Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

hippie, kaip tau aciu 4u.gif thumbup.gif Mes kaip tik skrendam i si viesbuti ketvirtadieni, tai mane taip optimistiskai nuteikei, nes Novaturo puslapy apie Pliska labai prasti atsiliepimai.

Ar reikia siltesniu rubu?
Ar toli jura?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2011 07 03, 20:36)

Transliuoju iš BABYLON viešbučio biggrin.gif Jei tiksliau, tai trijų gviazdų posttarybinis "kruizinis laivas" PLISKA Auksinėse kopose biggrin.gif Orai čia keičiasi kaip ir visur

Skaniai pasijuokiau iš puikių jūsų atostogų. thumbup.gif Kas jau nori atostogų tam niekas ir nekliūva lotuliukas.gif
Aš tai visokio spektro vaistų vežuosi kai keliauju - nuo skrandžio iki antibiotikų, ausims, nuo skausmo, nuo gerklės ir t.t.
O kaip paplūdimiai ten?
Atsakyti
Sveiki, keliauninkai biggrin.gif
Ar gyvenot kas Bulgarijoje ne viešbutyje, bet apartamentuose ar kaip ten jie vadinasi, kur nuomoja žmonės? pvz kaip Kroatijoje - pilna namų prie jūros, kuriuos nuomoja, pasiūla labai didelė (aišku jūros Kroatija turi tiek,kad su vežimu vežk biggrin.gif), gal ir Bulgarijoje panašiai? Dar neužsisakėm nakvynės, nes galvojam, kad turėtų būti pasiūlos nemažai ir be viešbučių smile.gif
Atsakyti
Na gal kas noretu palaikyti kompanija i BLG?

Savo auto isvaziuojame pirmadieni (2011-07-11)

O ir siaip turiu BLG bobylku ir dieduliu koordinaciu su pasiulymais , jei kam prisreiktu.

vacation4.gif

Jei staiga atsirastu norinciu, galiu padovanoti offerius i Sozopoli.

Kainos kazkur sukasi 20-35 Eurikai .Cia privaciam sektoriuj 3zmoguciams.
thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
Sumastem siemet su savo auto vaziuoti i Bulgarija i Nessebar'a. Gal kas buvot sitam miesteli , kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Irgi galvojom Nesebar, Sozopol taciau po ilgo kankinimosi issirinkome :

KRANEVO
thumbup.gif
Papildyta:
Nessebar- istorinis paveldas ir Gariunai viename
doh.gif
Atsakyti
Mes jau pakeliui namo is BLG.
Kazkas klauset kaip vaziuot per Rumunija. Ruse-Giurgiu-Pitesti ( i Bucharesta nevaziuokit, kamsciai nezmoniski net aplinkeliu) Mes nuo Giurgiu pasirinkom ne autostrada, o per kaimelius ir isvaziavom netoli Pitesti i autostrada, sutaupem i laika ir degalus. Kelias geras, tik pora kaimeliu duobetu.
Ryt per kalnus ir iki Lenkijos, o ten jau ir namai netoli smile.gif

Tiesa, kas norit apsistot Byala mestelyje - remontuoja pagrindine gatve, tai duuulkiu ir triuksmo pilna.....kita met bus grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amelituke @ 2011 07 04, 13:52)
Džiugu girdėti... tik va klausimėlis - kam lašiukai ausims? Čia įtariu dėl to, kad maudosi?


Pas man trijų "snarglių" wub.gif kompanija, kuriems tiesiogine šio žodžio prasme sloga pereina į kosulį ar ausų uždegimą doh.gif Dabar jau praretėjo, bet vistiek tų vaistų skausmą malšinančių įsimetam, nes tikrai vienas nemaloniausių skausmų, ypač vaikučiams...Šįkart neprireikė.

QUOTE(janta @ 2011 07 05, 07:21)
hippie, kaip tau aciu 4u.gif  thumbup.gif Mes kaip tik skrendam i si viesbuti ketvirtadieni, tai mane taip optimistiskai nuteikei, nes Novaturo puslapy apie Pliska labai prasti atsiliepimai.

Ar reikia siltesniu rubu?
Ar toli jura?


