Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(milaaa @ 2011 08 21, 09:58)
tai, kad nera priezasties tokiems liepimams g.gif nesidomi nei atomaizeriais, nei dantu pastomis, nei kt higienos priemonemis. paziuri ir tiek 4u.gif
as is koso i ta maisiuka susidejau suvenyrinius medaus indelius po 125g, bet ten buvo uzrasas 70ml 6vnt nieko nesake bigsmile.gif is italijos 90ml indeli su anciuviais ir kt pan. dalykus smile.gif

milaaa, kaip supratau Jūs buvote Kose. Mes išskrendam jau ryt. Gal galit parekomenduot, ką lauktuvėms vežti tokio specifinio?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 08 21, 12:33)
milaaa, kaip supratau Jūs buvote Kose. Mes išskrendam jau ryt. Gal galit parekomenduot, ką lauktuvėms vežti tokio specifinio?


as atgaliniam skrydziui turejau bagaza,tai veziausi medaus, aliejaus, fetos, konservuotus saldziai pomidorus, saldziai konservuotus baklazanus, suri marinuota vyne, cinamonu sirupa, alyvuogiu, pecorino romano suri(nors italiskas, bet ten labai pigus apie 10 eur, labai megstam) blink.gif daugiau nebepamenu lotuliukas.gif

jeigu bagazo neturite, nerimauti irgi nereikia- visu tradiciniu gerybiu yra duty free, kai kurios is ju net ir zenkliai pigiau. buvo ir medaus, ir aliejaus, ir fetos, ir alyvuogiu ir ouzo bigsmile.gif buvo ir kosmetikos su alyvuogiu aliejum(pigiau nei maciau saloje) bet nedidelis pasirinkimas 4u.gif

duty free gerybes teko susikisti i viena bagazo vieneta(kitur kartais leidzia prasinesti maiseliuose, ten neleido), kuri liepe kisti i remus( bet dekui D nesvere).
dar patarimas- butent duty free(jau praejus patikrinima) nusipirkite vandens atsigerimui uz gal 0.70 eur, nes jau kai sueisite i laukimo sale, ten jis po 2-3 eur, lektuve dar brangiau 4u.gif

jei dar kas idomu, prasom i az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaa: 21 rugpjūčio 2011 - 11:55
QUOTE(milaaa @ 2011 08 21, 11:53)
jei dar kas idomu, prasom i az 4u.gif

Oi, kaip ačiū už atsakymus-einu dar į až rašyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2011 08 21, 12:33)
[b] Mes išskrendam jau ryt. Gal galit parekomenduot, ką lauktuvėms vežti tokio specifinio?

Trumpai ir aš pridėsiu komentarą. Kai skridome namo, tai oro uoste buvo tiek žmonių, kad džiaugiausi, jog yra kur stovėti - apie jokias duty free nė galvot negalvojau. Gerai, kad jau buvau ir sau, ir lauktuvių nusipirkus. Beje, jei Kaune niekas neprašė rankinio kišti į rėmus, tai Kose labai griežtai žiūrėjo. Vienas vyrukas įgrūdo per prievartą lagaminą, o ištraukt nebegalėjo biggrin.gif Kuprinių ir sportinių tašių neprašė kišti į rėmus.
Ir dar apie lauktuves. Kai buvom Zia kaimelyje ir valgėm kavinukėje, tai buvo du kartus priėję žmonės ir teiravosi apie Maria parduotuvėlę ir aliejų/medų. Nuklausėm kaip iki jos nueiti ir nuėjom pažiūrėti. Nežinau kuo maria ypatinga, daug ten nuotraukų buvo tokios bobulytės prikabinta, na o aliejaus du paskutinius buteliukus paėmėm, daugiau neturėjo. Dar neatidariau, tad nežinau ar geras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2011 08 21, 20:11)
Trumpai ir aš pridėsiu komentarą. Kai skridome namo, tai oro uoste buvo tiek žmonių, kad džiaugiausi, jog yra kur stovėti - apie jokias duty free nė galvot negalvojau. Gerai, kad jau buvau ir sau, ir lauktuvių nusipirkus. Beje, jei Kaune niekas neprašė rankinio kišti į rėmus, tai Kose labai griežtai žiūrėjo. Vienas vyrukas įgrūdo per prievartą lagaminą, o ištraukt nebegalėjo  biggrin.gif  Kuprinių ir sportinių tašių neprašė kišti  į rėmus.
Ir dar apie lauktuves. Kai buvom Zia kaimelyje ir valgėm kavinukėje, tai buvo du kartus priėję žmonės ir teiravosi apie Maria parduotuvėlę ir aliejų/medų. Nuklausėm kaip iki jos nueiti ir nuėjom pažiūrėti. Nežinau kuo maria ypatinga, daug ten nuotraukų buvo tokios bobulytės prikabinta, na o aliejaus du paskutinius buteliukus paėmėm, daugiau neturėjo. Dar neatidariau, tad nežinau ar geras  ax.gif


tai greiciausiai skridot sestadieni g.gif nes pirmadieni is koso nedaug skrydziu, tai ir zmoniu automatiskai gerokai maziau buvo smile.gif duty free potustis buvo biggrin.gif
o Nome skrenda pirmadieni, taigi...
beto, kur pasiulysit isideti ta alieju is Zia, jei zmogus tik su rankiniu skrenda g.gif
Atsakyti
o kai padarai check in i viena, puse, tai atgal daryti reiks veliau? ar pasidari i abi puses? g.gif tarp skrydziu 3 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 08 21, 19:02)
o kai padarai check in i viena, puse, tai atgal daryti reiks veliau? ar pasidari i abi puses? g.gif tarp skrydziu 3 savaites.

reikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 08 21, 22:28)

o jei lygiai dvi savaites? g.gif ar leis padaryti i abi puses? tarkim jei iskrendam antradieni, o pirmadieni daryciau check in g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2011 08 22, 08:35)
o jei lygiai dvi savaites? g.gif ar leis padaryti i abi puses? tarkim jei iskrendam antradieni, o pirmadieni daryciau check in g.gif

turetu leisti, bent jau man tai leido ir anksciau nei 14d daryti i abu galus
Atsakyti
ryanar jau kalba lietuviskai bigsmile.gif
mano ispudziai:
is Lutono velavo isskristi gal pusvalandi,prie praejimo liepe susideti maisiuka is duty free i tase ir kist i remus,buvo kuriu bagazas buvo zymiai didesnis,vos sugrudo i tuos remus,juokingai trauke su kojom primyne,nes nebenorejo islyst biggrin.gif bet vistiek praleido.o siaip daugiau skrydziu likau patenkinta smile.gif

tiesa,cia bijojau del savo kvepalu,kadangi skridom dviese su vaiku,tai vienus jam i maisiuka sudejau,kitus sau ir viskas ciki,neuzkliuvo.nes i maiseli tilpo tik du buteliukai po 100ml,ir dar tusai.labai maziukai maisiukai ax.gif beje klause ar susidejau visa kosmetika i maisiukus.
Atsakyti
nu kažkaip nieko naujo nepasakėt biggrin.gif kiek esu skridus iš Londono, tai visada dėl kosmetikos klausia smile.gif tiesa, į rėmus liepė kišt tik tad tašes, kurios atrodė didesnės smile.gif
Atsakyti
o lietuviškai kalba, man rodos, tik skrendant į Londoną biggrin.gif na gal ir į kitus Anglijos miestus biggrin.gif kai skridau į Ispanija, užteko anglų kalbos, kad visi viską suprastų biggrin.gif
Atsakyti