Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių bumas

Priminkit, kur pigių teniso kamuoliukų pirkot?( Vilniuje).

Aš tikiuosi kad pas mus nebus ilgos fotosesijos unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 07 25, 18:41)
mergaitės, negi pas nei vieną nebuvo balandžių?  blink.gif



mes per praeitas vestuves pries ceremonija ir pasidejom kampe prie baznycios. ir si karta pries cereminija, kad nebutu jokiu nesklandumu... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 07 26, 11:06)
as dejau po 10 kamuoliuku ir skyle mazinau  biggrin.gif paskutinis  kamuoliukas krito sunkiai, bet tik daugiau juoko buvo smile.gif

as dejau irgi po 10 bet galima vieniem kabinti ant nugaru o kitiems ant priekio vaizdeliai tai nerealus o ir juoko iki asaru lotuliukas.gif

na prisiruosus gamtoje buvau 5 zaidimus juos suzaidem ir visiems patiko bet tai uztruko gal kokia 1 val o kitas 3 laukem jaunieji nemate nei zaidimu nei prieje buvo ir niekas nefilmavo filmuotojas lakste ispaskos fotografo ir jaunuju beje fotosesija tai nuo jaunuju priklauso jei jau planuoja tiek laiko fotkintis tai galetu nzn organizuoti kazkokia atrakcija palydai arba palydos visai nereikia... doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Pekeitėt pašto slaptažodį?? Negaliu prisijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 07 26, 11:20)
as dejau irgi po 10 bet galima vieniem kabinti ant nugaru o kitiems ant priekio vaizdeliai tai nerealus o ir juoko iki asaru lotuliukas.gif


Gal kartais kuri turi issisaugojus video sito zaidimuko ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2011 07 26, 12:20)
as dejau irgi po 10 bet galima vieniem kabinti ant nugaru o kitiems ant priekio vaizdeliai tai nerealus o ir juoko iki asaru lotuliukas.gif

na prisiruosus gamtoje buvau 5 zaidimus juos suzaidem ir visiems patiko bet tai uztruko gal kokia 1 val o  kitas 3 laukem jaunieji nemate nei zaidimu nei prieje buvo ir niekas nefilmavo filmuotojas lakste ispaskos fotografo ir jaunuju beje fotosesija tai nuo jaunuju priklauso jei jau planuoja tiek laiko fotkintis tai galetu nzn organizuoti kazkokia atrakcija palydai arba palydos visai nereikia... doh.gif  schmoll.gif


Na del fotkinimosi ilgumo tai pas mus buvo daugiau fotografo uzgaida kaip supratau, ne paciu jaunuju...
Bet seip tikrai labai sutinku su tavo nuomone karamele smile.gif jei jau fotosesija ziauriai ilga nusimato tai gal reiketu atsisakyti tos palydos, nes bent jau pas mus tai daugelis pradejo klausineti del ko juos pasikviete vaziuoti kartu jaunieji jei su jais nei vienos bendros nuotraukos nepasidare,,,aisku mes pazaidem, prisijuokem, uzkandom apsilom ir pan, bet tikrai butu zymiai smagiau visiems kartu ir su jaunaisiais ir pazaist ir pasifotkint,,,gryzo jaunieji klest i limuzina ir jau nieko nebenori, ziauriai pavarge po tokios fotosesijos, o dar jaunajai su aukstakulniais tiek apeit tai sako koju nebejauciu...sakau tai gal dar lipam bent keleta nuotrauku bendru gamtoj pasidarom, tai sako ne ne jau mes nenorim,,,o beto jau reikia vaziuoti i sodyba,,,nu zodziu...
Kam dar tie dalykai ateityje tai sakyciau pasiderinkit ir pasitarkit su busimais jaunaisiais kad pagalvotu ir apie palyda,,,jei ilgai fotkinsis ar verta vestis visus kartu... smile.gif sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistute87 @ 2011 07 26, 09:28)
as buvai is anksto susitarusi, kad vienas zmogus uz juos atsakingas ir kai isejom i lauka iseme is dezutes ir padave juos jauniesiems, as perskaiciau tokius zodelius ir jie juos paleido smile.gif


dėkoju rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 26, 12:33)
Pekeitėt pašto slaptažodį?? Negaliu prisijungti ax.gif



kas atsitiko, merginos? unsure.gif
kodėl slapta pakeistas slaptažodis?
Atsakyti
tikrai kam niezejo nagai? kas nors tycia piktavaliskai pakeite ar vel kazka istryne kazkas ir del to buvo pakeistas???
labai daug nauju gal joms cia uzkliuvo nes tik prisijunge ir iskart prase prisijungimo?
bukim draugiskos ir geranoriskos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2011 07 26, 11:44)
Gal kartais kuri turi issisaugojus video sito zaidimuko  ax.gif  ?

http://www.youtube.c...h?v=hjNslB3raFU
vis paskaitineju, niekaip negaliu atsisveikinti su sia temute.
nu bet kuri pakeite slaptazodi, zodziu nera
daug turiu is pastuko parsisiuntusi, bandysiu sukurt nauja pasta, sukelt visa turima info. tik siandien jau to tikrai nepadarysiu. bet gal prabus sazine ir atkurs senaji slaptazodi arba pasakys naujaji?
Atsakyti
Na tai jau tikrai uz tokius darbus tai.....as norejau ikelt laikrastuka kur buvau padarius . muzikantai labai isgyre blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2011 07 26, 13:39)
http://www.youtube.c...h?v=hjNslB3raFU
vis paskaitineju, niekaip negaliu atsisveikinti su sia temute.
nu bet kuri pakeite slaptazodi, zodziu nera
daug turiu is pastuko parsisiuntusi, bandysiu sukurt nauja pasta, sukelt visa turima info. tik siandien jau to tikrai nepadarysiu. bet gal prabus sazine ir atkurs senaji slaptazodi arba pasakys naujaji?

Aciu labai uz video aciuks.gif, pagaliau supratau ir as kaip tas zaidimukas zaidziasi doh.gif nes iki tol galvoju kokios tos dezutes ir koks cia per principas, kad taip juokinga buna si zaidima zaidziant biggrin.gif
Papildyta:
P.S. Man tai eina prisijungt prie pasto senuoju slaptazodziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2011 07 26, 12:57)
Aciu labai uz video aciuks.gif, pagaliau supratau ir as kaip tas zaidimukas zaidziasi doh.gif  nes iki tol galvoju kokios tos dezutes ir koks cia per principas, kad taip juokinga buna si zaidima zaidziant biggrin.gif
Papildyta:
P.S. Man tai eina prisijungt prie pasto senuoju slaptazodziu g.gif


Man ir eina prisijungt, nieks nepakeista thumbup.gif
Atsakyti