Įkraunama...
Įkraunama...

AFS mamytės

QUOTE(Liutukeee @ 2011 08 23, 18:20)
Bet kainos jauciu bus lietuviskos. blush2.gif


as tai va atsikasiau per www.nextdirect.com uzsakinejau, i leitua siuncia uz 5 eurus, tai jei pas mus netycia kainos butu lietuviskos, tai europietiskom cia galima, vietoj pasimatavus smile.gif
Atsakyti
na ziuresim kokios kainos smile.gif))
lauksim ispardavimu smile.gif))
Atsakyti
Labutis, dekui visiems mamukams uz sveikinimus ax.gif Savijauta po truputeli gereja, jau norisi gyventi lotuliukas.gif

Zose123 pilnai tave suprantu del remontu mirksiukas.gif , mes padirbeje name griztam dulkini iki ausu, jei taip reiktu gyventi butu sudetinga doh.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos!! biggrin.gif

Dreziuke labai labai sveikinu su laukimu 4u.gif
Mes irgi gal rudeni uzplanuosim jau antra mazyli..
Krastysimes pas mano mama, kad padeti jai su sveikata ir finansais..nors ir labai nenoriu, bet siuo meti kitaip neiseina, bet mastom, kad vaiku del to atsisakyti ir negimdyti neverta smile.gif

Begu skaityti, kaip jus gyvenat smile.gif
Mes gerai, Bernardas didleis ir labai aktyvus..keliasi 5val ryto kaip ir visa gyvenima, tai vakare as jau be pulsio..
Pradejau joga lankyti, tai labai patinka. ir nescia planuoju vaikscioti.
Labai patrauke ant knygu taip sakant..skaitau kai tik galiu..versliuka savo planuoju po truputeli, o tai rudeni baigsis mano pinigai, norisi kazkokios mielos veiklos. vaiko i darzeli neleisim dar tai taip ir gyvenam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese22 @ 2011 08 25, 14:27)
versliuka savo planuoju po truputeli, o tai rudeni baigsis mano pinigai, norisi kazkokios mielos veiklos. vaiko i darzeli neleisim dar tai taip ir gyvenam smile.gif

Kuo zadi uzsiimt? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 08 25, 20:26)
Kuo zadi uzsiimt? rolleyes.gif


joo ir man idomu
as irgi planuoju kazka savo smile.gif nes po sitiek metu atostogu nieks nenores manes i darba priimti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zose123: 25 rugpjūčio 2011 - 20:01
QUOTE(zose123 @ 2011 08 25, 21:01)
joo ir man idomu
as irgi planuoju kazka savo  smile.gif nes po sitiek metu atostogu nieks nenores manes i darba priimti g.gif

Na kokios jus drasuoles! thumbup.gif Man tai jau bloga nuo savo verslo.Dirbciau bet ka,tik ne verslu uzsiimciau,na nebent tokiu kur atsakomybes mazai.O kai pas mane-tai doh.gif Visalaik turiu galvot,nervuotis,zodziu darbas visa para. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Oi mano verslas toks tarp malonumo ir galimybes kazka uzdirbti, bent jau pradziai.
Zadu kurti ivairius daiktus i namus. Kas tik saus i galva smile.gif
Jau turiu logotipa, reiks uzsakyti etiketes ir ieskoti laiko kurybai biggrin.gif
Man tiesiog patinka ir pabandysiu kazka parduoti.
Mes su vyru sutare, kad i samdoma darba negrisiu, jis leidzia rupintis namais ir seima ir dirbti tik tiek kiek noriu ir turiu laiko..tikrai del to labai dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese22 @ 2011 08 26, 09:27)
Oi mano verslas toks tarp malonumo ir galimybes kazka uzdirbti, bent jau pradziai.
Zadu kurti ivairius daiktus i namus. Kas tik saus i galva smile.gif
Jau turiu logotipa, reiks uzsakyti etiketes ir ieskoti laiko kurybai biggrin.gif
Man tiesiog patinka ir pabandysiu kazka parduoti.
Mes su vyru sutare, kad i samdoma darba negrisiu, jis leidzia rupintis namais ir seima ir dirbti tik tiek kiek noriu ir turiu laiko..tikrai del to labai dziaugiuosi smile.gif

Tada thumbup.gif Kai darbas patinka ir teikia pasitenkinima-tai geriau ir buti negali.Na dar jei ir pinigus nesa. smile.gif

Mano vyras kazkada irgi norejo,kad priziureciau namus,vaika(pirmaji),nedirbciau,bet paskui kazkodel persigalvojo. doh.gif Na aisku cia jam jo mama prikalbejo,o jis kazkaip kartais jos paklauso-tai blush2.gif blush2.gif blush-anim-cl.gif2:Ai,bet nesvarbu.Bet vat noreciau turet patinkanti darba,kad ir nedaug uzdirbciau,bet ,kad nereiktu istisai galvot apie darba.Dabar tai praktiskai neuzdirbu nieko(pravazineju viska doh.gif )-sunkmetis gi. smile.gif O darbo daug.Su vaikais neimanoma normaliai dirbt.Istisa para reik galvot apie darba. blush2.gif Na zodziu beveik vien minusai. blush2.gif
Atsakyti
Jooo...tureti kelis vaikus ir rupintis viskuo ir dar dirbti..moteriai tikrai daugokai..nes man atrodo tada viska padarai apytiksliai..aisku geriau maziau darbu bet kokybiskiau. Taip gerai kaip gali daug demesio skirti vaikams, vyrui, maistui namams..juk tada visiems gera smile.gif Reikia kad vyrai daugiau uzdirbtu lotuliukas.gif Uz du lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,visos mamytes ir jusu rupesteliai!
Buvau nuo jusu visai atitrukusi visa vasara,net naujos temeles nezinojau,gerai, kad Fedes i pagalba suskubo.Mano dickis auga puikiai,visa laika stengiames buti gryname ore,po to geriau miega,o valgo irgi gerai,geriau nei vyresnis brolis. Visa vasara nesirgom-labai dziaugiuosi tuom.
Sakyciau ,daug kalba,sakinukais is dvieju zodeliu;duoti gerti,tik,zinoma, netaria r,ir kt.raideliu,jau daug idomesnis amziaus tarpsnis prasideda.Bet man ,kaip mamai,nera lengva.Broliukas nenori pabuti,o jei palieku tai is karto mazius uzsigauna.Brolis nenori dalintis su mazuoju,vyresnysis daug ''oziu'' turi.Turiu labai protingai islaviruoti tarp ju.. .,o nervu kiek reikia???!!!I lopseli dar neisim,man gaila savo meiles, taip mamyte vadina maziukas ,dar noriu pasidziaugti su juo namuose,nors ir man kvepia rudeni darbelis.Vyr.brolis stovi ant sprando ir duok jam kompa.Tiek si karteli,dabar palaikysiu ritma,tikiuosi.
Visoms grazios rugsejo 1-sios sventes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spuogelis: 27 rugpjūčio 2011 - 13:45

Mergaites, turiu klausima... Leidausi vakar vaistukus...ir matyt i kraujagysle pataikiau.... Pradejo begti kraujas ir gana smarkiai,,, uzspaudziau...bet issikruvinau nemazai doh.gif bijau ,kad ir vaistai isbego g.gif nieko nebus blogo??? Labai pergyvenu
Atsakyti