Viskas priklauso nuo nusiteikimo. Būtinai perduokit linkėjimus Dobrinui cool.gif , barmenui simpatulkai -aukštas jaunas, juodų bruožų vaikinukas. Niu ir nepraleiskit 16-os valandos ledų kasdien, jei pas jus AI smile.gif Gėrimai, tai ne tik vietinis vynas ir alus, bet ir džintonikų padaro ir kokteiliukų. Tiesa animacijos kaip tokios nėra, bet mes tokios ir nepripažįstam, viena "bufetava" padainuoja vakarais biggrin.gif, ale ką, nebūni kas vakarą tam viešbuty irnesakyk.gif , o jei ir būni, tai po kelių whiskių su ledu net negirdi jau tų jos vinguriavimų biggrin.gif Jei pirkt-neblogas konjakas (ar brendis g.gif )PLISKA, Zlatbi Breg, gardus romas ATLANTIK, niu ir vynai vynai smile.gif Man jų net Rakija patinka (nieko bendro su turkišku anyžiniu "kumelėspienu" smile.gif ). Pinigus saugiausia keistis viešbuty, kad ir ne pats idealiausias kursas, bet bent tikrai levus ir stotinkas gausit biggrin.gif

Iki jūros koks puskilometris, jei nuo viešbučio žemyn gatvele ir nusileidus kairėn pasukt-kiek atgal grįžt gaunasi. Bet po to radom beveiki tik išėjus iš viešbučio-per gatvę skersai ir per kitų viešbutukų teritorijas neuždaras nusileidi per kookius 200-300m. Šilčiausi rūbai,kuriuos panaudojom buvo ploni megztukėliai, tai juos naudojom vakare pasivaikščiojimui prie jūros ir sukimuisi apžvalgos rate (8 ar 9 ratus apsuko blink.gif thumbup.gif )


Papildyta:
QUOTE(jovkaww @ 2011 07 05, 15:40)
Skaniai pasijuokiau iš puikių jūsų atostogų.  thumbup.gif  Kas jau nori atostogų tam niekas ir nekliūva  lotuliukas.gif

O kaip paplūdimiai ten?


drinks_cheers.gif

Tamsaus auksinio smėlio smile.gif . Labai daug gultų (vienas gultas-8levai plius skėtis 8 levai, tai čia vienai dienai cool.gif -mūsų tokios kainos netenkino, tai puikiai visas penketas sutilpdavom ant smėlio numestos frotinės paklodės, tuo labiau vaikų neištraukt iš jūros-iki pamėlynavimo stypso ten smile.gif ), bet paliktas prie jūros tarpas ir paklodiniams, tiesa, jei oras geras, tai tenka paėjėt kol randi laisvą "kvadratą" smile.gif

QUOTE(MiKaSe @ 2011 07 05, 17:01)
Sveiki, keliauninkai biggrin.gif
Ar gyvenot kas Bulgarijoje ne viešbutyje, bet apartamentuose ar kaip ten jie vadinasi, kur nuomoja žmonės? pvz kaip Kroatijoje - pilna namų prie jūros, kuriuos nuomoja, pasiūla labai didelė (aišku jūros Kroatija turi tiek,kad su vežimu vežk biggrin.gif), gal ir Bulgarijoje panašiai? Dar neužsisakėm nakvynės, nes galvojam, kad turėtų būti pasiūlos nemažai ir be viešbučių smile.gif


Not yet, Mikase, not yet ax.gif tiek metų bigsmile.gif , jau ir nežinai net kas aš per viena turbūt wink.gif Bet manęs, kaip ir tavęs nepastebėt beveik neįmanoma dėl tam tikro mus jungiančio bruožo biggrin.gif Kroatijoj, kokioj Makarskoj, tai kiekvienam name siūlo, tai manau, kad tikrai ir Bulgarijoj yra "Palangos" močiučių biggrin.gif

QUOTE(ūkio bitė @ 2011 07 06, 07:15)
Jei staiga atsirastu norinciu, galiu padovanoti offerius i Sozopoli.


Kas tie offeriai? blush2.gif kio tipo pasiūlymai? Kokie, kur, kam, kaip?
Atsakyti
Kas tie offeriai? blush2.gif kio tipo pasiūlymai? Kokie, kur, kam, kaip?



Vat, vat ir man labai idomu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo notrele: 07 liepos 2011 - 09:20
Aš tai supratau, kad čia ale pakvietimai į aquaparką...
Atsakyti
QUOTE(ūkio bitė @ 2011 07 06, 07:15)
Jei staiga atsirastu norinciu, galiu padovanoti offerius i Sozopoli.

Kainos kazkur sukasi 20-35 Eurikai .Cia privaciam sektoriuj 3zmoguciams.
thumbup.gif



Tai kas tie paslaptingi offeriai g.gif ?
Gal galima bobulkiu ir diedulku kontaktus ax.gif , dar galutinai nepsisprendem, bet atostogu planuose ir bulgarija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2011 07 03, 20:36)
Transliuoju iš BABYLON viešbučio...
Visi sijonai jau per maži, pilvukas kai penktą mėnesį ohmy.gif Ką čia slėpt-tas AI su trim vaikais-rojus

Laba,
o tai jei užsisakai viešbutį su A , tai viešbučio kavinėje/restorane valgai ir geri kiek nori ir ką nori? Kažkaip neaišku pasidarė man ax.gif, nes galvojau, kad būna kažkas kaip dienos pietūs: pietums ir vakarienei atneša tam tikrus patiekalus ir viskas? Dėl pūsryčių tai aišku.
Atsakyti