Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

sad.gif
Patarkit,jau beveik menuo kaip sergu angina.Pageriau antibjotiku,tai lyg ir praejo clap.gif .Bet va siandien,truputi atsilo,o as isejau laukan plika gerkle,tai dabar vel skauda sad.gif negi vel gert antibjotikus,o gal kas zinot ir kitu gydymosi budu?Buciau labai dekinga uz patarimus. wink.gif
Atsakyti
Maza budama irgi sirgdavau bent karta i metus, paskui mama pradejo su biciu pikio spiritiniu tirpalu gerkle tepti, tai jau turbut daugiau negu 13 metu nebesergu. Skonis ir jausmas aisku slykstus, bet padeda.
Atsakyti
O ash sirgdavau ir sirgdavau ir sirgdavau 24 metus pastoviai praktishkai.. nieks nepadejo.. ishtisai gerdavau antibiotikus sad.gif . Gydytojai vis sake, kad reikia operuotis.. bet ash tokia bailiukeeee ohmy.gif .. Na bet neapsikenciau ir sia ziema issioperavau.. Apie operacija nepasakosiu blink.gif , ty perioda po jos blink.gif .. Bet dabar thumbup.gif .. Pamirshau ka reiskia gerkles skausmas, pamirshau kur guli visokios skarutes kurias rishaliodavausi pastoviai ant kaklo ziema vasara.. Fainai eiti gatve atsilapojus kakla ir nebijot kad ryt sirgsiu clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Nightingale @ 2004 07 02, 08:51)
O ash sirgdavau ir sirgdavau ir sirgdavau 24 metus pastoviai praktishkai.. nieks nepadejo.. ishtisai gerdavau antibiotikus sad.gif . Gydytojai vis sake, kad reikia operuotis.. bet ash tokia bailiukeeee ohmy.gif .. Na bet neapsikenciau ir sia ziema issioperavau.. Apie operacija nepasakosiu blink.gif , ty perioda po jos blink.gif .. Bet dabar thumbup.gif .. Pamirshau ka reiskia gerkles skausmas, pamirshau kur guli visokios skarutes kurias rishaliodavausi pastoviai ant kaklo ziema vasara.. Fainai eiti gatve atsilapojus kakla ir nebijot kad ryt sirgsiu clap.gif

