaus su cukraus mase dengta,bet pasiziurejus jusu man noras kaip ir praejo -NESUGEBESIU.Na bandysiu labai stengsiuos daug sveciu nebus tik savi ax.gif .Na koks beiseitu vistiek fotke imesiu.
Tiek skaiciau tas temas viskas man susimaise nebeatsipaistau kas tas pastilazas kas ta cukrine mase,geliu mase.Pakaiciau kad vienur su k.baltymu kitur be.As manau kad prisidirbsiu blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 07 11, 16:34)
As neisivaizduoju kokiom menininkem reik but ,kad tokius tortus sukurpt!!!!
Taip noriu padaryt torta mazajai medaus su cukraus mase dengta,bet pasiziurejus jusu man noras kaip ir praejo -NESUGEBESIU.Na bandysiu labai stengsiuos daug sveciu nebus tik savi ax.gif .Na koks beiseitu vistiek fotke imesiu.
Tiek skaiciau tas temas viskas man susimaise nebeatsipaistau kas tas pastilazas kas ta cukrine mase,geliu mase.Pakaiciau kad vienur su k.baltymu kitur be.As manau kad prisidirbsiu blush2.gif .


Gėlių masė ( pastilažas gėlėms )- skirta gėlių gamybai .

Pastilažas - dengti tortams paviršių .

MMG - taip pat dengti tortams .

Saldainių masė irgi dengti tortams .

Cukrinė masė - daryti gėlėms .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 11 liepos 2011 - 18:05
QUOTE(Zaneta75 @ 2011 07 11, 17:10)

Dabar si savaitgali pas mus seses dukrytes krikstynos, sumasciau padaryt batukus, radau kitoj temoj formeles, bet... is kokios teslos juos daryti? as visad dariau is tu zefyriniu saldainiu su cukraus pudra; MB torto gelytems dejau kukuruzu krakmolo ir per nakt bliudelyje 'dziovinau'. O kaip daryt su matukais? kaip tas detales sulipint tarpusavyje ir is ko jas padaryt kad nesusmuktu ir nesigautu kaliosai...  doh.gif


as manau kad is pastiliazo lipdymui galim g.gif nesu darius,bet ketinu bandyt g.gif

kol parasiau ir @adrija@ parase biggrin.gif ale neprasoviau,as bandysiu is pastiliazo lipdymui,gal iseis,o sujungt gal tiesiog paslapint reiks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 11 liepos 2011 - 18:06
Sveikos kepejeles... as vis seku seku jusu tema, nuo tortuku groziu aikcioju smile.gif Nu nesuprantama kaip taip galima tortus papuost doh.gif Idesiu ir as pasirodyt,, ka sugebejau sumeistraut po jusu visu pamoku smile.gif
abu Tailandietiskas bananu, slapia beze, pastilazas
user posted image
user posted image
Atsakyti