Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo šokiai

QUOTE(*Serena* @ 2012 01 22, 14:51)
Buvau dviejuose užsiėmimuose Aleksote, Dovilės šokių studijoje. Užsiėmimus veda ne pati Dovilė. Viskas patiko, lankysiu toliau.

O kur Aleksote vyksta užsiėmimai?
http://www_dovilesstudija_lt randu tik Senojoje radijo g-kloje. Parašykit į az ar temoje. Aktualu.
Atsakyti
O Panevėžyje yra kur? Ar čia galima kg numesti nuo pilvo, juosmens? nes tie atsilenkimai varo iš proto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KAME @ 2012 10 04, 14:46)
O Panevėžyje yra kur?  Ar čia galima kg numesti nuo pilvo, juosmens? nes tie atsilenkimai varo iš proto  doh.gif


numesi nuo visur, nes mankštinasi visi kūno raumenys, o kas moteriai svarbiausia - dubens raumenys (jie prilaiko ir stuburą) bei visi moteriški dalykai smile.gif labai sveika bei moteriška plius duos ir grakštumo ir plastikos.. man labai patinka... ax.gif
Atsakyti
Reiks pasiieškoti g.gif cool.gif
Atsakyti
Sveiki, atgaivinsiu siek tiek tema.

Gal kas galite pasiulyti studentukei pilvo sokius iki 100lt blush-anim-cl.gif
buciau labai dekinga uz rekomendacijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kika0125 @ 2013 06 19, 23:01)
Sveiki, atgaivinsiu siek tiek tema.

Gal kas galite pasiulyti studentukei pilvo sokius iki 100lt  blush-anim-cl.gif
buciau labai dekinga uz rekomendacijas smile.gif


Kokiame mieste domina? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kika0125 @ 2013 06 19, 22:01)
Sveiki, atgaivinsiu siek tiek tema.

Gal kas galite pasiulyti studentukei pilvo sokius iki 100lt  blush-anim-cl.gif
buciau labai dekinga uz rekomendacijas smile.gif

Kad panasiai tiek ir kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2012 08 30, 17:01)
O kur Aleksote vyksta užsiėmimai?
http://www_dovilesstudija_lt randu tik Senojoje radijo g-kloje. Parašykit į az ar temoje. Aktualu.


Kadangi ir man buvo aktualu, o čia niekas neatsakė, tai išgooglinau:
„Dovilės rytietiškų šokių studija“, Veiverių 134-201 (Aleksotas), Kaunas. Tel. +370 674 03206
Atsakyti
Pasirodo Aleksote jau nebeorganizuoja...
Atsakyti
Sveikos, jungiuos ir aš. Jau senokai svajojau išmokti šio šokio ir dabar pradėsiu pildyti svajonę smile.gif

Esu iš Kauno, bandysiu į Kairo Žvaigždę keliauti, dar mačiau giriat Dovilės studiją.. man ją ir draugė rekomendavo , bet net nežinau..
Gal galit pranašumų įvardinti.. Gal smagesnė salė, aplinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Estela_: 31 rugpjūčio 2013 - 19:28
Dar moko Gintarė, kur anksčiau Ąžuolyno sporto centre vesdavo rytietiškų šokių užsiėmimus. Ji moko savanorių pr prie žėručio, kaina - 12 lt pamoka

Man patiko šokių pastatymas onabellydance studijoje Šviesos namuose (Kaune) bet su treniruotėmis man ten truputį chaosas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 02 rugsėjo 2013 - 10:31
Sveikos,
ieškau Vilniuje pilvo šokių studijos, Žirmūnuose/Šiaurės miestelyje ar kur aplinkui. Nemažai visokių yra, nežinau ką pasirinkt, gal kas rekomenduos?
Atsakyti