Labai sudominai g.gif Papasakok apie operacija placiau wink.gif
Atsakyti
Angina ir mano draugė nuo mažens,nebuvo nei vienų metų kad ja nesusirgčiau.Birželio menesį tai tiesiog "privalomas" ritualas ja susirgt,nebuvo nei sykio tokių metų, kad ja nesirgčiau tą menesį sad.gif , ši sykį buvo taip pat,tačiau išsigydžiau per kelias dienas: kas valandą gargaliavau su druska,gerklę tepiau "Liugolio"tepalu, o kadangi dar buvo užgulusi ir nosis,tai geriau tuo pačiu Koldaktą, per 3 dienas pasveikau pilnai clap.gif Pati net nustebau, nes tas ligos dienas jaučiaus klaikiai blink.gif
Atsakyti
As pati turedavau angina po kelis kartus per metus. Dasivariau iki tiek, kad net antibijotikai nebepadedavo. Nu tada ir prisiruosiau operuotis, kai jau gerokai virs 20 buvo. Taciau gydytojas pespejo, kad pagerejimas bus tik pirmus kelis metus. Po to vis tiek gerkle bus jautri vieta, bet persalus liga gilyn eis i bronchus, plaucius.
Pati operacija kraupoka, bet neilga. Kazkaip isgyvenau ir pamirsau, ypac, kai pirmus kelis metus, kaip jau Nightingale rase, galedavau atlapu kaklu vaikscioti, vel ledus valgyti, saltus gerimus gerti ir panasiai. Po keliu metu prasidejo vel gerkles problemos. Tik isgeriu ko salto ar atsalu, tuoj i gerkle kimba. Jei nesiimu priemoniu, mol savaime praeis, tai i bronchus kimba, o tada jau kosedavau koki menesi blink.gif
Siuo metu situacija pagerejo, nes daugiau pradejau rupintis savo imunitetu: ziureti ka valgau, daugiau pasportuoti ir papildomai geriu toki naturalu maisto papilda Juice+. Nuo to momento, kai pradejau vartoti Juice+, tfu tfu tfu tongue.gif , dar nei karto su gerkle ir bronchais neturejau problemu thumbup.gif nors vel geriu saltus gerimus ir vaikstau atsilapojus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zanet: 03 liepos 2004 - 19:30
Nu operacija kaip operacija smile.gif
Nueini i operacine, atsiguli ant stalo, viskas tik pradeda suktis ir... atsibundi jau savo lovoj smile.gif
Pooperacinis laikotarpis tai toooks nelabai malonus. Spjaudaisi sau seilem,nes nuryt negali, kalbet irgi negali pirmom dienom. Ash labai daug miegojau, tai kazkaip lengviau (buvau labai nusikalusi nuo darbu). Dar atsiminkit kas kada besioperuotumet - po operacijos negalima gerti Ketanov nuo skausmo,nors jis ir geriausiai pradeda. Man gydyt to nepasake, tai ash kasdien ji geriau. Namie jau viena ryt (4d po operac) atsibudau pilna burna kraujo ir skrandis jau buvo pilnas kaip veliau paaiskejo.. Teko vel i ligonine.. Nu ten istorijos nepasakosiu, bet siaubiaka but galima sukurti mad.gif
Siaip kolkas labai dziauguiosi,kad ryzausi smile.gif
Tikiuosi kad ant bronchu nekris
Bet nesiryzti jau negalejau,nes sirgdavau ne pora kart i metus, o kokius ~6 i metus, taigi antibiotiku dozes buvo lab dideles, ten jau kruva randu buvo susidare, sunki operac buvo.. Ti vo smile.gif
Atsakyti
As tai irgi labai daznai sirgdavau angina, todel daznai tekdavo gydytis antibiotikais (taip gydytojai skirdavo), todel per laika antibiotikai ivare letini skrandzio gleivines uzdegima-kartojasi kiekvienais metais, o angina ir toliau sekmingai kartojosi - ir kuo toliau, tuo dazniau. O siemet nuejau i privatu LOR kabineta pas tokia gera gydytoja (apie ja labai geri atsiliepimai), tai iskart paeme is gerkles tepineli ir nustate nuo ko man ta angina kyla. Pasirodo, tiek gerkles, tiek skrandzio gleivineje nuo antibiotiku vartojimo,( o gal ir dar kas nors prisidejo) pas mane buvo atsirade labai daug kazkokiu streptokoku (siaip ju turi kiekvienas zmogus, bet isvedus is pusiausvyros virskinimo sistema ju padaugeja ir del to kyla visokios anginos, bronchitai, ausies uzdegimai ir t.t.). Gydytoja pasake kad del sios priezasties angina kyla labai daug zmoniu, bet labai daznai nesiaiskinama pati priezastis, o siuloma paprasciausiai angina issioperuoti - kas dazniausiai ne tik nepadeda (nebent kaip jau mineta, kelis metus), bet dar ir didesniu bedu pridaro. Man gydytoja pasake - reikia atstatyti zarnyno mokroflora (tai uztruks apie puse metu - metus), tada dings ir visos anginos. O profilaktiskai, kad nepultu jokios infekcijos priskyre homeopatiniu lasiuku. Tai tikrai geriau nei gerti antibiotikusi! Pati savo kailiu jauciu, kad gydytoja teisi (jau nuo kovo menesio gydausi, tai ir rezultatas pradeda matytis). Tai va, siulyciau visu pirma nuejus pas gydytoja paprasyti kad paimtu tepineli, nes butent is jo ir nustatoma pati ligos priezastis ir kaip reiktu gydytis. Tikiuosi kazkuo buvau naudinga... wink.gif
Atsakyti
As irgi tokia pati - "anginine".. tik as turiu diagnozuota Letini tonzilita.. t.y angina istisai. Organizmas tiek prisitaikes, kad temperatura jau nebekyla, tik siaip paskauda gerkle blogiausiais momentais ir sanarius "susuka". O gerkle atrodo, kaip votis - tonziles pilnos puliniu, nors as, kaip sakau ir nieko nejauciu.
Kol nepasigimdziau, tai taip ir vaiksciojau jau kokius 5m su tokia gerkle.. pasigimdzius pediatre liepe gerkle susitvarkyti, nes visi tie brudai (pas mane gyvena auksinis stofilokokas ir dar kokis tai streptokokas) per piena lialiai siek tiek nukeliauja ir jos virshkinimo sistema ishbalansuoja... del to kankinames su visokiais pilvo putimais, nevirskinimais ir pan.
Taigi nuejau as i Fabijoniskiu seimos med. centra pas doc. Lesinska (sako labai geras ir malonus, bei turintis "lengva" ranka gydytojas) - jis paziurejes pasake, kad antibijotikai man pades tik kokiom 2 savaitem. (o pries tai visa laika mane antibijotikais visokios daktares ir trucijo) Isvada - reikia pjaut tonziles lauk, nes tu puliu is tos vietos kitaip neiskrapstysi.
Na tonziliu ispjovimas ne tik pasalina susirgimo angina galimybe - daug rimciau yra nuolatines anginos pasekmes - susilpneje sanariai ir shirdis!! Todel jei sergama 2 ir daugiau kartu per metus angina ja rekomenduoja ispjaut.
Aisku ishpjovus tonziles, pershalus bacilos neturi kur "uzhsikabinti" ir keliauja tolyn: gerkle, bronchai, plauciai ir pan.. todel reikia netgi daug daugiau saugotis, nei sergant letiniu tonzilitu.

