Įkraunama...
Įkraunama...

Svotai

Super serialas. Man ir šiaip dauguma rusų, ukrainiečių serialų bei filmų labai patinka.smile.gif
Atsakyti
Visiems pritariu, ''Сваты'' - puikus, nuotaikingas be galo seimyninis serialas thumbup.gif Tokie vienetiniai... kaip ir "Не родись красивой", cia humoro ir per akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visgi: 12 rugpjūčio 2011 - 18:28
Rusisku siaip nemegstu ziuret , o sita netycia uzmaciau ir tiek prisijuokiau tai patiko thumbup.gif thumbup.gif kai jis tik prasidedawo isjungdawau o tasyk taip netycia isejo kad teko paziuret ir super thumbup.gif thumbup.gif db kai turiu laiko paziuriu , pasijuokiu thumbup.gif
Atsakyti
Toks klausymukas blush2.gif : O jum patinka,kaip serialas (sitas) igarsintas(lietuviskai)? Ar geriau butu palike subtitrus? g.gif
(nes dauguma,manau,rusiskai supranta) Ir idomiau ziuret bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2011 08 13, 11:12)
Toks klausymukas  blush2.gif : O jum patinka,kaip serialas (sitas) igarsintas(lietuviskai)? Ar geriau butu palike subtitrus?  g.gif
(nes dauguma,manau,rusiskai supranta) Ir idomiau ziuret  bigsmile.gif

Man asmeniskai nepatinka, jau geriau butu su subtitrais. Tai sakau dar ir todel kad as visas ju dalis esu perziurejusi jau zymiai zymiai anksciau per rusiskus kanalus ir net atsisiuntus buvau, ir tik rusu kalba.
Bet zinoma gal kazkas rusiskai nesupranta ar blogai supranta tai tada jau suprantama, geriau ziureti lietuviskai nei visai neziureti.
Yra ir Новогодние сваты (2010) http://tv-filmi.net/...svaty-2010.html
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2011 08 13, 10:12)
Toks klausymukas  blush2.gif : O jum patinka,kaip serialas (sitas) igarsintas(lietuviskai)? Ar geriau butu palike subtitrus?  g.gif
(nes dauguma,manau,rusiskai supranta) Ir idomiau ziuret  bigsmile.gif

Žymiai įdomiau žiūrėt orginalo kalba, kai ją supranti. Todėl su vyru pasirinkom ne TV3, o RTR, per kurią ką tik 2 savaites rodė "Svotai-4" rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai irgi ju tokios frazes buna,kad neisversi i lietuviu kalba tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juliciukas666 @ 2011 08 13, 13:18)
Man tai irgi ju tokios frazes buna,kad neisversi i lietuviu kalba  tongue.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labai fainas serijalas,stengiuosi pasižiūrėt,kiek neužmirštu ir per RTR rodė net po dvi valandas,tai nuo pusės devynių šast į lovikę abu su MB ir kvatojam,jis pas mane iš viso rusiškų filmų gerbėjas
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Oj,pradejau dar nuo pirmos serijos ziuret. blush2.gif
O vat per tv3 vistiek "nelimpa" schmoll.gif
Atsakyti
O man kažkaip pabodo jau žiūrėti unsure.gif Iš pradžių buvo įdomiau kažkaip smile.gif
Atsakyti