Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE (agneklimjan @ 2004 06 28, 23:51)
Mano vaikiukui tik gimus anyta nuvare uzsakyt jam horoskopa-siaip ji megeja visokiu "monu". Veiksmas Klaipedoj, kaina apie 50Lt, sudaryta rusiskai (nemanau, kad mano vaikis kada nors ji perskaitys pats unsure.gif ).

Speju, kad tas horoskopas gali buti sudarytas ne zmogaus o kompiuterines programos pagalba. dry.gif Kadangi astrologines programos buna anglu arba rusu kalba. As labiau vertinciau horoskopa, sudaryta tikro astrologo.
Atsakyti
draugė užsakinėjo seniai pas Zalatorienę asmeninį horoskopą, liko patenkinta, o kita draugė tiesiog šiaip ėjo pas ją, tai nusivylė, va ir žinok unsure.gif , Azanovą tai aš asmeniškai pažįstu, bet dėl tokių paslaugų dar nesikreipiau rolleyes.gif
Tėvai buvo pas kažkokią Vaivą, tai sakė, kad viskas pildosi.
Atsakyti
Lengvute, Vaiva yra būrėja (buria iš kortų), o ne astrologė, bet aš labai norėčiau nueiti pas ją, gal gali sužinoti kaip su ja susisiekti ir kiek ji ima?
Atsakyti
QUOTE (elia @ 2004 06 29, 09:00)
Lengvute, Vaiva yra būrėja (buria iš kortų), o ne astrologė, bet aš labai norėčiau nueiti pas ją, gal gali sužinoti kaip su ja susisiekti ir kiek ji ima?

mane irgi domina informacija apie Vaiva wink.gif
Atsakyti
Buvau aš pas Vaivą, mano vestuvių datą gana tiksliai nusakė, o tuo metu kai ėjau, dar nė kalbų apie vestuves nebuvo rolleyes.gif . Dar sakė ir kitų dalykų, bet pakolkas dar niekas neišsipildė, bet dar yra laiko smile.gif .

Tai va, Vaiva turi saloną Vilniuje, Fabijoniškėse, L.Giros g. Tel. 248 09 10.

Ot reklamą jai darau laugh.gif .

Dar tiesa, dėl kainos. Vienas seansas 50 Lt. Aš buvau taro kortomis burtis, bet tiek pat kainuoja ir auros nuotrauka, ir dar kažką daugiau ji daro, bet čia jau ji pati gali labiau papasakot wink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnele: 29 birželio 2004 - 14:59
O vieno seanso pakanka? g.gif Tik ateiti pranausauja ar ir apie praeiti suspeja pasakyt?
Atsakyti
Mano teta astrologe,tai man padare asmenini.Pati labai gilinaus,skaiciau literatura.Daug kas sutampa,bet nuspejo ir nemoloniu dalyku,taigi gyvenu su baime vis ir prisimenu nuolat sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 06 29, 21:21)
Mano teta astrologe,tai man padare asmenini.Pati labai gilinaus,skaiciau literatura.Daug kas sutampa,bet nuspejo ir nemoloniu dalyku,taigi gyvenu su baime vis ir prisimenu nuolat sad.gif

Ta baime, laukimas ispranasautos nelaimes labiausiai ir gasdina... Del to as grieztai: jokiu bureju ir ekstrasensiu umn.gif wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1088533630[/mergetime]
Jokio malonumo gyventi ir laukti nelaimes... Zinojimas nepalengvina gyvenimo siuo atveju.
Atsakyti
aš tai pati pasidariau savo ir šeimos horoskopą, aišku ne tokį tikslų kaip gerai žinomi astrologai daro ir man atitiko, bet labiausiai man patinka ir atitinka su skaičiais (numerologija) smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Atra @ 2004 06 29, 21:46)
aš tai pati pasidariau savo ir šeimos horoskopą, aišku ne tokį tikslų kaip gerai žinomi astrologai daro ir man atitiko, bet labiausiai man patinka ir atitinka su skaičiais (numerologija) smile.gif

Speju, kad Tu gerai ismanai astrologija, jei pati galejai pasidaryti horoskopa, idomu labai butu ismanyti tokius dalykus, bet si karta norejau paklausti apie numerologija - kaip paciai butu galima isanalizuoti save ir artimus, gal galetum rekomenduoti kokia knyga ar internetini adresa? Dekui smile.gif
Atsakyti
Truputi domiuosi numerologija. Dazniausiai zmogaus asmenybe tyrineju pagal Pitagoro psichomatricas, kompe turiu programa,kuri labai greit apskaiciuoja reikalingus psichomatricos skaicius,nereikia paciai vargti,belieka tik surasyti i langelius.Kitus skaiciavimo budus naudoju reciau,nors tiksliam skaiciavimui ir apibendrinimui reikalingi visi metodai kartu.
Lietuviu kalba yra isleistos 4 S.Špirkausko knygeles is numerologijos serijos.Ten viskas aprasyta gana siaurai,bet pradziai visai nieko pasipraktikuoti rolleyes.gif. dar turiu is drauges gautus uzrasus,ji rimtai mokesi numerologijos.
Ziniu dar labai truksta,reikia rimtai kibti i situos mokslus,bet vis laiko pritruksta.O siaip,teisingai apskaiciavus apie zmogu galima pasakyti labai daug. Ir teisingai smile.gif .
Dar galima pasiskaityti lietuviskame saite http://www.powerstre....com/lt/magija/.
Yra daugybe anglisku saitu,bet negaliu dabar surasyt,labai inetas streikuoja blink.gif,vos sita zinute issiunciau.
Atsakyti
QUOTE (indreja @ 2004 06 30, 00:00)
Truputi domiuosi numerologija. Dazniausiai zmogaus asmenybe tyrineju pagal Pitagoro psichomatricas, kompe turiu programa,kuri labai greit apskaiciuoja reikalingus psichomatricos skaicius,nereikia paciai vargti,belieka tik surasyti i langelius.Kitus skaiciavimo budus naudoju reciau,nors tiksliam skaiciavimui ir apibendrinimui reikalingi visi metodai kartu.
Lietuviu kalba yra isleistos 4 S.Špirkausko knygeles is numerologijos serijos.Ten viskas aprasyta gana siaurai,bet pradziai visai nieko pasipraktikuoti rolleyes.gif. dar turiu is drauges gautus uzrasus,ji rimtai mokesi numerologijos.
Ziniu dar labai truksta,reikia rimtai kibti i situos mokslus,bet vis laiko pritruksta.O siaip,teisingai apskaiciavus apie zmogu galima pasakyti labai daug. Ir teisingai smile.gif .
Dar galima pasiskaityti lietuviskame saite http://www.powerstre....com/lt/magija/.
Yra daugybe anglisku saitu,bet negaliu dabar surasyt,labai inetas streikuoja blink.gif,vos sita zinute issiunciau.

Aciu labai uz informacija biggrin.gif
Atsakyti