Morale: jei pastebite, kad vis dazniau ir dazniau sergate angina - kreipkites i gera gydytoja profesionala (geriausia privaciai, o ne poliklinikose, nes ten "konvejeris") kur jum padarys tepineli ir paziures kas "ishauga". Jei nebus diagnozuotas letinis tonzilitas - yra shansu ishsigydyti specialiai ta "bruda" naikinanciais antibiotikais arba "organizmo subalansavimu", kaip jau kazkas rase.

SEKMES!
Atsakyti
Uj,net jau nepamenu kiek metu turiu letini tonzilita.
Susergu butinai rudeni,kazkaip paskauda biski gerkle ir tiek dabar.
Nuolat turiu stengtis nevalgit resutus,semkas.Nes kai prilenda tada pilna prilenda i skilutes,po to nekaip jauciuosi.
Negaliu pjauti,nes sirdis nesveika,tai tenka gert antibijotikius kai susergu.

O dabar susirgo mano dicke 10metu.Jai puliojanti angina,jau savaite kaip serga.Matyt yra persiduodanti is kartos i karta,nes mano mama taip pat serga letini angina.
Atsakyti
QUOTE (Natalija @ 2004 07 09, 22:50)
O dabar susirgo mano dicke 10metu.Jai puliojanti angina,jau savaite kaip serga.Matyt yra persiduodanti is kartos i karta,nes mano mama taip pat serga letini angina.

Is tiesu - persiduoda tas stafilokokas ar streptokokas, kuris sukelia angina. Be to einantis "is kartos i karta" jis tampa vis atsparesnis antibijotikas - del to ta angina ir "paveldima" smile.gif
Atsakyti
siaip del anginos pjovimo labai gerai reik pamastyt, ir man neleido LOR jos pjaut. nes tonziles turi apsaugine funkcija. Vienam pazystamui ispjove, tai dar daugiau bedu atsirado. O as tai norejau paklaust to privataus LOR kabineto numerio Elvos. nes man gerklej jau kokis puse metu gyvena auksinis stafilokokas, kurio neina isnaikint antibitokias, nors kai padaro paseli, tai rodo kad jautrus dar kai kam. Vat labai noreciau ji isgyvendinti is gerkles.
Atsakyti