Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų aksesuarai

na ir dar grozis is vilnos user posted image
Atsakyti
Sveikos, labai grazus visu darbeliai wub.gif
Noreciau savo mazyei padaryti segtukus garbaneles, taciau nezinau nuo ko pradeti, gal zinote kur yra aprasyta ar parodyta, kaip tai daryti?
Atsakyti
Sveikos, jau daug laiko ieškau, bet niekur nerandu metalinių kūgio formos plaukų segtukų ar gumyčių, net nežinau, kaip pavadint lietuviškai. Gal žinote, kur tokias pardavinėja Vilniuje ir Kaune?
Įmetu nuotrauką, gal būsit mačiusios smile.gif Ačiū!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Medvilne @ 2012 10 28, 21:18)
Sveikos, jau daug laiko ieškau, bet niekur nerandu metalinių kūgio formos plaukų segtukų ar gumyčių, net nežinau, kaip pavadint lietuviškai. Gal žinote, kur tokias pardavinėja Vilniuje ir Kaune?
Įmetu nuotrauką, gal būsit mačiusios smile.gif Ačiū!


Labai ne ten papuolėt tongue.gif Bandykit klausti čia O šiaip siūlyčiau ieškoti ebay, kažin ar Lietuvoje jų jau yra.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
mano paskutinysi darbas i plaukus ax.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai originalu,Mamukas Indriukas wub.gif

Mano 4u.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti

4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2012 11 07, 15:32)
4u.gif 

thumbup.gif wub.gif Žiū mamulka, pakeitei hobio kryptį, bet rankas auksines turi, tai viskas TOBULA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 11 07, 19:32)
thumbup.gif    wub.gif Žiū mamulka, pakeitei hobio kryptį, bet rankas auksines turi, tai viskas TOBULA  thumbup.gif

iki tobulybes dar tolokai,bet aciu uz malonius ausiai zodzius 4u.gif krypties nepakeiciau tik prapletineju vis akirati mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamukas Indriukas, labai gražūs lankelis! thumbup.gif Dėja, kad aš negaliu lankulius nešiot blush2.gif
štai mano paskutiniai darbeliai:
user posted image

mažylei
user posted image

ir dar rinkinukas
user posted image
Atsakyti