Įkraunama...
Įkraunama...

Atsisakiau vakarienės ;)

o kaip tavo svoris dabar? ar sustojo iki 60 ir nebekrenta?
mano istorija labai panasi i tavo per trumpa laika buvau numetusi net 26kg.
siaubingai susigadinau sveikata ir ligoninej gulejau.
dabar jokiu dienu nebegaliu laikytis iskart silpna darosi ir bijau kad vel sveikata nepablogetu. Per 4 metus baigia svoris ataugti, pradejau nebevalgyti po 18 val. aisku dar tik kelios dienos, bet per 4dienas 300gramu nukrito. idomu ar man taip pavyktu kaip tau letai bet uztikrintai savo svorio link. biggrin.gif saunuole tu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2012 05 10, 23:02)
o kaip tavo svoris dabar? ar sustojo iki 60 ir nebekrenta?
mano istorija labai panasi i tavo per trumpa laika buvau numetusi net 26kg.
siaubingai susigadinau sveikata ir ligoninej gulejau.
dabar jokiu dienu nebegaliu laikytis iskart silpna darosi ir bijau kad vel sveikata nepablogetu. Per 4 metus baigia svoris ataugti, pradejau nebevalgyti po 18 val. aisku dar tik kelios dienos, bet per 4dienas 300gramu nukrito.  idomu ar man taip pavyktu kaip tau letai bet uztikrintai savo svorio link. biggrin.gif  saunuole tu  mirksiukas.gif





Ir nesilaikykit tų dietų...
Neveiksmingos jos, nebent trumpam, svarbiausia sveikiau maitintis tongue.gif
reikia kažkaip perlipti per save, tai tikrai įmanoma.
Svoris krenta, bet žymiai lėčiau, bet žinau, kad tai yra užtikrinta ir jis neataugs, jei visa laiką maitinsiuosi taip kaip dabar, o savęs neriboju, tik žiūriu ką valgau ir pagalvoju ar tai man naudinga. smile.gif Ir šokolado suvalgau ir torto... O dabartinis svoris 58-59kg thumbup.gif
Papildyta:
Merginos, kol dabar berželiai yra neseniai susprogę, prisiskinkite jų lapelių kur atokiau, auga nuo gatves beržai, sudėkite į puodą ir užpilkite vandeniu, užkaiskite, tai puiki arbatėlė šalinanti toksinus 4u.gif Na skonis nėra pasakiškas, bet tikrai jaučiasi,kad organizmas valosi nespėju į tualetą bėgiot sisiot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikavaida: 12 gegužės 2012 - 11:48
tikrai veikia tas atsisakymas vakarienes thumbup.gif
per 5-6 dienas nukrito 900 gramu, aisku nesportavau visai ir valgiau viska ka norejau, valgiau daugiau darzoviu, blush2.gif
tik vakar siek tiek nusikaltau, vyrui vakariene darydama siek tiek kepsnelio paragavau ir misraines gal 3 saukstus ir vakare vyno taure bet kadangi penktadienis pasidariau viena iseigine. na bet dziaugiuosi ir tiek per savaite numetusi, jauciuosi soti valgau normaliai tik vakariene buna 18val. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2012 05 12, 17:48)
tikrai veikia tas atsisakymas vakarienes thumbup.gif
per 5-6 dienas nukrito 900 gramu, aisku nesportavau visai ir valgiau viska ka norejau, valgiau daugiau darzoviu, blush2.gif
tik vakar siek tiek nusikaltau, vyrui vakariene darydama siek tiek kepsnelio paragavau ir misraines gal 3 saukstus ir vakare vyno taure bet kadangi penktadienis pasidariau viena iseigine.  na bet dziaugiuosi ir tiek per savaite numetusi, jauciuosi soti valgau normaliai tik vakariene buna 18val.  4u.gif



