Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(MEET @ 2011 07 20, 18:31)
stai mano pyragas..labai skanu, tik sekanti karta deciau maziau serbentu...ryt bandysiu su avietem


merginos, o sis pyragas gaunasi dregnas ar sausas? as noreciau dregnesnio tokio.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 07 20, 19:35)
tiesiog pakepinti migdolu riesutus sausoje keptuve? savaitgali bandysiu gamintisi tingini.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aguonėlės keksiukai


Reikės:
150 g balto šokolado
200 ml pieno
250 g miltų
2 a.š.kepimo miltelių
2 kiaušinių
75 g cukraus
10 g vanilinio cukraus
75 ml aliejaus
250 g serbentų


Ruošiam:
Piene ištirpinam šokoladą. Dubeny susimaišom kiaušinius, cukrų, vanilinį cukrų ir aliejų. Įpilame ir išmaišome pieną su šokoladu. Dedam miltus išmaišytus su kepimo milteliais. Palengva sudedame ir išmaišome serbentus. Kepti 180 l. įkaitintoje orkaitėje apie 25 min.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(@giedrute@ @ 2011 07 20, 08:10)
Karamelinis tinginys

Ingredientai:

1 indelis "Rududu"
3 pakeliai sausainių "Gaidelis" (gali buti ir kitokie)
1 pakelis sviesto

Gaminimas:




norejau paklaust del sviesto, pakeli tai 125 gr ar 200g? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vabaliukste @ 2011 07 21, 15:48)
norejau paklaust  del sviesto, pakeli tai 125 gr ar 200g?    4u.gif

200 gr mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2011 07 21, 13:53)

dekui 4u.gif , begu daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myciute @ 2011 07 21, 09:20)
merginos, o sis pyragas gaunasi dregnas ar sausas? as noreciau dregnesnio tokio....  blush2.gif

trapu labiau primenantis, man siandien jis dar skanesnis....kepsiu dar kart, tik desiu mazai serbentu, nors siandien jis visai kitokio skonio ir rugstele labai skaniai, kai karstas -tai astriau rugstu ax.gif

nusipirkau krekeriu zuvyciu, eisiu tingineli su jais pirma karta daryt..radau karamelizuoto kondensuoto pieno, pasirodysim rezultata
Atsakyti
Merginos aš čia truputį ne į temą, bet tikiuosi čia atsakymo greičiausiai sulaukt blush2.gif Gal kuri žinote koks būtų atitikmuo HEAVY CREAM? Ar čia būtų grietinėlė ar kažkas kitko? Skaitau vieną angliška maisto tinklaraštį ir užtikau labai fainą receptuką, tik nežinau kaip išverst šį ingridientą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2011 07 16, 14:46)
kiekvienais metais kepu si pyraga,man jis tobulas wub.gif aciu aguonelei 4u.gif



wub.gif Nuotraukos mane suviliojo išbandyti šį pyragą... Ir jis labai patiko, tik raudonųjų serbentų dėjau per pusę mažiau nei nurodyta recepte, nes mažiau turėjau, bet mūsų skoniui rūgštelės pilnai užteko thumbup.gif
Padėkos keliauja Aguonėlei wub.gif už pasidalintą receptuką ir Jolka999, kad parodė tą receptuką skaniomis nuotraukomis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 liepos 2011 - 06:51
QUOTE(Linucia @ 2011 07 22, 08:12)
wub.gif Nuotraukos mane suviliojo išbandyti šį pyragą... Ir jis labai patiko, tik raudonųjų serbentų dėjau per pusę mažiau nei nurodyta recepte, nes mažiau turėjau, bet mūsų skoniui rūgštelės pilnai užteko thumbup.gif
Padėkos keliauja Aguonėlei  wub.gif už pasidalintą receptuką ir Jolka999, kad parodė tą receptuką skaniomis nuotraukomis wub.gif

o, sakykit, kuo jis toks nuostabus ir stebuklingas?
nes esu toki kepus su slyvom - ne kazkas.. eilinis paprastas pyragas, nevertas nei dusavimu, nei dejavimu smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2011 07 22, 08:10)
o, sakykit, kuo jis toks nuostabus ir stebuklingas?
nes esu toki kepus su slyvom - ne kazkas.. eilinis paprastas pyragas, nevertas nei dusavimu, nei dejavimu smile.gif)

o man nesigavo beze blush2.gif . matyt i baltymus pkaliuvo tryno ir niekaip nepavyko iki standumo isplakt. kai supyliau viska ant pyrago, kiausiniai su cukrum susigere i pyraga... tik uogos liko smile.gif Siaip pyragas skanus, tik kadangi beze nebuvo, tai pasidare per saldu, nes skystis saldus kiausiniai susigere i pyraga... o serbentu maziau turejau. tai man saldoka, bet valgoma smile.gif kitakart bandysiu sekmingiau ta beze padaryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2011 07 21, 23:42)
Ar čia būtų grietinėlė ar kažkas kitko?

Grietinėlė
Atsakyti