Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas nėštukių kalendorius

Sveikos mamytes,

Idomu, ar nestumo metu pakeitus darboviete, sakykime 10toje savaiteje, darbo stazas is naujo skaiciuotusi(t.y ar tai reiskia, kad nescioji negautu nieko, nes nera 12 men.), ar butu imamas ir pries tai buvusios darbovietes stazas?
Dekojame wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Segunda @ 2012 10 22, 20:54)
Sveikos mamytes,

Idomu, ar nestumo metu pakeitus darboviete, sakykime 10toje savaiteje, darbo stazas is naujo skaiciuotusi(t.y ar tai reiskia, kad nescioji negautu nieko, nes nera 12 men.), ar butu imamas ir pries tai buvusios darbovietes stazas?
Dekojame wink.gif



Sveika,

darbo stažui skaičiuojam motinystės pašalpai gauti reikia tiesiog būti išdirbus ne trumpiau nei 12 mėn. per paskutinius 24 mėn., bet kadangi gimdymo ar vaiko priežiūros atostogoms naudojamas paskutinių 12 mėn. prieš atostogų pradžią darbo užmokestis, tai turbūt geriausiai, kad tame 12 mėn. laikotarpyje nebūtų tarpų ir gautum pajamas.
Atsakyti
QUOTE(maziuke1313 @ 2012 01 19, 23:48)
nueinu i pagrindini puslapi, tada einu i skaiciuokles, i nestumo skaiciuokli ir man sako jus neesate prisijunge. gerai tada as prisijungiu kaip nare nueinu i pagrindini pusl ir kartojasi ta pati problema. nesuprantu. unsure.gif




aaagggaaa man taip pat- kažkokia nesamone. verysad.gif
Atsakyti
kur kalendorius?smile.gif
Atsakyti
Kalendorius ax.gif
Atsakyti
reikia eiti per kur ish kaires KeTEGORIJOS --> BUSIMA MAMA --> NESTUMO KALENDORIUS! =] mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek daug visur visokios informacijos net sukasi galva g.gif
Atsakyti
Yra daug nemokamų apps'ų susijusių su nėštumo skaičiavimu, parsisiunti į telefoną ar planšetę ir žaidi. Rodo viską išsamiai, savaites, dienas, kiek liko, kaip vaikas galėtų atrodyt, kokia bus nėštumo savaitė konkrečią datą ir pan.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Na va ir mes prisijungem prie jusu 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif norejau pasidalinti su jumis... man nestumo kalendorius rodo kad jau yra 11 savaite,kitas rodo kad 10savaite, o echoskopas parode kad 9savaite,siandien dare... tai kaip cia taip gali buti? :/
Atsakyti
Tema apie nėštumo savaites čia http://www.supermama...showtopic=96935
Atsakyti