Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir saldumynai

o as zadu 43 zmonems(dar nezinome kiek atsisakys) uzsakinesiu 5-6 kg torta
bus ir kitu saldumynu
tai nesuku galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2012 03 12, 18:57)
jei yra 2 dienos sventes tai su 100g vienam zmogui,jus neissisuksit niekaip,na nebent bus beveik visi nemegstantys saldumynu
as pati sau kepuosi ant 25zmoniu 7kg maziausiai (jei yra 2 dienos)
esu is sveciu girdejusi,buvo sventeje  apie 70zmoniu ir uzsakytas tortas 7kg,tai sako buvo kas negavo visai torto . as jau geriau daugiau padarysiu,bet paskui nebus geda,kad pritrukau torto lotuliukas.gif


Na nežinau tada, buvome draugės vestuvėse, tai ji 40 žmonių užsakinėjo 5-6 kg.
Papildyta:
QUOTE(Renalta @ 2012 03 13, 11:22)
o as zadu 43 zmonems(dar nezinome kiek atsisakys) uzsakinesiu 5-6 kg torta
bus ir kitu saldumynu
tai nesuku galvos  lotuliukas.gif


Žadu turėti ne vieną tortą per vestuves. smile.gif Todėl nesuksiu ir aš. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyske @ 2012 03 10, 11:45)
ax.gif  perskaiciau sia temute, daugumoj akcentuojama yra BIJOLA, o mane domintu atsiliepimai apie  "AIDARIDA" Kaune smile.gif
gal kam teko uzsakineti is tenais tortuka ? aciu...  ax.gif

Sveikutes, as is Aidaridos uzsisakinejau tryju aukstu torta ir siaip daznai visokiom progom ir ten uzsisakom, papuosimai ir tortai tikrai skanus, man pvz. pats skaniausias voveraite, bet ir kiti tikrai skanus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėjau paklausti gal žinot ką apie "Maisto fabriko" tortus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2012 03 13, 09:29)
thumbup.gif
Noreciau i tokias vestuves. Tortui nepataupyta  thumbup.gif

kadangi pati esu smalyze,todel manau,kad torto per daug nebuna! biggrin.gif ir vaikuciu bus nemazai ir kiekvienas svecias dar namucio gaus wink.gif planuoju viena karta teketi,todel noriu,kad mano su mb svente butu nepriekaistinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alyte82 @ 2012 03 13, 17:24)
Sveikos,
norėjau paklausti gal žinot ką apie "Maisto fabriko" tortus? smile.gif

mes ten uzsakinejome savo torta vestuvems thumbup.gif . padare pagal nuotrauka kokio norejome, patys issirinkome skonius. tortas buvo superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2012 03 13, 17:39)
mes ten uzsakinejome savo torta vestuvems  thumbup.gif . padare pagal nuotrauka kokio norejome, patys issirinkome skonius. tortas buvo superinis thumbup.gif


Geras! krai reikės išstudijuoti visas "Maisto fabriko" tortų rūšis, nes čia jos tirkai labai gerai aprašytos - ir sudėtis, ir kaina.. thumbup.gif
Atsakyti
mes tai žadam užsakinėti nedideliam mieste, kur netoli vestuves planuojamės, nes vežti bus arčiau, o pigiau gerokai negu sostinėje. skonį ir kokybę, manau, rasim ir ne blogesnį 4u.gif žadu imti irgi daugiau, kad netrūktų, o jeigu bus perteklius, galima išdalinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merope87 @ 2012 03 14, 09:53)
Geras! krai reikės išstudijuoti visas "Maisto fabriko" tortų rūšis, nes čia jos tirkai labai gerai aprašytos - ir sudėtis, ir kaina..  thumbup.gif

pas juos galit uzsakyt degustacijai, jie padaro tokius pyragaicius ir galit aba pas juos ragauti, arba veztis namo. mes su V vezemes namo ir su arbata skanavom, kol issirinkom 3 skonius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikis @ 2012 03 14, 10:36)
mes tai žadam užsakinėti nedideliam mieste, kur netoli vestuves planuojamės, nes vežti bus arčiau, o pigiau gerokai negu sostinėje. skonį ir kokybę, manau, rasim ir ne blogesnį  4u.gif žadu imti irgi daugiau, kad netrūktų, o jeigu bus perteklius, galima išdalinti  4u.gif

Cia gera mintis, as mamos irgi paprasiau, kad suzinotu, ar kas kepa tortus (ji is mazo miestelio), tai uzsakysim ten, atves mama atvykdama ir manau, kad sutaupysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_zuikis @ 2012 03 14, 10:36)
mes tai žadam užsakinėti nedideliam mieste, kur netoli vestuves planuojamės, nes vežti bus arčiau, o pigiau gerokai negu sostinėje. skonį ir kokybę, manau, rasim ir ne blogesnį  4u.gif žadu imti irgi daugiau, kad netrūktų, o jeigu bus perteklius, galima išdalinti  4u.gif


g.gif Tikrai gera mintis.. Nes mums tortą tektų vežti 56 km g.gif
Atsakyti
rekomenduociau tris vietas vilniuje:
1. elguvos gurmanai
2. bijola
3. beatrices saldumynai

visos labai labai!
Atsakyti