Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis,12 tema


Aciu 4u.gif Dabar viskas aisku smile.gif
Atsakyti
Vafliniai čeburekai

700 g vištienos arba kiaulienos faršo;
2 pakelių apvalių vaflių;

Blynų tešlai: kiaušinių, miltų, pieno, vandens.
2 kiaušinių;
mėgstamų prieskonių (pipirų, druskos, žalumynų);
apie 100 ml pieno.

Į mėsos faršą įmušti 2 kiaušinius, suberti mėgstamus prieskonius, užplikyti pakaitintu pienu ir viską gerai išmaišyti (masė turi būti tinkama vaflių sutepimui).

Gautą masę tepti ant vaflio lakšto ir uždengti kitu bei lengvai prispausti. Taip paruoštus vaflius supjaustyti į keturias dalis (arba per puse). Vaflio ruošinius mirkyti blynų tešlos plakinyje ir kepti įkaitintame aliejuje.

Paprasta, greita ir labai skanu!
Nu tikrai skonis thumbup.gif
Foto ne mano

user posted image

user posted image

Atsakyti
Vis galvoju apie tuos vaflius? o nesigauna mesa kaip tesloj paprastoj, na, lietinis su mesa?
Ir juk pjaustant ta vafli jis gi luzineja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 10 sausio 2012 - 18:39
QUOTE(Ragany @ 2012 01 10, 18:38)
Vis galvoju apie tuos vaflius? o nesigauna mesa kaip tesloj paprastoj, na, lietinis su mesa?
Ir juk pjaustant ta vafli jis gi luzineja unsure.gif

Nesigauna,kiek kitoks skonis būna rolleyes.gif o vaflis su aštriu peiliu pjaunamas gražiai apsipjauna rolleyes.gif galvojau ir aš,visi taip gyrė aplink,pamėginau ir likau nusivylus,bet čia jau skonio reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 01 10, 19:38)
Vis galvoju apie tuos vaflius? o nesigauna mesa kaip tesloj paprastoj, na, lietinis su mesa?
Ir juk pjaustant ta vafli jis gi luzineja unsure.gif


siaip nuo farso jis suminksteja, o jei vaflis plonas, tai netgi greiciau reikia suktis smile.gif o skonis tikrai ne blynu, toks sakyciau cebureko-beleso , na kas tuos megsta, tai manau turetu patikti
Atsakyti
QUOTE(Aglėja @ 2012 01 10, 18:46)
galvojau ir aš,visi taip gyrė aplink,pamėginau ir likau nusivylus,bet čia jau skonio reikalas  4u.gif


Man irgi nelabai patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2012 01 10, 10:20)
Vafliniai čeburekai

Sakykite, kokio tirstumo - skystumo tesla turi buti? Kaip lietiniams, ar labiau tirstesne (kaip grietine)?
Aciu! 4u.gif
Atsakyti
jau keleta metu karts nu okarto gaminu siuos "ceburekus".. mums labai skanu..
tik jokio pieno i farsa nepilu.. kam jis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2012 01 11, 00:01)
Sakykite, kokio tirstumo - skystumo tesla turi buti? Kaip lietiniams, ar labiau tirstesne (kaip grietine)?
Aciu! 4u.gif


Siaip tirstesne turi buti nei lietiniams, kaip kad zuvi tesloje keptum smile.gif

QUOTE(isdykusS Paskelbta Šiandien @ 00:13 )
  jau keleta metu karts nu okarto gaminu siuos "ceburekus".. mums labai skanu..
tik jokio pieno i farsa nepilu.. kam jis? 


As irgi nepyliau 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti