Įkraunama...
Įkraunama...

Policistinės kiaušidės

QUOTE(Sumi @ 2012 04 10, 15:03)
Na nezinau sprogduka leidausi  kovo 20, IUI buvo kovo 22  tada buvo subliuskes vienas folis, bet turejau keturis is viso, kiti dar tebebuvo.  27d prasidejo tepliojimai siek tiek kraujavimas tai nezinau, sake kad foliai sprogo tikriausiai , viskas labai keista su manim kosmosas  g.gif

Nu man tas 27 d kraujavimas tai labai panasus i implantacini ax.gif
Tai siandien tau kazkur apie 18 DPO g.gif O gal tie kiti folikulai veliau ovuliavo ir apsivaisino? taip negaletu buti?
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 04 10, 15:15)
Nu man tas 27 d kraujavimas tai labai panasus i implantacini  ax.gif 
Tai siandien tau kazkur apie 18 DPO  g.gif  O gal tie kiti folikulai veliau ovuliavo ir apsivaisino? taip negaletu buti?



Kas cia zino dabar, neisivaizduoju doh.gif greiciau viskas paaisketu ir baigtusi speliones, suzinosiu HCG greit, bet dar reikes palaukt kol ginisu priims apziuret , ko jos uzsilaike pas mane neyprastai ilgai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumi @ 2012 04 10, 15:40)
Kas cia zino dabar, neisivaizduoju doh.gif  greiciau viskas paaisketu ir baigtusi speliones, suzinosiu HCG greit, bet dar reikes palaukt kol ginisu priims apziuret , ko jos uzsilaike pas mane neyprastai ilgai  doh.gif

Parasyk kai zinosi skaiciukus, o mes laikom kumscius, kad jie butu dideli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 04 06, 17:51)
Laukiausi... Tik neilgai tas dziaugsmas buvo, 6 savaiteles...siandien ivyko persileidimas.
O drilingas - tai kiausidziu subadymas laparoskopijos metu.


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune! @ 2012 03 09, 18:33)
Kaip tik del cistu ir skiriamos KT, tad nemanau, kad tai gali buti cista, jei gerei KT.



QUOTE(Violettta @ 2012 03 09, 21:13)
Is pradziu geriau Yazz, bet ziauriai netiko, paskui paskyre tri regol, kuri iki siol geriu. Siaip KT yra vienas is PKS gydymo budu, todel nelabai tikiu, kad jos gali atsirasti jas geriant  g.gif  Pries 3men buvau pas ginekologe, paziurejo, sake svarutes kiausides, jokiu cistu nera


man tokia mintis kilo, kad geriant gaudavau didesnį hormonų kiekį, tai nustojus gert jis tiek sumažėjo, kad pradėjo tos cistos vystytis, ir per 4 mėnesius jų tiesiog ir atsirado..




beje, ar padidintas cukraus vartojimas gali turėt įtakos PCK? nes šiaip skaitau, kad insulinas iššaukia kitų hormonų suaktyvėjimą, tai irgi gali būt..

vistik norisi rasti priežastį KODĖL atisranda tos cistos, na, kodėl sutrinka hormonai, o ne tiesiog gert hormonus ir viskas. juk reik naikint priežastį, o ne tik simptomus slopint..
Atsakyti
Labas vakaras,mergaites..turiu klausimeli: gal yra siame skyrelyje mergaiciu,kurioms jau pavyko pastoti ir turite likusio duphaston'o parduoti? Geriausia butu is vilniaus;)
Atsakyti
QUOTE(loraimitz @ 2012 04 11, 22:36)
Labas vakaras,mergaites..turiu klausimeli: gal yra siame skyrelyje mergaiciu,kurioms jau pavyko pastoti ir turite likusio duphaston'o parduoti? Geriausia butu is vilniaus;)


Galiu padovanoti duphaston'o 9 tabletes savo neisnaudotas ir clostilbegyt berods 5 tabletes.Klaipeda 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

http://www.supermama...;#entry54895480

cia mano pirmas blynas, copy-paste, bet nors turesim namucius blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(world.idea @ 2012 04 11, 22:22)
beje, ar padidintas cukraus vartojimas gali turėt įtakos PCK? nes šiaip skaitau, kad insulinas iššaukia kitų hormonų suaktyvėjimą, tai irgi gali būt..

vistik norisi rasti priežastį KODĖL atisranda tos cistos, na, kodėl sutrinka hormonai, o ne tiesiog gert hormonus ir viskas. juk reik naikint priežastį, o ne tik simptomus slopint..

Nezinau kaip del to cukraus vartojimo, bet man kai tyre hormonus, tai sake kazkas netvarkoj su insulino rezistentiskumu. Nezinau ar teisingai parasiau, bet kazkas panasaus blush2.gif todel skyre metformina, bet jis man neadejo. O veliau ir negalejau gerti, nes labai sumazino cukraus kieki kraujyje.

Labai teisingai galvoji, kuo anksciau pradesi gydytis, tuo geriau thumbup.gif
Atsakyti
Ramune, bus labai nuostabus ir issamus nauji namuciai mirksiukas.gif aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panduliuke 2in1 @ 2012 04 12, 19:33)
Ramune, bus labai nuostabus ir issamus nauji namuciai  mirksiukas.gif aciu!  4u.gif

aciuks.gif mazai cia bendraujam, bet jauciu pareiga, nes tai buvo pirmoji mano temute, kurioje pradejau bendrauti ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti