Įkraunama...
Įkraunama...

SOS .... gal turite foto ir minčių ?...

QUOTE(benomama @ 2011 07 13, 17:22)
user posted image man sita mintis gera.


Issisaugojau ateiciai, bet siam kartui tikrai netiks, nes pirmokeliai baigia mokslo metus, cia gal labiau mokykla jau baigiant.
Atsakyti
Tai nera pasiulymu klases susitikimo tortui? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 07 15, 16:47)

manau tiktu kažkas tokio


Dekui Kirbe wub.gif nuoostabi mintis, tik as jau pasidariau doh.gif bet sita butinai issisaugosiu, labai vyriskas wub.gif
O sonus tai juostele suspaudi kas kazkiek cm ir taskiuka dedi??? Labai prabangiai atrodo. Kuo dazniausiai klijuoji? As tai gelytes snapsu prilipdau, bet tokia juosta tai nesilaikytu manau su degtine g.gif
Dar klausimukas. Kaip tokia juoda isgaini spalva, as naudoju BLACK EXSTRA ir man gaunsi violetine spalva doh.gif jau kelis kartus meginau, nors uzmusk juodos neisgaunu. Snd su degtine skiedziau dazus ir daziau, vistiek juoda nesigauna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 15 liepos 2011 - 19:26
QUOTE(Perrin @ 2011 07 15, 16:07)
Issisaugojau ateiciai, bet siam kartui tikrai netiks, nes pirmokeliai baigia mokslo metus, cia gal labiau mokykla jau baigiant.

tai gal cia kas tiks
http://www.google.ie...0l218l218l2-1l1
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 07 15, 19:29)
tai  gal cia kas tiks


Dekui, bet googl'a jau visa skersai, isilgai isnarsiau ax.gif Na, turiu viena varianta atsargoj, tuo matyt ir naudosiuos.
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2011 07 15, 19:24)
Dekui Kirbe wub.gif  nuoostabi mintis, tik as jau pasidariau  doh.gif bet sita butinai issisaugosiu, labai vyriskas  wub.gif
O sonus tai juostele suspaudi kas kazkiek cm ir taskiuka dedi??? Labai prabangiai atrodo. Kuo dazniausiai klijuoji? As tai gelytes snapsu prilipdau, bet tokia juosta tai nesilaikytu manau su degtine g.gif
Dar klausimukas. Kaip tokia juoda isgaini spalva, as naudoju BLACK EXSTRA ir man gaunsi violetine spalva  doh.gif  jau kelis kartus meginau, nors uzmusk juodos neisgaunu. Snd su degtine skiedziau dazus ir daziau, vistiek juoda nesigauna.

ten ne juostelė,o iš atskiru gabaliuku suklijuota....klijuoju vandeniu....

juoda spalva dažyta ant viršaus......
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2011 07 18, 13:41)
ten ne juostelė,o iš atskiru gabaliuku suklijuota....klijuoju vandeniu....

juoda spalva dažyta ant viršaus......

Suprasta, dar paprasciau nei as maniau
yahoo.gif nail.gif
Atsakyti
Tortu puosimo temoje buvo klausiama del ideju tortui manikiuristei:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, mergaites reikia iškepti įmones direktoriaus gimtadieniui torta. Gal turite minciu kaip galeciau papuosti? Su imones simbolika nelabai noriu, reiktu kažkaip vyriškai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 25, 11:00)
Sveikos, mergaites reikia iškepti įmones direktoriaus gimtadieniui torta. Gal turite minciu kaip galeciau papuosti? Su imones simbolika nelabai noriu, reiktu kažkaip vyriškai  g.gif


Man labai patiko saulės zuikučio tortas bosui. Tikiuosi nesupyks, kad atnešiu jį čia blush2.gif iš senosios tortų papuošimų temos blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Bet gi cia "aukštas pilotažas" unsure.gif Aš dar tiek neužaugau verysad.gif
Bet aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galėtu kas patarti kaip turėtu atrodyti tortas klasės susitikimui???
Atsakyti