Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(the_qween @ 2011 07 26, 22:23)
http://i1187.photobu...u7/DSCN1380.jpg

va mano darbelis  ax.gif tikiuosi baigti iki mamos gimtadienio sausi...

galingas dydis. Labai spalvytės gražios
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 07 26, 21:24)
Sveika sugrizus  4u.gif



Dvi, dar atsimeni mane blush2.gif Ir daugiau pažįstamų veidelių matosi.

Aš tai siūliukus irgi susidėjus į DMC dėžutę ant DMC kortelių. Įdomu stebėti, kokia pas kiekvieną siuvinėtoją spalvų gama. Mano pavz visos kažkaip melsvai rusvos, prislopintos... Florestinos dėžutėje, žiūriu, spalvytės visos ryškios, linksmos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 07 27, 06:19)
Dvi, dar atsimeni mane  blush2.gif Ir daugiau pažįstamų veidelių matosi.

Žinoma bigsmile.gif Dar gi ne visai nupušau nuo siuvinėjimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tvikse @ 2011 07 26, 20:44)
as tai siulus susidejus i tokius permatomus maisiukus kur uzsisega virsuj ir i dezutes sudejau...
o mane va tose dezutese nervuoja tas vyniojimas ant tu laikikliu  doh.gif
na taip grazu, mazai vietos uzima, neissimeto, na bet tas nuvyniok uzvyniok zudantis doh.gif
teko cia RR'a siuvinet tai buvo siulu uzvyniotu ant tu laikikliu... na tai atleiskit, bet supratau, kad geriau jau tie siulai siektiek daugiau vietos uzims, bet vyniot vis tikrai nenoriu...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Mirciau jei man dabar reiketu suvynioti visus siulus ant riciu doh.gif O ir laiko tam gaila. Todel mano dezutej nera taip tvarkinga, kaip tu merginu, kurios suvynioja siuliukus ant riciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Monce_ @ 2011 07 26, 19:30)
Sveikos merginos, pradejau siuvineti paveiksliuka, ir labai idomu pasidare, ar visos siuvinejate DMC siuliukais? Kuo jie skiriasi nuo pvz pigesniu?  Nepykit, jei kam klausimas pasirodys kvailas, tiesiog esu pradedancioji  rolleyes.gif

as db perku anchor po 2lt,o DMC pas mane po 2.20.Anchor mano nuomone tokie pat,kaip dmc tik spalvu truputi maziau ir pigesni(cia jau pliusas) smile.gif Juoda balta spalvas perku ariadnos smile.gif ju daugiausiai reikia smile.gif
mano turtas anchor ir dmc.kruvoj siuliukai surinkti siuvinet,ariadnos atskirai laikau.dezute pirkau prie zvejybos reikmenu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 27 liepos 2011 - 09:39
Sveikos siuvinėtojos smile.gif

Prireikė ir man Jūsų patarimo. Visus darbelius iki šiol siuvinėjau su DMC siūliukais, bet dabar susiradau vieną tokią super-truper schemą, bet ten nurodyti Gamma siūliukai.. Bandžiau konvertuoti į DMC, bet tam tikrais atvejais gaunasi, kad Gamma siūliukai būna dviejų skirtingų numerių, o DMC metą vieną ir tą patį numerį... Ten turbūt labai panašūs atspalviai, todėl taip ir gaunasi.. Tai dabar ir pasimečiau, nes bijau, kad darbas nesigaus toks gražus kaip paveiksliuke sad.gif
Gal vilnietės žinote kur būtų galima tų Gamma siūliukų nusipirkti, nes turbūt surizikuočiau pirkti juos, nei paskui gailėtis, kad negražus darbelis išejo...
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 07 27, 10:30)
as db perku anchor po 2lt,o DMC pas mane po 2.20.Anchor mano nuomone tokie pat,kaip dmc tik spalvu truputi maziau ir pigesni(cia jau pliusas) smile.gif Juoda balta spalvas perku ariadnos smile.gif ju daugiausiai reikia smile.gif
mano turtas anchor ir dmc.kruvoj siuliukai surinkti siuvinet,ariadnos atskirai laikau.dezute pirkau prie zvejybos reikmenu.
user posted image


Papildyta:
oj biggrin.gif o kiek tos dezutes mazdaug kainuoja?
Atsakyti
ir kur pirkai ta zvejybine dezute? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(the_qween @ 2011 07 27, 11:59)
Papildyta:
oj biggrin.gif o kiek tos dezutes mazdaug kainuoja?

necituokim nuotrauku nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 07 26, 11:48)
Sveikos, merginos. Štai, po 2,5 metų ir aš sugrįžau į kryžiukų pasaulį.


Sveika sugrįžus, malonu matyti vėl būryje 4u.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 07 26, 12:10)
mokausi, o gal jau ir išmokau to, ko labiausiai bijojau, siuvinėjimo ant lino. Nežinau ar čia aš tokia gabi, ar čia taip lengva ant jo siuvinėti, tačiau jau kaip ir išmokau. Siuvinėju nedidelį paveikslėlį, kai baigsiu, parodysiu kas išėjo.
Siuvinėju ant DMC pilko lino (man linas kažkaip visada asocijuojasi su tuo natūraliu lietuvišku linu), kurio kaina kosminė (189 Lt už metrą)


Aišku, kad tu gabi! mirksiukas.gif biggrin.gif Bet nepaisant to, taigi lengva siuvinėti ant lino! cool.gif Aš kaskart kartoju tai visoms įsibaiminusioms.
Nežinau, kur tokį brangų liną radai... Zweigart linas kainuoja bent perpus pigiau. O jei norisi lietuviško, tai gali pasižiūrėti Panevėžio lino asortimentą. Yra parduotuvė Vilniuje prie prezidentūros (nepažiūrėjau, kur gyveni...) arba Panevėžyje. Ten 1,5m pločio linas kainuoja 30 Lt už metrą. Pirkau keletą gabalų skirtingų spalvų, tiesa, dar nesiuvinėjau, taigi negaliu pakomentuoti, kaip ten išeina...

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 26, 12:29)
O aš ateinu su savo pagražinta prijuoste rolleyes.gif Siuvinėta naudojant tirpstančią kavą. Pirmą kartą tai dariau ir buvo proga išbandyti


Super išėjo thumbup.gif Prijuostės tikrai ryškoka raudona spalva, o va šios gėlės puikiai matosi ir tinka thumbup.gif
Atsakyti
O nei viena nebande siuliuku siustis pvz is Ebay? Maciau, kad ten siulu Anchor galima parsisiusti pvz 100 vnt ir gaunasi kazkur po 0,4 lt. uz vnt. Tikrai zymiai pigiau nei pirkti pas mus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Princesė @ 2011 07 25, 14:42)
Pasirodau su savo meskuciais-metrikiukais. Vienas jau paklijuotas ant kartono ir paruostas reminti, o kitas laukia savo seimininko:)smile.gif


super gavosi, tavo toks žymiai ryškesnis nei maniškis thumbup.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 07 26, 12:29)
O aš ateinu su savo pagražinta prijuoste rolleyes.gif Siuvinėta naudojant tirpstančią kavą. Pirmą kartą tai dariau ir buvo proga išbandyti mirksiukas.gif

puiki idėja, labai gražiai gavosi 4u.gif

ir visoms kitoms po 4u.gif už nuostabius darbelius wink.gif
Atsakyti