Įkraunama...
Įkraunama...

Haris Poteris


user posted image
user posted image

Ketvirta tema

Dalinamės įspūdžiais toliau user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 15 liepos 2011 - 14:18
QUOTE(Calaquendi @ 2011 07 15, 14:26)
Čia straipsnis: http://www.15min.lt/...luotos-4-160389
Aš irgi turiu nuotraukų, bet dar nesukėliau į internetą.


o varge vargeli doh.gif kaip prastai ir pigiai atrodo... doh.gif

reikėjo šitą plakatą įmest su rpierašu, kad viskas jau pasibaigė hihihi.gif
user posted image

ačiū už gražią temą wub.gif
Atsakyti
Calaquendi, o kokios kitų vaikų šluotos buvo, kad ta laimėjo? blink.gif
Atsakyti
o man visai nieko ta šluota, juolab, jei vaiko daryta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2011 07 15, 15:24)
Calaquendi, o kokios kitų vaikų šluotos buvo, kad ta laimėjo? blink.gif

Maždaug tokios (pora netilpo į kadrą, bet jos pačios prasčiausios):

user posted image

Nepavyko arčiau prieit per vaikus..

Ne vaikas ten darė. Mama labiau smile.gif Ir ne vienai jai padėjo daryt. Kiti vaikai irgi prasitarė, kad tėvai padarė šluotas. Vyresnės mergaitės pačios darė. Kiti ne.

Atsakyti
Kažkokios be pastangų man tos šluotos. Maždaug, pamačiau, kad konkursas, tai greit greit kažką surišau ir tiks. Liūdna net.
Atsakyti
man rodos per vėlai buvo pranešta, per mažai info, per mažai reklamos, tiesiog ant greitųjų viskas, bele kaip. Svarbu padaryt. Kaip visada - kiekybė, o ne kokybė.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 07 15, 13:34)
<...> tiesiog ant greitųjų viskas, bele kaip. Svarbu padaryt. Kaip visada - kiekybė, o ne kokybė.

Geriau nė pati nebūčiau pasakius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 07 15, 15:34)
man rodos per vėlai buvo pranešta, per mažai info, per mažai reklamos, tiesiog ant greitųjų viskas, bele kaip. Svarbu padaryt. Kaip visada - kiekybė, o ne kokybė.

Pritariu. Per vėlai sumąstė, kad reikia kažką organizuot. Na, man pliusas - nemokama svetainės ir FB puslapio reklama ir nemokami bilietai smile.gif Ir smagiai praleistas laikas, kai viską planavom. Bet gaila, kad to neužteko.. Vis tiek Ozas padarė savaip rolleyes.gif
Žinoma, buvo ir nusivylimo, nes renginys neišėjo toks, kokio norėjom.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 07 15, 15:45)
Pritariu. Per vėlai sumąstė, kad reikia kažką organizuot. Na, man pliusas - nemokama svetainės ir FB puslapio reklama ir nemokami bilietai smile.gif Ir smagiai praleistas laikas, kai viską planavom. Bet gaila, kad to neužteko.. Vis tiek Ozas padarė savaip  rolleyes.gif
Žinoma, buvo ir nusivylimo, nes renginys neišėjo toks, kokio norėjom.


ne Oze reikėjo oraganizuot. Na, gal Oze, bet ne kažkur vidury parduotuvių. Arčiau kino turbūt, vėliau, trumpiau, paslaptingiau. Paruošt atmosferą taip sakant.

Pridegė pirmas blynas, gaila, kad jau su HP nebereiks tokių dalykų, nebet kokio spec.vakaro.. O juk turėjo visu 10 metų...
Atsakyti
klausimas mačiusioms filmą: kokie kerai buvo panaudoti Gringotse, kad ten krauju viskas paplūdo? Sectumsempra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2011 07 15, 18:12)
klausimas mačiusioms filmą: kokie kerai buvo panaudoti Gringotse, kad ten krauju viskas paplūdo? Sectumsempra?  g.gif

Neatsimenu, kurioj vietoj taip buvo g.gif
Atsakyti