Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...


as gaminu i zele zieda tw arba i tortine, imu litra ar 900g jogurto, 2 pakelius skoniu zele istirpinu 400 vandens, atsalus zele, supilu jogurta, pridedu dar saldytu uogu..galima sitaip kaip torta gaminti, su biskvitu
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2011 11 15, 11:47)
o tai kaip padaryti?  ax.gif  4u.gif

Sveikutės. smile.gif Yra toks geras cukrus tam reikaliukui.
Želė cukrus „Multi“. Išsamiau ir to produkto foto yra tame puslapyje:
http://www.dansukker...odu...iā€œ.aspx
Sėkmės.
Papildyta:
QUOTE(MEET @ 2011 11 15, 21:11)
as gaminu i zele zieda tw arba i tortine, imu litra ar 900g jogurto, 2 pakelius skoniu zele istirpinu 400 vandens, atsalus zele, supilu jogurta, pridedu dar saldytu uogu..galima sitaip kaip torta gaminti, su biskvitu


Na jūs merginos šaunuolės bigsmile.gif . Džiaugiuosi , kad taip šauniai darbuojatės.
Beje, žele tortai netik skanu, gražu, gaivu, bet ir sveika mūsų nagučiams, plaukams..


 ! 
Nuotraukos necituojamos !!!

moderatorė irmulia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 16 lapkričio 2011 - 14:21
mergaites gal padesit, atleiskit jei mano klausimas atrodys kvailas blush2.gif bet zeliukuose as naujoke visiska, darydavau tik is pakelio zele, o dabar sumasciau padaryt sloksnuota torciuka ir noriu i grietineles krema deti zelatina bet kai idedu man ji tokias snarg... ten susoka (atsiprasau uz issireiskima, bet jis geriausiai apibudina ta konsistencija) ir nebesustingdina, kaip daryt kad ismaisyciau normaliai? Aciu kas napatinges man patarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 16, 14:22)
mergaites gal padesit, atleiskit jei mano klausimas atrodys kvailas blush2.gif bet zeliukuose as naujoke visiska, darydavau tik is pakelio zele, o dabar sumasciau padaryt sloksnuota torciuka ir noriu i grietineles krema deti zelatina bet kai idedu man ji tokias snarg... ten susoka (atsiprasau uz issireiskima, bet jis geriausiai apibudina ta konsistencija) ir nebesustingdina, kaip daryt kad ismaisyciau normaliai? Aciu kas napatinges man patarti smile.gif

Matyt labai skiriasi grietineles ir zele tempetatura. Turi jas maximaliai priartinti. Galima garu voneleje pasildyti ar mikrobangineje ir gerai ismaisyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AKOS @ 2011 11 15, 22:49)
Sveikutės.  smile.gif  Yra toks geras cukrus tam reikaliukui.
Želė cukrus „Multi“.

as taip ir galvojau, tik norejau patvirtinimo wink.gif aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2011 11 16, 15:48)
Matyt labai skiriasi grietineles ir zele tempetatura. Turi jas maximaliai priartinti. Galima garu voneleje pasildyti ar mikrobangineje ir gerai ismaisyti 4u.gif

aisku, bet va jei zelatina gerai atvesinsiu tai jis stingti prades, o plaktos grietineles kremo gi nekaitinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 16, 14:56)
aisku, bet va jei zelatina gerai atvesinsiu tai jis stingti prades, o plaktos grietineles kremo gi nekaitinsiu g.gif


pergreit stingsta,arba lėčiau supilti reikia želatiną arba perstirpi ji būna padaryta todėl iškart traukia,dar gali būti taip jei kremą ištraukiat iš šaldytuvo ir pilat karštą želatiną,tada kremas tegul kambario temperatūrą įgauna g.gif tiek iš savo patirties esu pastebėjus g.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliukas13 @ 2011 11 16, 16:07)
pergreit stingsta,arba lėčiau supilti reikia želatiną arba perstirpi ji būna padaryta todėl iškart traukia,dar gali būti taip jei kremą ištraukiat iš šaldytuvo ir pilat karštą želatiną,tada kremas tegul kambario temperatūrą įgauna  g.gif  tiek iš savo patirties esu pastebėjus  g.gif

aciukas, butinai bandysiu, cia tas var. jauciu ka perstipri blush2.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz patarimus smile.gif
Stai mano vakarykstis bandymas thumbup.gif
Gavosi tikrai super, ypac tas "biskvito" sluoksniukas toks niam niam.
Pirma kart bandziau ji. Gal kam bus idomu-sokoladiniai sausainiai "gaidelis" sutrupinti iki "miltu" sumaisyti su svietu ir bananu.
user posted image
user posted image
Sluoksniukai nelabai lygus nes dariau ant nepilnai sustingusios zele jau labai velai tai skubejau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 17 lapkričio 2011 - 09:46
QUOTE(ramune.v @ 2011 11 17, 09:45)
Stai mano vakarykstis bandymas thumbup.gif

labai skaniai atrodo bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2011 11 17, 10:47)
labai skaniai atrodo  bigsmile.gif  4u.gif

tikrai taip ir yra smile.gif
Atsakyti
ramune.v,tikrai atrodo labai skaniai. As irgi jau uzsipyliau vandeniu zele,leksiu iki pardupotuves pirkti jogurto ir gaminsiu. Bandysiu gal i tarpus kokio sokoladinio kreko idet.Kaipadarysiu ikelsiu nuotrauka mirksiukas.gif
Atsakyti