Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(veiva @ 2011 09 23, 18:35)
Gal galite ka nors pasakyti apie siuos viesbucius  4u.gif

Caribbean World Soma Bay  ir Serenity Makadi Heights

Kazkada nagrinejaus abu, bet nepasirinkau 4u.gif atsiminkit , kad vejai dideli labai ten, todel jei vaziuosit velu rudeni ar ziema bukit pasirenge. Soma bay toliau, o Serenity arciau visu Makadi viesbuciu, jei tai aktualu, galit pasivaiksciot ir apziuret koralinius rifus 4u.gif bet is tikruju abu geri 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 09 23, 20:41)
Nežinau kur važiuosit ir ar tai aktualu, bet Šarme yra atsidaręs naujas super marketas (mūsiškai parduotuvė arba PC) METRO, ten kainos tikros žemiškos, fiksuotos, bet priima tik vietinę saviškę valiutą  4u.gif


Kaip ji rast?
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2011 09 23, 21:59)
Kaip ji rast?


Kitoje gatvės pusėje priešais Fantazijos turgaus, maždaug 21-22 prekyvietes. Iš kart matosi kad tai naujas PC su dideliu užrašu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 09 23, 22:03)
Kitoje gatvės pusėje priešais Fantazijos turgaus, maždaug 21-22 prekyvietes. Iš kart matosi kad tai naujas PC su dideliu užrašu  4u.gif

Apie kurį METRO kalbate? Jų yra ne vienas Šarme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 09 23, 22:08)
Apie kurį METRO kalbate? Jų yra ne vienas Šarme 4u.gif


Aš buvau tame apie kurį parašiau, ir toje vietoje jis vienas kiek mačiau 4u.gif Kur kiti, nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 09 23, 22:11)
Aš buvau tame apie kurį parašiau, ir toje vietoje jis vienas kiek mačiau  4u.gif  Kur kiti, nežinau  4u.gif

Aš buvau tame, kuris yra Nabq Bay rajone netoli Oriental Resort viešbučio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 09 23, 22:15)
Aš buvau tame, kuris yra Nabq Bay rajone netoli Oriental Resort viešbučio 4u.gif


O aš prie Fantazijos turgaus, Šarme 4u.gif Nama bay irgi kažkokiame dideliame buvau, bet pavadinimo nemačiau, ten irgi tik vietinę valiutą priima kiek pamenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 09 23, 22:19)
O aš prie Fantazijos turgaus, Šarme  4u.gif  Nama bay irgi kažkokiame dideliame buvau, bet pavadinimo nemačiau, ten irgi tik vietinę valiutą priima kiek pamenu  4u.gif

O kur tas Fantazijos turgus šarme? Buvau tik Old Market turguje, o apie Fantaziją nieko negirdėjau. Ar verta aplankyti jį? Old market tai visiškai nepatiko schmoll.gif Važiavom pasižiūrėti dėl įdomumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 09 23, 22:22)
O kur tas Fantazijos turgus šarme? Buvau tik Old Market turguje, o apie Fantaziją nieko negirdėjau. Ar verta aplankyti jį? Old market tai visiškai nepatiko schmoll.gif Važiavom pasižiūrėti dėl įdomumo  smile.gif


Jeigu neklystu tai tas vadinamas turgus, bet ištikrųjų tai pagal Leila Wa Leila sieną išsidėščiusios prekyvietės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 09 23, 08:32)
Važiavau, pernai lapkričio mėn. Pirkau ekskursiją iš vietinių į Petrą  4u.gif

Gal pamenat kiek mokėjot? Iš mūsiškių perkant tai labai brangu. g.gif Ar verta aplankyt Petrą? Aš vis neapsisprendžiu-važiuot į Petrą ar dar kartą prie Negyvos jūros g.gif Į abi ko gero jau bus brangoka. Įdomu užtai vietinių kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alri @ 2011 09 24, 05:13)
Gal pamenat kiek mokėjot? Iš mūsiškių perkant tai labai brangu. g.gif Ar verta aplankyt Petrą? Aš vis neapsisprendžiu-važiuot į Petrą ar dar kartą prie Negyvos jūros g.gif Į abi ko gero jau bus brangoka. Įdomu užtai vietinių kaina smile.gif


Aš vienareikšmiškai pasisakau už Petrą thumbup.gif Nėr ką galvot, jeigu jau buvot prie Negyvosios jūros tai dabar tikrai važiuokit į Petrą. O dėl kainos tai forume rašiau, tik dabar nepamenu kiek, pasiknisiu savo užrašuose ir parašysiu 4u.gif
Radau, mokėjom 225 USD už asmenį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 24 rugsėjo 2011 - 11:08
QUOTE(Elvita @ 2011 09 23, 13:45)
Geras viesbutis toli grazu negarantuoja, kad maistas tiks tavo organizmui. Gyvenom Four Seasons Resort viesbutyje ir sunegalavau nuo juros gerybiu. Nepadejo nei jokie Mezym, nei jokie Loperamidum doh.gif Kol nesikreipiau i viesbucio gydytoja, kuris man dave egiptietisku vaistu. Nuo ju, kaip ranka nueme.

Papildyta:
Postu auksciau, berods, paaiskinau, kodel keistas  g.gif


Nera garantiju niekur, gi nesakau kad neimanoma sunegaluoti, o sakau, kad tikimybe tokia pati kaip ir bet kur kitur.

Dovis, pietus ekskursijose tikrai ne pasaka buna, as asmeniskai jose nerizikavau ir valgiau tik ryzius su svieziais pomidorais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 24 rugsėjo 2011 - 11:01