Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgų plaukų šukuosenos (foto/video)

user posted image


jei pasistengus graziau gaunasi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(astuska82 @ 2012 11 06, 18:07)
user posted image
jei pasistengus graziau gaunasi smile.gif

o kaip taip padaryt?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 11 06, 20:29)
o kaip taip padaryt?

kazkas panasaus mirksiukas.gif

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2012 11 06, 23:31)
kazkas panasaus  mirksiukas.gif

My Webpage




is cia ir pasiziurejau smile.gif tik ant kiekvienu plauku vis kitaip gaunasi 4u.gif
Atsakyti
sveikos, o gal kas pazista kokia mergyte, kuri naujamestyje, naujininku rajone pina tokias kasas, daro kuodus, gali buti ir dirbanti namie. aciu
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2012 10 12, 12:45)
Nežinojau kur daugiau dėt smile.gif Bet kadangi čia dedamam visokius tutorial'us kaip pasidaryti vieną ar kitą šukuoseną, tai dedu kaip išsitiesint plaukus be tiesintuvo. Šis būdas naudojamas afroamerikiečių, tai jei juos veikia, mus turėtų išvis lengvai veikt biggrin.gif Kas bandė, sakė veiksminga, aš pati taip pat bandysiu 4u.gif
Straight Hair

kazi kiek man tu saktuku reiketu norint susegiot taip plaukus iki alkuniu biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, padėkit smile.gif Mano plaukai iki pusės nugaros ar šiek tiek ilgesni - ar galima ant tokio ilgio sudėti smulkų cheminį? Man atrodo kad galima, o mano kirpėja sako, kad per ilgi doh.gif Man ieškot kitos kirpėjos, ar pamiršti cheminį g.gif
Beje dar šį savaitgalį mačiau per teliką Editą Daniūtę su cheminiu ant ilgų plaukų. Nebent ten pas ją tik laikinas koks. Na patarkit kas turite patirties, ką gi man dabar daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 12 03, 14:44)
Mergaitės, padėkit  smile.gif  Mano plaukai iki pusės nugaros ar šiek tiek ilgesni - ar galima ant tokio ilgio sudėti smulkų cheminį? Man atrodo kad galima, o mano kirpėja sako, kad per ilgi  doh.gif  Man ieškot kitos kirpėjos, ar pamiršti cheminį  g.gif 
Beje dar šį savaitgalį mačiau per teliką Editą Daniūtę su cheminiu ant ilgų plaukų. Nebent ten pas ją tik laikinas koks. Na patarkit kas turite patirties, ką gi man dabar daryti  smile.gif

kazkada kazkurioj temoj klausiau apie editos plaukus, atsakymas buvo toks kad pas ja ne cheminis o is prigities tokie, o tiesus plaukai kai buna pas ja tai istiesintos garbaneles, naturali garbane ji
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 12 03, 18:16)
kazkada kazkurioj temoj klausiau apie editos plaukus, atsakymas buvo toks kad pas ja ne cheminis  o is prigities tokie, o tiesus plaukai kai buna pas ja tai istiesintos garbaneles, naturali garbane ji

Kad natūralūs tai gali būti, nes ji beveik visada garbanota. Tai kaži svajoti man apie cheminį ar nelabai..

Atsakyti
QUOTE(simbail @ 2012 12 03, 20:49)
Kad natūralūs tai gali būti, nes ji beveik visada garbanota. Tai kaži svajoti man apie cheminį ar nelabai..

jei negaila plauku galite svajoti , pas gera kirpeja pavyks tikrai, bet pasvajokite ir i prieki kas bus kai cheminis issileis, kokie liks plaukai
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 12 04, 07:53)
jei negaila plauku galite svajoti , pas gera kirpeja pavyks tikrai, bet pasvajokite ir i prieki kas bus kai cheminis issileis, kokie liks plaukai

Gaila plaukų, bet ir cheminio norisi doh.gif Mane pagrinde tas ir sulaiko jau kelis metus - nežinia kas bus kai jis išsileis. Draugei lieka gražūs ir tiesūs plaukai, ne gal pašiūrę kažkiek, bet šeip nieko baisaus. O kas manes laukia tai neaišku, nes plaukai mūsų tikrai skirtingi tad ir nežinau ar rizikuoti g.gif
Atsakyti