Labai džiugu girdėti, kad taip greit pavyko susiimti 4u.gif
Man pačiai susiimti reikėjo gal kokių 2 metų, vis savaitėlę nevalgydavau, po to vienas griekas ir viskas baigta. Bet kai nutariau, tai nutariau visam iki dabar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kikavaida: 12 gegužės 2012 - 15:03
tai va kad ir man bus tikriausiai ne vienas paslydimas bet po truputeli tikiuosi priprasiu.
manau reikia saves nespausti nes jei sakiysiu kad nuo siandien susiimu ir netycia kada vakare prisivalgysiu, bus mintis kad viskas, nesigavo velniop viska ir vel pradesiu kimsti. gal kada ir ir persivalgysiu tada reiks daryti kokia iskrovos diena. svenciu irgi neatsisakysiu. kaip bus taip smile.gif pabandyti verta kai tokie rezultatai. thumbup.gif
labai smagu kad yra bendraminciu ,vienai ne taip sunku bus mirksiukas.gif
o is jusu man tik mokytis tokios valios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eeglle2: 12 gegužės 2012 - 18:34
Per šventes pas mane maistas taip pat suvartojamas iki 18 val smile.gif
Na aš negalėčiau dabar praslysti, nes turbūt nusivilčiau savimi schmoll.gif
Bet jums sekmės, kad tik viskas būtų kuo geriausiai.
O su bendraminčiais lieknėti tai žymiai lengviau thumbup.gif
Atsakyti
gal kada ir man pavyks nevalgyti po 18val. dabar dziaugiuosi kad nors savaite vakariene buvo 18 val, stengsiuosi taip ir toliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2012 05 12, 19:59)
Per šventes pas mane maistas taip pat suvartojamas iki 18 val  smile.gif
Na aš negalėčiau dabar praslysti, nes turbūt nusivilčiau savimi  schmoll.gif
Bet jums sekmės, kad tik viskas būtų kuo geriausiai.
O su bendraminčiais lieknėti tai žymiai lengviau  thumbup.gif


Laba smile.gif

Sveikinu, tikrai puikus rezultatai ir kalnas valios biggrin.gif
O kaip per sventes su alkoholiu, irgi tik iki 18val? Man tai nerealus alkis uzeina siek tiek isgerus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2012 05 12, 23:11)
gal kada ir man pavyks nevalgyti po 18val. dabar dziaugiuosi kad nors savaite vakariene buvo 18 val, stengsiuosi taip ir toliau  rolleyes.gif




Sekmės jums! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Violeta* @ 2012 05 12, 23:19)
Laba  smile.gif

Sveikinu, tikrai puikus rezultatai ir kalnas valios  biggrin.gif
O kaip per sventes su alkoholiu, irgi tik iki 18val?  Man tai nerealus alkis uzeina siek tiek isgerus  cool.gif




Kaip mano draugai sako, pas tave maistas iki 18val, o alkoholis po 18 lotuliukas.gif
Vartodama alkoholį neužkandžiauju absoliučiai niekuo smile.gif Iš pradžių norėdavosi, dabar pripratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikavaida @ 2012 05 13, 13:39)

Kaip mano draugai sako, pas tave maistas iki 18val, o alkoholis po 18  lotuliukas.gif
Vartodama alkoholį neužkandžiauju absoliučiai niekuo smile.gif Iš pradžių norėdavosi, dabar  pripratau  ax.gif


Va cia man tai ir sunkiausiai iskentet smile.gif
Na, ko del grozio nepadarysi, reiks pabandyt alc.gif
jei neteks eit pirmai liulio... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Violeta* @ 2012 05 13, 19:12)
Va cia man tai ir sunkiausiai iskentet  smile.gif
Na, ko del grozio nepadarysi, reiks pabandyt  alc.gif
jei neteks eit pirmai liulio... bigsmile.gif




Manau verta pagalvoti ar labai to norite smile.gif
Jeigu yra ugnelės ir pasiryžimo šitam reikalui tada valio! thumbup.gif
Svarbiausia, reikia išmokti save mylėt, o kaip tirpsta riebaliukai tai gaunasi automatiškai (bent jau man taip) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglle2 @ 2012 05 12, 20:41)
gal kada ir man pavyks nevalgyti po 18val. dabar dziaugiuosi kad nors savaite vakariene buvo 18 val, stengsiuosi taip ir toliau  rolleyes.gif

Juk nebutina save kankinti ir mitas apie ta nevalgyma po18 doh.gif nevalgykit iki miego 2-3val ir to pilnai pakaks bigsmile.gif bigsmile.gif

vadinasi galima nevalgyti ir po 19val .Ir zinoma saikas svarbiaisiai saikas .tas nevalgymas juoka kelia smile.gif smile.gif
Atsakyti