Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip susiradote savo auklę?

Apklausa: Kaip susiradote savo auklę? (60 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
man vis padedavo priziureti drauge-tiesiog is draugiskumo.o kai ji istojo i magistra ir negavo darbo-as jai pasiuliau dirbti pas mus aukle. ji sutiko! thumbup.gif
Atsakyti
Per supermamą thumbup.gif
Atsakyti
Turėjau iš pradžių valandinę auklę, o kai susiradau darbą, jai teko išeit, nes ji studentė, nuolatinio darbo negalėjo dirbti, o išeidama rekomendavo mums savo draugę. Va ji ir dirba pas mus jau antri metai thumbup.gif
Atsakyti
Mano visos aukės buvo iš auklių agentūrų. Mano nuomone - agentūros nėra nei patikima, nei kokybiška. Juk auklės agentūrose NEĮDARBINTOS!!! Už jas agentūros nemoka jokių mokesčių ir apskritai teisiškai neprisiima JOKIOS atsakomybės. Mamos, būkite atidžios, nes pagal pasirašymo su auklių agentūromis sutartis jums pažadama tik auklių paieška (mes surasime už tam tikrą mokestį auklę) ir vėliau konsultavimas (kas tai yra per 3 metus taip ir nesupratau, nors mokėjau, nes kitaip grąsino kad nutrauks sutartį ir atims iš manęs nelegaliai dirbančią auklę smile.gif ). Jie dar pateikia kaip nerealią paslaugą, jei netikus auklei ieško tau kitos - bet juk pati agentūra ir pasiūlė tau netinkantį žmogų. O kad vyksta auklių testavimai, Auklių akademijos ir pan. tai yra reklaminis triukas - mano dabartinė auklė per vienerius metus neturėjo jokių panašių užsiėmimų, nors reklamoje oi kaip buvo giriamasi...
Atsakyti
As idejau skelbima i Noriu. Norinciu buvo virs 30. blink.gif Rinkausi tokia , kad gyventu arti, vaikai dideli butu ir butu paprasta, nevadovautu, be abejo kad vaikus myletu. Man pasiseke. Ji ateina tada kai man reikia ir buna tiek kiek man reikia. Jai irgi toks variantas tinka, nes nori tureti laisvo laiko. thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau kodėl man neleidžia balsuoti?
Atsakyti
QUOTE(inra @ 2006 05 25, 21:50)
Mano visos aukės buvo iš auklių agentūrų. Mano nuomone - agentūros nėra nei patikima, nei kokybiška. Juk auklės agentūrose NEĮDARBINTOS!!! Už jas agentūros nemoka jokių mokesčių ir apskritai teisiškai neprisiima JOKIOS atsakomybės. Mamos, būkite atidžios, nes pagal pasirašymo su auklių agentūromis sutartis jums pažadama tik auklių paieška (mes surasime už tam tikrą mokestį auklę) ir vėliau konsultavimas (kas tai yra per 3 metus taip ir nesupratau, nors mokėjau, nes kitaip grąsino kad nutrauks sutartį ir atims iš manęs nelegaliai dirbančią auklę smile.gif ). Jie dar pateikia kaip nerealią paslaugą, jei netikus auklei ieško tau kitos - bet juk pati agentūra ir pasiūlė tau netinkantį žmogų. O kad vyksta auklių testavimai, Auklių akademijos ir pan. tai yra reklaminis triukas - mano dabartinė auklė per vienerius metus neturėjo jokių panašių užsiėmimų, nors reklamoje oi kaip buvo giriamasi...

Nemalonu, kai kalbama neteisybė. Auklių agentūrų labai nedaug, jos skirtingos, tačiau šmeižti vien dėl šmeižto nėra mandagu.
Atsakyti
Del rizikos... visada rizikuoji, net jei salia taves- atrodytu, pazistamas zmogus!Gerai butu cia paskaityti tu teveliu/ mamyciu nuomone, kurios su aukle turejo didesniu nemalonumu, pvz., koki nelaiminga atsitikima, kai kas nors uzsidege ar vaikas smarkiai susizeide...
Atsakyti
Ir Guste, gal gali paaiškinti, kodėl mano nuomone laikai šmeižtu. Kuris iš mano išvardintų punktų yra netiesa ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwa @ 2006 04 24, 08:18)
Mes davem skelbima i laikrasti, kuriame isdesteme esminius reikalavimus ir kiek mokesime. Taigi didele dalis skambuciu issidiferencijavo ir skambino tik tos, kurioms musu salygos tiko blush2.gif . Paskambino daug moteriskiu, gal apie 20. Dali atmeciau dar paklausinejusi telefonu, kurios atrode nieko,-paskyriau pakvietima i namus. Is visu atsirinkau dvi, pas kurias buvau nuvykusi i namus. Taigi liko viena mirksiukas.gif .

I koki laikrasti padavei skelbima?
Atsakyti
Aš klausinėjau apie aukles tik per pažįstamus. Ir kaip reikėjo per mėnesį susirasti auklę, klausinėjau vos ne visų draugių, pažįstamų, bendradarbių, kaimynų ir pan., ir ką, auklę man surado kaimynė, su kuria tik šiaip pasisveikiname. 4u.gif O laikrašių skelbimai, agentūros ir pan. kažkaip man pasitikėjimo nekelia. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(inra @ 2006 06 08, 23:10)
Ir Guste, gal gali paaiškinti, kodėl mano nuomone laikai šmeižtu. Kuris iš mano išvardintų punktų yra netiesa ? smile.gif


Žinai, Inra, paskaityk porą kartų Dešimt Dievo įsakymų.
Atsakyti